صفحه 55 از 502 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465105155 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 5014

موضوع: قبل از درخواست ویزا- پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن ویزای دانشجویی اتریش (پست اول را بخوانید)

پیش فرض پاسخ : [تاپیک جامع] پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن ویزای دانشجویی اتریش (پست اول را بخوانی

نقل قول نوشته اصلی توسط mc2hamed نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من الان گواهی عدم سوء پیشینه دارم اما وقت سفارتم یه ماه دیگه است. اگه ترجمه اش کنم سفارت ایراد می گیره؟ چون اعتبار ترجمه 6 ماه هست اما اعتبار گواهی عدم سوء پیشینه 1 ماهه.
    به نظرتون دوباره بعد از عید بگیرم یا همینو ببرم؟
    ممنون
    دوست عزيز،
    در مورد من هم همين موضوع پيش اومد و هيچ ايرادي نگرفتن..

Moderator

پیش فرض پاسخ : [تاپیک جامع] پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن ویزای دانشجویی اتریش (پست اول را بخوانی

سلام دوستان
    من الان گواهی عدم سوء پیشینه دارم اما وقت سفارتم یه ماه دیگه است. اگه ترجمه اش کنم سفارت ایراد می گیره؟ چون اعتبار ترجمه 6 ماه هست اما اعتبار گواهی عدم سوء پیشینه 1 ماهه.
    ممنون
    نمی‌شه با قطعیت گفت، چون یادمه پارسال خیلی‌ گیر میدادن سر تاریخ و حتا چند بار زنگ میزدیم هر دفعه یه چیزی میگفتن، من اگه جای شما بودم اینکارو می‌کردم که :

همینو میدادم ترجمه و بعد حدود ۲هفته دیگه مجدداً میرفتم یه سو پیشینه دیگه درخواست میدادم تو پلیس +۱۰ ، تا اون حاضر شه میرفتم سفارت
    اگه بهم گیر نمی‌دادن که هیچی‌، اما اگه گیر میدادن واسعم نقص مدرک میخورد که تا ۱۴ روز کامل کنم. اونوقت دیگه ۱۴ روز وقت کافی‌ واسه ترجمه نسخه جدید
    بود.

Member mamali1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD student in OR,University of Vienna

سلام دوستان
    ممنون
    سفارت ترجمه ای که اصلش از 1 ماه بیشتر باشه قبول نمیکنه ! بزار 2 هفته مونده به وقت سفارت بگیر ! اگه الان گرفتی موقعی که رفتی برای سو پیشینه جدید قبلی رو ببر تمبر قدیمی رو در بیارن بزنن به جدیده ! که 5000 به نفعت بشه ! برای من که اینجوری شد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi2010 نمایش پست ها
    نمی‌شه با قطعیت گفت، چون یادمه پارسال خیلی‌ گیر میدادن سر تاریخ و حتا چند بار زنگ میزدیم هر دفعه یه چیزی میگفتن، من اگه جای شما بودم اینکارو می‌کردم که :

همینو میدادم ترجمه و بعد حدود ۲هفته دیگه مجدداً میرفتم یه سو پیشینه دیگه درخواست میدادم تو پلیس +۱۰ ، تا اون حاضر شه میرفتم سفارت
    اگه بهم گیر نمی‌دادن که هیچی‌، اما اگه گیر میدادن واسعم نقص مدرک میخورد که تا ۱۴ روز کامل کنم. اونوقت دیگه ۱۴ روز وقت کافی‌ واسه ترجمه نسخه جدید
    بود.
    من وقت سفارتم 29 فروردین هست به نظر شما برای سوءپیشینه کی باید اقدام کنم ؟در ضمن جواب سوءپیشینه را معمولا چند روزه میدند؟

