صفحه 57 از 502 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667107157 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 5014

موضوع: قبل از درخواست ویزا- پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن ویزای دانشجویی اتریش (پست اول را بخوانید)

پیش فرض پاسخ : [تاپیک جامع] پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن ویزای دانشجویی اتریش (پست اول را بخوانی

نقل قول نوشته اصلی توسط nass نمایش پست ها
    از من هر فرم رو 10000 تومن گرفت پر کرد
    منظرتون از هر فرم چیه ؟؟ یعنی هر صفحه؟!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : [تاپیک جامع] پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن ویزای دانشجویی اتریش (پست اول را بخوانی

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_bahram666 نمایش پست ها
    منظرتون از هر فرم چیه ؟؟ یعنی هر صفحه؟!
    یک سری فرم اصلی بود و یک سری هم کپی بود.
    کلا 2 تا دسته کاغذ بهتون میدن که پر کنید.

Junior Member

سلام دوستان کسی هست که تا حالا ریجکت شده باشه و دوباره اقدام کرده باشه یا بهش جواب داده باشن ؟ ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    akademie der bildenden künste wien_Doktorat der Philosophie

سلام دوستان
    یک سوال برای من پیش آمده در مورد اشخاصی که نزدیک سفارت هستن و دوستان قبل تر گفتن که اینها فرم اقامت دانشجویی پر میکنند
    میخواستم بپرسم کار اینها دقیق هست؟منظورم این هست که فرم رو دست اینها میدیم که برامون پر کنند دیگه خیالمون راحت باشه؟
    نگرانیم از این جهت هست که یکی از دوستان در پست های قبل از ریجکت شدن مدارکش نوشته بود به دلیل اینکه گزینه ای رو در فرم اشتباه پر کرده

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط rohamnoori نمایش پست ها
    شما خیلی استرس دارین!! اوراق تر از همه من بودم که 4 ماه و نیم اصلا سفارت مدارکم رو نفرستاده بوده اتریش! یعنی من شهریور تحویل دادم تازه بهمن یادشون افتاده بود که ما هم وجود داریم. دقیقا از تاریخی که در بهمن فرستادن 48 روز بعد MA به من گفت که مدارکت در حال بررسیه. پس همونجوری که تو تاپیک MA هم نوشتم شما بدون استرس بین 40 تا 50 روز بعد از تحویل مدارک یه خبری از MA بگیر. بیخودم با سفارت تماس نگیر و استرس بیخودی درست نکن واسه خودت چون سفارت جوابی بت نمیده.
    بله بی نهایت استرس دارم متاسفانه
    میتونم بپرسم دلیل اینکه مدارک شما بعد از حدود ۵ ماه به اتریش ارسال نشده بود چی بوده؟
    شما اطلاع دارید از زمانی که مدارک به ام آ ۳۵ میرسه معمولا چقدر بررسی مدارک زمان میبره تا جواب بدن؟
    ویرایش توسط noa_yitzhak : March 26th, 2013 در ساعت 12:52 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه

Unhappy پاسخ : [تاپیک جامع] پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن ویزای دانشجویی اتریش (پست اول را بخوانی

دوستان کسی اینجا اطلاع داره توی فرم اپلیکیشن گزینه
    D.bildungsfelder دقیقا چی هست؟
    اونطوری که به من گفتن اون گزینه سایر زمینه هایی هست که وارد هستیم من هم چون به برنامه های کامپیوتری آشنایی داشتم گزینهcomputer bedienung رو تیک زدم
    ولی حالا یه مقدار شک کردم و نگرانم چون رشته تحصیلی خودم چیز دیگری هست و ربطی به این زمینه نداره
    میترسم اون گزینه که انتخاب کردم برام مشکل ساز بشه!
    همش نگرانم انتخاب گزینه اشتباه و ریجکت شدن مدارک و....

میتونم بپرسم دلیل اینکه مدارک شما بعد از حدود ۵ ماه به اتریش ارسال نشده بود چی بوده؟
    این پست!
    شما اطلاع دارید از زمانی که مدارک به ام آ ۳۵ میرسه معمولا چقدر بررسی مدارک زمان میبره تا جواب بدن؟
    واله دقیق نمیشه گفت! ولی برای من بالاخره بعد از 6 ماه تازه جواب آمد هفته ی پیش یعنی 1.5 ماه انتظار بعد از اون 4.5 ماه وقفه.
    فکر میکنم بین همین 1.5 ماه تا 3 ماه عادیش باشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر(نرم افزار)، شهید بهشتی

