صفحه 8 از 16 نخستنخست 12345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 157

موضوع: تعطیلی سفارت کانادا - تاثیرات بر روادید دانشجویی و راه حل‌ها

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2012 - ویزا آفیس آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط mmadadi نمایش پست ها
    دوستان خواهش میکنم این بحث بسته شدن سفارت رو همین جا تمومش کنید و صلوات بفرستید ... اگر هم دوست دارید بحث کنید برید تو فروم مروبوط به خودش و تا جایی که دوست دارید تفسیر کنید پیامدهایاون رو .... این تاپیک رو به استرس نکشید چرا که به خودی خود اوضاع ویزای نزدیک 100 نفر از دوستان بلاتکیف مونده... پس منفی بافی ها ونظرات شخصیتون رو با کمال احترام سعی نکنید به بقیه تحمیل کنید.... ممنون
    منم کاملا موافقم فکر می کنم از بس هممون انرژی منفی دادیم الان این بلاها سرمون میاد. من که از الان همش فکرهای خوب می کنم و امیدوارم هفته ی دیگه یه عالمه ویزا بیاد!!!!!!!!!!!!!!!!

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2012 - ویزا آفیس آنکارا)

دوستان عزیز، لطفا جو رو متشنج نکنید (نمی دونم studentz جان کجاست؟ تاپیک روحیه ... بسته میشه اما مطالب ناامید کننده ...). همونطور که قبلا هم گفتم هیچ اتفاق خاصی نیافتاده و به همه ویزا میدن. در مورد ارز دانشجویی هم خیلی وقته که می خواد حذف بشه فقط برای کانادا زودتر حذف خواهد شد (شاید 3 ماه زودتر). بنابراین این همه هیا هو نداره. به جای ..... بریم یه کار مثبت انجام بدیم تمام مشکل ما ایرانیها اینه که عامل همه مشکلات رو دیگران میدونیم .... شاید ما هم یکی از عوامل پنهان مشکلات کشورمون باشیم ....
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

پیش فرض پاسخ : تعطیل شدن کامل سفارت کانادا در ایران

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed1908 نمایش پست ها
    باید این قضیه رو جدی بررسی کنیم تا احیانا کسانی که میخوان از این به بعد برای کانادا اقدام کنن حواسشون باشه. این قطع روابط با اتفاقاتی که بین ایران و مثلا امریکا و انگلیس افتاده فرق می کنه. به نظر من چون این دفعه کشور مقابل رأساً روابطش رو قطع کرده ممکنه تو عرصه های غیر دیپلماتیک مثل مسائل دانشجویی هم اثر بزاره. البته ایشالله که اینجوری نشه. دوستان چی فک می کنن؟
    قطعاً تاثیر می‌ذاره. مخصوصاً که ایران مثل همیشه داره از سیاست تهدید استفاده می‌کنه: لینک خبر
    از طرف دیگه ممکنه ارز دانشجویی کانادارو قطع کنن برای یه مدت.

ApplyAbroad Hero Pedarbozorg آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تعطیلی سفارت کانادا - تاثیرات بر روادید دانشجویی و راه حل‌ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pafj نمایش پست ها
    سلام، الان یه خبر اومد که سفارت کانادا در تهران بسته شد و به دیپلمات های ایران در اوتاوا گفته شده است که در مدت ۵ روز این کشور را ترک کنند.
    کانادا دولت ایران را مهم‌ترین تهدید برای صلح جهانی و امنیت دنیا می‌داند. http://www.bbc.co.uk/persian/iran/20...n_closes.shtml

خوب خدا روشکر! تا ما رسیدیم به مرحله آخر یه خبر عالی به گوشمون رسید! فقط سوالم اینه که چه تاثیری می زاره روی دادن ویزا ؟!
    الان (در این لحظات) اگر بگیم تاثیر خوبی می ذاره. فقط زیادی خوش بین بودیم. و اگر بگیم بد بخت شدیم و تاثیر فاجعه ای داره باز هم شایعه سازی کردیم
    چون اصلن نمی دونیم چه تاثیری داره
    کانادا نه آمریکاست نه انگلیس که بخاهیم نتیجه امور دیپلماتیک اون دوتا کشور را به کانادا تعمیم بدیم.
    باید صبر کنیم ببینیم چی می شه
    حداقل تا دوشنبه. شاید اولین نشونه اش دوشنبه معلوم بشه. شاید هم یکی دو هفته بدون هیچ خبری همینطوری در حالت انتظار بمونیم.
    الله اعلم

ApplyAbroad Superstar shibaak آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط h4s نمایش پست ها
    دوستان کسی میدونه قطع روابط ایران انگلیس چه تاثیری رو ویزای بچه ها گذاشت؟؟
    چند وقتی ویزا ندادن و بعد دوباره شروع کردن.