Junior Member

سلام دوستان ، من سابقه گرفتن ویزای دانشجویی آلمان رو دارم، و یادم میاد زمانی که منتظر جواب ویزام بودم یکی ار بچه های اپلای ابرود ایمیلی رو گذاشته بود که مال Auslanderbehorde بود، و من از اون طریق تونستم بفهمم که وضعیت پروسه ویزام در چه حالی هست. این بار دوستم که از دانشگاه وین پذیرش داره، از من خواسته که کمکش کنم. دوستم چند وقت پیش با سفارت تماس گرفت و اونها گفتن با جایی مثل شهرداری ؟؟؟ باید تماس گرفت و پرسید وضعیت ویزاش چطور هست و در چه مرحله ای به سر میبره! الان تقریبا دو ماه میشه که سفارت رفته و پذیرش هم در رشته کامپیوتر مقطع لیسانس داره. اما خبری نیست! کسی میدونه توی اتریش چطور میشه پیگیری کرد؟

ممنون میشم پاسخ بدید.

نقل قول نوشته اصلی توسط bamshad نمایش پست ها
    سلام دوستان ، من سابقه گرفتن ویزای دانشجویی آلمان رو دارم، و یادم میاد زمانی که منتظر جواب ویزام بودم یکی ار بچه های اپلای ابرود ایمیلی رو گذاشته بود که مال Auslanderbehorde بود، و من از اون طریق تونستم بفهمم که وضعیت پروسه ویزام در چه حالی هست. این بار دوستم که از دانشگاه وین پذیرش داره، از من خواسته که کمکش کنم. دوستم چند وقت پیش با سفارت تماس گرفت و اونها گفتن با جایی مثل شهرداری ؟؟؟ باید تماس گرفت و پرسید وضعیت ویزاش چطور هست و در چه مرحله ای به سر میبره! الان تقریبا دو ماه میشه که سفارت رفته و پذیرش هم در رشته کامپیوتر مقطع لیسانس داره. اما خبری نیست! کسی میدونه توی اتریش چطور میشه پیگیری کرد؟

ممنون میشم پاسخ بدید.
    دوست عزيز،
    در تاپيك ma35 همه چيز در اين مورد توضيح داده شده... ma35 همون شهرداري هست كه اگر بخوايد ميتونيد از طريق ايميل ازشون روند پروندتون رو پيگيري كنيد.
    موفق باشيد.
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...88#post1107188

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط iranzehn نمایش پست ها
    من وقت سفارتم 29 فروردین هست به نظر شما برای سوءپیشینه کی باید اقدام کنم ؟در ضمن جواب سوءپیشینه را معمولا چند روزه میدند؟
    تهران بیشتر از ۱۰ روز نمی‌شه. فک کنم همون هفتهٔ اول بعد تعطیلات نوروز درخواست بدید تا ۲۹ میرسه

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز چند تا سوال :
    1. من امروز 23 اسفند ایمیل خوابگاه رو دریافت کردم که مبل 750 یورو رو دریافت کردن / میخواستم وقت سفارت بگیرم که 17 اردیبهشت وقت داره زمان خوابگاه هم از 10 شهریور شروع میشه به نطر شما این وقت سفارت رو بگیرم ؟ تا اون موقع ویزام میآد ؟

Member mamali1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD student in OR,University of Vienna

نقل قول نوشته اصلی توسط payyyam نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز چند تا سوال :
    1. من امروز 23 اسفند ایمیل خوابگاه رو دریافت کردم که مبل 750 یورو رو دریافت کردن / میخواستم وقت سفارت بگیرم که 17 اردیبهشت وقت داره زمان خوابگاه هم از 10 شهریور شروع میشه به نطر شما این وقت سفارت رو بگیرم ؟ تا اون موقع ویزام میآد ؟
    خوبه اگه مشکلی تو مدارکت نباشه ویزا میاد ! ویزا معمولا بین 2 6 ماه میاد ! اکثرن 60 تا 75 روزه اومده ! مگر اینکه بدشانسی بیاری و مدارک گم نشه و ....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi2010 نمایش پست ها
    تهران بیشتر از ۱۰ روز نمی‌شه. فک کنم همون هفتهٔ اول بعد تعطیلات نوروز درخواست بدید تا ۲۹ میرسه
    یه وقتی هم باید برای ترجمه داشته باشم ، درسته .