صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 37 , از مجموع 37

موضوع: بورس Fulbright آمريكا

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بورس Fulbright آمريكا

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara.Sh
    من بالا هم عرض کردم-
    ویزا های فول برایت به دلیل J1 بودن محدودیت دو ساله رو برای متقاضیان به همراه دارند. از اسم ویزا هم مشخصه که باید exchange صورت بگیره. اما متاسفانه این امر به دلیل روابط بین دو کشور ممکن نیست. در مورد بورس دانشجویی مطمئن نیستم - اما من برای تدریس اقدام کرده بودم و از طریق یکی از زیر شاخه های فول برایت پذیرفته شدم
    lمیشه بگید برای تدریس در چه زمینه هایی میشه تقاضا داد؟ این همون زیر شاخه visiting schoolar هست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    management of technology at IUST

سلام
    من دانشجوی کارشناسی ارشد هستم و می خوام برای دوره ی دکتری اقدام کنم برای آمریکا
    آیا بورس فولبرایت به کسایی که می خوان واسه دکتری برن هم تعلق می گیره؟
    ددلاینش کی هست؟
    ممنون می شم اگه می دونین کمک کنین

Junior Member

با سلام، متن زیر جوابی هست از طرف موسسه FulBright برای ایرانی ها که در پاسخ به سوال بنده ارسال شده و واضحه که استفاده از این بورس برای شهروندان ایران میسر نیست.

Thank you for contacting the Office of Academic Exchange Programs at the United States Department of State. Our office coordinates the Fulbright Program, which provides opportunities for academic and cultural exchange to U.S. and international students, scholars, teachers, artists and professionals.

The Fulbright Program, as a U.S. Government-sponsored program that operates on a bi-national basis with other countries, only funds non-U.S. citizens for study and research in the United States and U.S. citizens for study and research abroad. In order to participate in the program, countries must sign an agreement with the United States. At this time, no agreement exists between the United States and the government of Iran. As such, you are not eligible to participate in the Fulbright Program at this time.

Best of luck in your endeavors.

Sincerely,

Office of Academic Exchange Programs
    Bureau of Educational and Cultural Affairs
    United States Department of State

نقل قول نوشته اصلی توسط Din نمایش پست ها
    با سلام، متن زیر جوابی هست از طرف موسسه FulBright برای ایرانی ها که در پاسخ به سوال بنده ارسال شده و واضحه که استفاده از این بورس برای شهروندان ایران میسر نیست.
    ای بابا!! ما ایرانیا هم که شدیم چوب دو سر طلا!
    آقا دیگه جایی نیست از موسسات آمریکا بشه ازش بورس گرفت واسه دکتری؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara.Sh نمایش پست ها
    راستش من هنوز نمیدونم شما دنبال چه جور اطلاعاتی هستید. فول برایت برنامه های مختلفی داره: exchange, scholar, student و ...
    امکان استفاده از بورس دانشجویی اون بسیار مشکله. واقعا" به پیش زمینه بسیار قوی نیاز داره
    در ضمن بهتره بدونید که چون افراد پذیرفته شده از طریق این سازمان ساپورت مالی می شوند با محدویت های ویزای J1 مواجهه خواهند بود
    سلام . شما گفته بودید بورسهای فول برایت به ایرانیها تعلق نمیگیره. می خواستم بدونم برای بورسهای غیر دانشجویی هم همینطوره؟ یا برای اونها میشه پذیرش گرفت. مثلا" برای کارهای تحقیقاتی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط aghaei84 نمایش پست ها
    سلام . شما گفته بودید بورسهای فول برایت به ایرانیها تعلق نمیگیره. می خواستم بدونم برای بورسهای غیر دانشجویی هم همینطوره؟ یا برای اونها میشه پذیرش گرفت. مثلا" برای کارهای تحقیقاتی؟
    سلام و وقت بخير
    اگر به نامه انگليسي توجه كنين ميبينين گفته كه از اونجا كه توافق علمي ميان ايران و امريكا نيست در هيچ زمينه اي نميشه اقدام كرد.

Junior Member

دوستان کسی هست به تازگی این فاند رو گرفته باشه؟ میشه به من پیام بده لطفن

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)