ApplyAbroad Superstar shibaak آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط bahmanabc نمایش پست ها
    چند تا چیز میخوام بگم:

1. تعطیلی سفارت ربطی به دادن ویزا نداره. اتفاقا شاید خیلی هم بهتر باشه چون دیگه طرف ایرانی وقتی کانادایی ها استعلام میکنن دیگه لفتش نمیده... البته این موضوع دیگه به ما نمیرسه و بچه های ترمهای آینده شاید به نفعشون باشه...
    2. این هفته سونامی داریم... پارسال هم بعد از 30 آگوست یه یه هفته سوت و کور بود و بعد دوباره سفارت شروع کرد به ویزا دادن...
    3. با استاد اگه بتونید صحبت کنید و دیفر نکنید و بتونید کارای پروژتون رو از همین الان آنلاین انجام بدید ایده بدی نیست... هم سرتون گرم میشه و هم دلتون...
    4. نکته آخرم یه سواله: وضعیت بلیط تویه آهر سپتامبر (20-30) چطوره؟!
    من که از لوفتانزا پرسیدم گفت امسال برای کانادا خیلی پروازا پره. چون خیلیا کنسل کردن. گفت باید بری تو لیست انتظار. من نگاه کردم تا 3، 4 ماه دیگه بلیطای اکونومی لوفتانزا پر بود. البته آنلاین. تو سیستمشون نمیدونم چطوریه.

Junior Member

سلام . بچه ها یکی می تونه به من بگه که الان برای واریزه پول مربوط به ویزا باید راه حل دیگه ای پیدا کنیم یا همون آدرس حساب بانک تجارتی که در سایت آنکارا اومده را می تونیم استفاده کنیم؟ آخه من فکر کردم چون سفارت بسته شده شاید دیگه حساب بانک تجارت را قبول نکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    من تازه می خوام درخواست ویزامو 5 شنبه بفرستم. نمی دونم چی کار کنم و پول ویزا رو کجا بریزم.

نقل قول نوشته اصلی توسط sara1368 نمایش پست ها
    سلام . بچه ها یکی می تونه به من بگه که الان برای واریزه پول مربوط به ویزا باید راه حل دیگه ای پیدا کنیم یا همون آدرس حساب بانک تجارتی که در سایت آنکارا اومده را می تونیم استفاده کنیم؟ آخه من فکر کردم چون سفارت بسته شده شاید دیگه حساب بانک تجارت را قبول نکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    من تازه می خوام درخواست ویزامو 5 شنبه بفرستم. نمی دونم چی کار کنم و پول ویزا رو کجا بریزم.
    سلام
    به نظرم فعلا دست نگه دارید
    احتمال اینکه مبالغ رو به صورت ریالی قبول کنند از این پس بسیار کمه
    اما اینکه جایگزینش دقیقا چیه هنوز فکر نکنم کسی بدونه
    به نظرم تا روشن شدن وضعیت اقدامی نکنید بهتره

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sara1368 نمایش پست ها
    دوست عزیز، یه نظر من به یکی که برای پیک آپ ویزا میره بسپار تا سوال کنند وگرنه بعید میدونم که تو یکی دو هفته خود سفارت چیزی رو سایتش بزنه. مخصوصا که با این وضعیت یک روز هم زودتر مدارک رو بفرستید خودش ممکنه که کارتون رو خیلی جلو بندازه
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تعطیلی سفارت کانادا - تاثیرات بر روادید دانشجویی و راه حل‌ها

سلام دوستان،

یک لحظه بحث روادید رو بذاریم کنار، میشه یک نفر راهنمایی کنه که ما که الان اومدیم اینور چطور باید نامه اشتغال به تحصیلو به تایید سفارت برسونیم حالا که بسته شده ؟!! من هفته پیش سفارت ایران بودم و مال این ترم رو شانسی گرفتم ولی اصلا حدس نمیزدم یهو هفته بعد ممکنه تعطیل شه! اینور هم که اومدیم هنوز راحت نشدیم!
    دغدغه های بی پایان برای ایران و ایرانی همیشه و همه جا...