صفحه 231 از 231 نخستنخست ... 131181221222223224225226227228229230231
نمایش نتایج: از شماره 2,301 تا 2,309 , از مجموع 2309

موضوع: آرشیو شده: پرسش و پاسخ در خصوص پذیرش از دانشگاههای اتریش (تا سال 2013)

Member mamali1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD student in OR,University of Vienna

پیش فرض پاسخ : [تاپیک جامع] پرسش و پاسخ در خصوص پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید

نقل قول نوشته اصلی توسط haranji نمایش پست ها
    پس با این حساب الان می شه مدارک را از ایران پست کرد (برای دانشگاه فنی وین ، زمستان 2013/2014) و مدارک ارسال شده برگشت نخواهد خورد؟

با تشکر
    اطلاعات من فعلن در حد دانشگاه وینه ! اینجا مشکلی نداره از الانم میشه پست کرد ! تکنیکم به احتمال زیاد مث همین جاست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فلسفه، دانشگاه وین

پیش فرض پاسخ : [تاپیک جامع] پرسش و پاسخ در خصوص پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید

نقل قول نوشته اصلی توسط mamali1983 نمایش پست ها
    در چنین مواردی بهترین راه حل اینه که زنگ بزنید ادمیشن آفیس دانشگاه موضوع رو بگید ببینید مشکلتون چی بوده و چه نواقصی داشتید ؟ راه حلش رو بهتون میگن ! (ایمیل رو دیر جواب میدن و شاید یک کمی کلی بگن) اینم شمارش : مال هاپت یونی هست00431427710600 (دانشگاه تی یو نیست )
    سپاس بسيار آقا
    من هم به همين شماره كه شماره ي student point هست زنگ زدم و بعد از كلي توضيح و تفسير گفتند به همان zulassung ايميل بزنيد و ما هم زديم!
    حالا هم منتظر تا بلكه جواب دهند. شما راه چاره ي ديگري به ذهنتان نمي رسد؟
    شما كه الان دانشگاه وين هستيد برايتان مقدور است لطف كنيد و يك پيگيري كوچك بفرماييد؟ البته كه خواسته ي گراني است.
    با سپاس

دوستان جواب من اومد و نقص مدرک خوردم!
    گفته باید توی گواهی اشتغال بتحصیلم قید بشه اسم دانشگاه! ببینین درست میگم
    evidence of admission to the intended study program at a recognized university in the country where the secondary schol leaving certificate was issued the semester academic year in wich admission is sought at the graz
    legalized as explained below
    بعد اصل مدارک هم خواستن! درصورتی که من میل زدم و گفتن مشکلی نیست!!!!!!!
    الان باس دوباره همه کارا رو بکنم! البته میتونم همین هفته هم بفرستم !!
    راستی با پست پیشتاز واسم مدارک فرستادن! جالب بود!
    فقط ببینین باید تو گواهی به اشتغال تحصیلیم باید اسم دانشگاه رو ذکر کنم یا نه
    مرسی

بچه ها الان من اصل مدارک چطور بفرستم؟؟؟
    تماس گرفتم دارالترجمه میگن ما که اصل مدرک پانچ نمیکنیم به ترجمه ی مدارک! اصلا وزارت خارجه قبول نمیکنه چنین چیزی رو!!
    الان چیکار کنم؟
    بعدش یه سوال پست دی اچ ال اصل مدارک میفرسته به اتریش؟ اجازه فرستادن میدن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mortezataleshi نمایش پست ها
    بچه ها الان من اصل مدارک چطور بفرستم؟؟؟
    تماس گرفتم دارالترجمه میگن ما که اصل مدرک پانچ نمیکنیم به ترجمه ی مدارک! اصلا وزارت خارجه قبول نمیکنه چنین چیزی رو!!
    الان چیکار کنم؟
    بعدش یه سوال پست دی اچ ال اصل مدارک میفرسته به اتریش؟ اجازه فرستادن میدن؟
    سوال ..
    برای ترمه تابستان فرستاده بودید ؟؟ ..
    گراز همیشه اصل رو میخاد ؟؟ ..
    مرسی ..

Member
    رشته و دانشگاه
    BME

نقل قول نوشته اصلی توسط mono1364 نمایش پست ها
    سوال ..
    برای ترمه تابستان فرستاده بودید ؟؟ ..
    گراز همیشه اصل رو میخاد ؟؟ ..
    مرسی ..
    دوست عزیز شما یه گواه اشتغال به تحصیل دوباره میگیرید و میفرستید.مدارک اصلی هم (برای لیسانس) مدک پیش دانشگاهی و دیپلم به همراه ریز نمراته (برای فوق لسیانس) اصل دانشنامه هست.
    مدارک اصلی نیازی به ترجمه دوباره نیست.فقط شما اونارو پست میکنید
    دانشگاه TU GRAZ مدارک اصلی هم میخواد

نه توی فرم زمستان 14 - 2013 رو پر کرده بودم! ولی خب تو ددلاین تابستان فرستادم!!
    آره حتما اصل رو بفرست. نگران برگشت مدارک نباش چون با پست پیشتاز میفرستن! برای من که اینطوری بود! بعد گفتن از الان تا 5 سپتامبر فرصت دارم بفرستم اصل مدارک! که تا 2هفته دیگه میفرستم!

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh_fatholla نمایش پست ها
    دوست عزیز شما یه گواه اشتغال به تحصیل دوباره میگیرید و میفرستید.مدارک اصلی هم (برای لیسانس) مدک پیش دانشگاهی و دیپلم به همراه ریز نمراته (برای فوق لسیانس) اصل دانشنامه هست.
    مدارک اصلی نیازی به ترجمه دوباره نیست.فقط شما اونارو پست میکنید
    دانشگاه TU GRAZ مدارک اصلی هم میخواد
    مرسی ..
    فکر میکنید برای ارشد بهتره که مدارک دیپلم وپیش هم بفرستیم ؟؟ ..
    اشتفالتونو جدا از مدارک تایید کردیدیا لابه لای مدارک بود ؟؟ ..

نقل قول نوشته اصلی توسط mortezataleshi نمایش پست ها
    نه توی فرم زمستان 14 - 2013 رو پر کرده بودم! ولی خب تو ددلاین تابستان فرستادم!!
    آره حتما اصل رو بفرست. نگران برگشت مدارک نباش چون با پست پیشتاز میفرستن! برای من که اینطوری بود! بعد گفتن از الان تا 5 سپتامبر فرصت دارم بفرستم اصل مدارک! که تا 2هفته دیگه میفرستم!
    مرسی ..
    پس ددلاین اهمیتی نداره ؟ .. هر موقع میشه اقدام کرد ؟ ..
    فرم انلاین رو هم پر کردید ؟؟ .. نتونستم توی سایت پیداش کنم ..
    میدونید که دانشگاه ها در پذیرش شون از نظر سختی تفاوتی هم دارن ؟؟ ..

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)