پیش فرض پاسخ : [تاپیک جامع] پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن ویزای دانشجویی اتریش

دوستان عزیز سلام
    می خواستم ببینم آیا کسی درباره فیلدهای فرم اقامت دانشجویی اطلاعاتی داره؟ من اکثر فیلدها رو پر کردم ولی در چند مورد اشکال دارم...مثلا قسمتی که درباره همراهان پرسیده شده. چون همسر من هم پذیرش از دانشگاه داره آیا باید اون رو هم در این قسمت نامش رو بیارم؟ و همینطور در برخی قسمتهای دیگه هم سوال دارم. حالا اگر کسی اطلاعاتی در باره این فرم داره من بقیه سوالاتم رو هم بپرسم. قبلا تشکر می کنم از همگی. و همچنین درباره بیمه کردن. من قبلا به صورت توریستی که رفته بودم بیمه داشتم گویا باز هم باید بیمه کنیم خودمون رو. مگه ما بیمه دانشجویی نمی شیم بعد از ثبت نام؟ آیا باز هم لازم هست؟ و اینکه بیمه جزو مدارک مورد نیاز سفارت نبود. مرسی

Member mamali1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD student in OR,University of Vienna

نقل قول نوشته اصلی توسط hanana نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام
    می خواستم ببینم آیا کسی درباره فیلدهای فرم اقامت دانشجویی اطلاعاتی داره؟ من اکثر فیلدها رو پر کردم ولی در چند مورد اشکال دارم...مثلا قسمتی که درباره همراهان پرسیده شده. چون همسر من هم پذیرش از دانشگاه داره آیا باید اون رو هم در این قسمت نامش رو بیارم؟ و همینطور در برخی قسمتهای دیگه هم سوال دارم. حالا اگر کسی اطلاعاتی در باره این فرم داره من بقیه سوالاتم رو هم بپرسم. قبلا تشکر می کنم از همگی. و همچنین درباره بیمه کردن. من قبلا به صورت توریستی که رفته بودم بیمه داشتم گویا باز هم باید بیمه کنیم خودمون رو. مگه ما بیمه دانشجویی نمی شیم بعد از ثبت نام؟ آیا باز هم لازم هست؟ و اینکه بیمه جزو مدارک مورد نیاز سفارت نبود. مرسی
    شرط صدور ویزا برای شما بیمه هست ! تا اونجایی که میدونم بیمه معلم هست که از طرف بیمه shutz انجام میده و 281000 است . بعد که اومدین اینجا باید برید بیمه دانشجویی بشین یعنی شما بیمه مسافرتیتون که 3 ماهه است بعد از ورود تا 3 ماه اعتبار داره ! اگه تو این فاصله بیمه نکردین خودتونو (دانشجویی) از این بیمه استفاده میکنین ! برای فیلد های کاری فرم اقامت تا اونجایی که میتونید پر کنید هر چی که منطورشو متوجه نشدید تو سفارت فردی که مدارک رو میگیره راهنماییتون میکنه !بیمه دانشجویی هم تو اتریش WGKK برید ماهی 51.55 یورو هست که پول داروهای شما رو هم پوشش میده (نه در موارد خاص)

Member MichelAngelo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD student - University of Natural Resources and Life Sciences, Vienna

نقل قول نوشته اصلی توسط mamali1983 نمایش پست ها
    شرط صدور ویزا برای شما بیمه هست ! تا اونجایی که میدونم بیمه معلم هست که از طرف بیمه shutz انجام میده و 281000 است . بعد که اومدین اینجا باید برید بیمه دانشجویی بشین یعنی شما بیمه مسافرتیتون که 3 ماهه است بعد از ورود تا 3 ماه اعتبار داره ! اگه تو این فاصله بیمه نکردین خودتونو (دانشجویی) از این بیمه استفاده میکنین ! برای فیلد های کاری فرم اقامت تا اونجایی که میتونید پر کنید هر چی که منطورشو متوجه نشدید تو سفارت فردی که مدارک رو میگیره راهنماییتون میکنه !بیمه دانشجویی هم تو اتریش WGKK برید ماهی 51.55 یورو هست که پول داروهای شما رو هم پوشش میده (نه در موارد خاص)
    دوستان این بیمه ی دانشجویی در اتریش اجباریه؟ آخه مگه آدم چند بار سرما میخوره یا مریض میشه در سال که بخواد ماهی 51.55 یورو پول بده؟ یعنی در سال تقریبا 2500000 تومان...

A friend in need is a friend indeed