صفحه 16 از 16 نخستنخست ... 678910111213141516
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 157 , از مجموع 157

موضوع: تعطیلی سفارت کانادا - تاثیرات بر روادید دانشجویی و راه حل‌ها

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2012 - ویزا آفیس آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط abtia نمایش پست ها
    جدی. یعنی تو آمریکا گفته حافظ منافع در کانادا خواهیم داشت!...

البته من شنیدم که حرفهای تا حدودی متمایل به رابطه با آمریکا زده ولی ...
    دوست عزیز، این موضوع رو که یه هفته پیش خود ایران از کانادا درخواست کرده بود. مورد دوم رو زیاد جدی نگیر.
    ویرایش توسط mohammad9 : September 30th, 2012 در ساعت 05:28 PM
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تعطیلی سفارت کانادا - تاثیرات بر روادید دانشجویی و راه حل‌ها

سلام
    بچه ها اگه می شه بهم کمک کنین چون نمی دونم الان چه اتفاقی می افته و می دونم که این مسئله رو نباید این قسمت از سایت مطرح کنم ولی الان داغونم پس بهم کمک کنین بگین چی کار کنم. من پول مربوط به ویزا رو 12 سپتامبر واریز کردم تو بانک تجارت. تازه اونم از همون دارالترجمه هایی که اطراف سفارت بودن پرسیدم که دارالترجمه تهران-اوتاوا و دارالترجمه کانادا ( که خودشون کارهای ویزا رو هم انجام می دن) گفتن که چون هنوز حساب بازه می تونی پولو بریزی. حالا من باید چی کار کنم؟

ApplyAbroad Superstar shibaak آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تعطیلی سفارت کانادا - تاثیرات بر روادید دانشجویی و راه حل‌ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sara1368 نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها اگه می شه بهم کمک کنین چون نمی دونم الان چه اتفاقی می افته و می دونم که این مسئله رو نباید این قسمت از سایت مطرح کنم ولی الان داغونم پس بهم کمک کنین بگین چی کار کنم. من پول مربوط به ویزا رو 12 سپتامبر واریز کردم تو بانک تجارت. تازه اونم از همون دارالترجمه هایی که اطراف سفارت بودن پرسیدم که دارالترجمه تهران-اوتاوا و دارالترجمه کانادا ( که خودشون کارهای ویزا رو هم انجام می دن) گفتن که چون هنوز حساب بازه می تونی پولو بریزی. حالا من باید چی کار کنم؟
    دوست عزیز من شخصا این سوالو از سفارت پرسیدم. پولایی که تا قبل از آپدیت سایت سفارت ریخته شده معتبره. یعنی تا دوشنبه صبح بعد از اون جمعه ای که تعطیل شدن سفارت اعلام شد. یعنی تا روز دهم سپتامبر.

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2012 - ویزا آفیس آنکارا)

آقا یه سوال که می دونم بعدا سوال خیلی ها خواهد بود....

آیا دفتر حفظ منافع تو کانادا باز شد؟؟

ممنون از این سؤال. اتفاقاً منم یه سؤال داشتم که همش می خوام بپرسم ولی یادم میره!
    بچه ها مگه سفارت ایتالیا در تهران نشده حافظ منافع ایرانیا برای سفارت کانادا؟!
    اولاً کسی تاحالا رفته سفارت ایتالیا برای پرسش در این زمینه؟
    ثانیاً چطوریه که صدور ویزا یه جا انجام میشه، دفتر حافظ منافع یه جای دیگه؟!!
    این چه وضعشه؟!!!!

Member alirezazd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    physics

نقل قول نوشته اصلی توسط akarimi85 نمایش پست ها
    ممنون از این سؤال. اتفاقاً منم یه سؤال داشتم که همش می خوام بپرسم ولی یادم میره!
    بچه ها مگه سفارت ایتالیا در تهران نشده حافظ منافع ایرانیا برای سفارت کانادا؟!
    اولاً کسی تاحالا رفته سفارت ایتالیا برای پرسش در این زمینه؟
    ثانیاً چطوریه که صدور ویزا یه جا انجام میشه، دفتر حافظ منافع یه جای دیگه؟!!
    این چه وضعشه؟!!!!
    دفتر حافظ منافع کارای کنسولی رو برای اتباع کشوری انجام میده که حافظ منفع اون کشور هست. مثلاً ایرانیای آمریکا برای گرفتن پاسپورت جدید باید به سفارت پاکستان تو واشنگتن رجوع کنن اما آمریکاییا برای گرفتن ویزای ایران باید برن کشوری که ایران اونجا سفارت داره مثل آلمان.
    قضیه ی ایتالیا هم فعلاً رسمیت پیدا نکرده.

نقل قول نوشته اصلی توسط abtia نمایش پست ها
    آقا یه سوال که می دونم بعدا سوال خیلی ها خواهد بود....

آیا دفتر حفظ منافع تو کانادا باز شد؟؟
    یکی از بچه ها فکر کنم بینیاز بود دانشگاه بهش ایمیل زده گفته که برای تعویض پاس می تونید توسط دفتر حافظ منافع ایران در سفارت پاکستان در واشنگتون اقدام کنید!!!!!!!!!!!
    زیباترین قسم سهراب سپهری: نه تو می مانی و نه اندوه و نه هیچیک از مردم این آبادی... به حباب نگران لب یک رود قسم، و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت،غصه هم می گذرد، آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند... لحظه ها عریانند. به تن لحظه خود، جامه اندوه مپوشان هرگز

صفحه 16 از 16 نخستنخست ... 678910111213141516