صفحه 4 از 16 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 157

موضوع: تعطیلی سفارت کانادا - تاثیرات بر روادید دانشجویی و راه حل‌ها

پیش فرض تعطیلی سفارت کانادا - تاثیرات بر روادید دانشجویی و راه حل‌ها

متاسفانه امروز کانادا روابط دیپلماتیک خود با ایران را بطور کامل قطع کرد و ضمن بستن سفارت خود در تهران، به دیپلمات های ایران در کانادا دستور داده خاک این کشور را هر چه سریعتر ترک کنند!...؟

به نظرتون این امر روی ویزاهای دانشجویی تاثیری می‌ذاره؟ آیا کاری از دست ما بر می‌آد در این مورد؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2012 - ویزا آفیس آنکارا)

کانادا سفارت خود را در تهران تعطیل کرد

http://khabaronline.ir/detail/241388/politics/diplomacy

http://alef.ir/vdcj8ievyuqemoz.fsfu.html?165820

Senior Member hamed1908 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate in Environmental Design & Planning

پیش فرض پاسخ : تعطیل شدن کامل سفارت کانادا در ایران

باید این قضیه رو جدی بررسی کنیم تا احیانا کسانی که میخوان از این به بعد برای کانادا اقدام کنن حواسشون باشه. این قطع روابط با اتفاقاتی که بین ایران و مثلا امریکا و انگلیس افتاده فرق می کنه. به نظر من چون این دفعه کشور مقابل رأساً روابطش رو قطع کرده ممکنه تو عرصه های غیر دیپلماتیک مثل مسائل دانشجویی هم اثر بزاره. البته ایشالله که اینجوری نشه. دوستان چی فک می کنن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    CE, Sharif Uni

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2012 - ویزا آفیس آنکارا)

خواهشا جو منفی شدید ندید! بابا هممون چند ماهه زیر فشاریم! به طبع باحاث وایستیم. یکی از بچه ها یه پیشنهاد خوب واسه پیگیری جمعی کارامون داد. منم به نظرم بد نیست. ولی الکی بشینیم غصه بخوریم اتفاقی نمی افته...

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa_aut نمایش پست ها
    واااااااااااااااااااااااا ااااای این یعنی چی یعنی دیگه ویزا بی ویزا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ دارم از قصه میمرم. آخه چرا اینقدر بدشانس بودم. من فکر می کنم اصلا تدابیر قبلی انتقال سفارت به آنکارا ربطی به شرایط کنونی نداره. چون خیلی از کشور ها سفارت خونه ها شون من جمله آلمان به این مهمی بسته شده. اما کاملا این روند رو به کاهش ویزا دادن به این تعطیلی مرتبط هست.

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط memp نمایش پست ها
    خواهشا جو منفی شدید ندید! بابا هممون چند ماهه زیر فشاریم! به طبع باحاث وایستیم. یکی از بچه ها یه پیشنهاد خوب واسه پیگیری جمعی کارامون داد. منم به نظرم بد نیست. ولی الکی بشینیم غصه بخوریم اتفاقی نمی افته...
    دوستان، من به این اتفاق خوش بین هستم. چون اینا که یه شبه تصمیم بر این قضیه نمیگیرن حداقل یه مدتی روش فکر می کنن. اگر به روند انتقال بخش ویزا به آنکارا نگاه کنیم می بینیم که از اول همین خیال رو داشتن و فقط می خواستن که به ویزاها لطمه نخوره. تا الان هم که خیلیا پاس ریکوست شدن بنابراین اگر می خواست نده از همون اول به هیچ کسی نمیداد دیگه
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط abtia نمایش پست ها
    البته اگر می خواستن reject کنن اینهمه پرونده رو hold نمی کردن ولی از اونورم اگه ویزا نمی دن حتما منتظر یه چیزی هستن که بر اساس اون تصمیم بگیرن (بهر حال سود و ضرر هر کاری رو سبک سنگین می کنن مثل بعضیا نیستن که اول اظهار نظر میکنن بعد کاسه ی چه کنم می گیرن...).
    منم موافقم.
    مطمئن هستم که کارای فله ای ویژگی کانادا نیست.
    قطعاً این همه پرونده که توی آنکارا یا هر سفارت دیگه ای از ایرانیها هست ریجکت نمی کنن چون قوانین یوهو عوض شده!
    هر اتفاقی بیافته بدتر از آمریکا هنوز نشده، دانشجویان زیادی هر ساله میرن آمریکا...
    آمریکا که سی ساله سفارت در تهران نداره و روابط بدتر از اونجا که نداریم.
    توی پاستون نوشته نمی تونید باهاش برید ا.س.ر.ا.ا.ی.ل ولی ننوشته نمی تونید برید آمریکا و قطعاً کانادا هم به شکل مشابه همه ی پرونده ها رو با همون وسواس قبلی بلکم یک کم بیشتر بررسی می کنند.
    نمی گم این اتفاق هیچ تأثیری نداره، ولی اونقدرا هم بد نیست.
    این نظر منه.

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

Iranian nationals outside of Iran can submit their applications to any Canadian visa office.

همین متنی که در سایت سفارت وجود داره بیانگر اینه که نمیخواد روند ویزا دچار مشکل بشه و میگه که آقا دیگه از طریق ایران رو بیخیال شید و از طریق یه کشور دیگه اقدام کنید. به نظر من نه تنها اثر بدی نمی زاره بلکه ممکنه حالا که نقششون عملی شد بیان دیگه سر کار ویزا دادنشون
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    CE, Sharif Uni

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    Iranian nationals outside of Iran can submit their applications to any Canadian visa office.

همین متنی که در سایت سفارت وجود داره بیانگر اینه که نمیخواد روند ویزا دچار مشکل بشه و میگه که آقا دیگه از طریق ایران رو بیخیال شید و از طریق یه کشور دیگه اقدام کنید. به نظر من نه تنها اثر بدی نمی زاره بلکه ممکنه حالا که نقششون عملی شد بیان دیگه سر کار ویزا دادنشون
    مگه کل کشورشون درگیر این یه تصمیم بوده! یا مثلا الان که این تصمیم رو گرفتند معلوم شد با ایرانی ها چی کار کنند!؟
    به نظر من هیچ تغییری رخ نمی ده! و شاید همین پروسه ی هفته ای 2و3 تا رو تا ترم بعد هم ادامه بدند! اینجوری نمیشه :|

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی سیستم اطلاعات مکانی (GIS) از دانشگاه خواجه نصیرال

دوستان، من به این اتفاق خوش بین هستم. چون اینا که یه شبه تصمیم بر این قضیه نمیگیرن حداقل یه مدتی روش فکر می کنن. اگر به روند انتقال بخش ویزا به آنکارا نگاه کنیم می بینیم که از اول همین خیال رو داشتن و فقط می خواستن که به ویزاها لطمه نخوره. تا الان هم که خیلیا پاس ریکوست شدن بنابراین اگر می خواست نده از همون اول به هیچ کسی نمیداد دیگه
    تصمیم انتقال همراه با انتقال بخش ویزا در کشورهای دیگر بوده و به نظر من ربطی نداره به تصمیم الانشون! ولی با جمله آخرتون کاملا موافقم.

دوستان منم با زینی موافقم، این قضیه از حداقل همون حدود 2 ماه پیش تو کلشونه و امروز اعلام شده
    http://iranglobal.info/node/8463