صفحه 70 از 134 نخستنخست ... 20606162636465666768697071727374757677787980120 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 691 تا 700 , از مجموع 1332

موضوع: پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، شیمی، زیست شناسی، تعذیه، فیزیوتراپی، تربیت بدنی و ...

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

پیش فرض پاسخ : پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، شیمی، زیست شناسی، تعذیه، فیزیوتراپی، تربیت بدنی و

نقل قول نوشته اصلی توسط royapirahansiy نمایش پست ها
    سلام ارشد شیمی فیزیک ازاد با معدل 15/89هستم مدرک زبان ندارم 1مقاله داخلی و یک isi دارم.میتونم برای phd داروسازی درخواست بدم?متاهل هستم و 33سالمهد امکان دریافت بورس رو دارم?
    خیر با توجه به شرایطتتون شما شانسی ندارید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، شیمی، زیست شناسی، تعذیه، فیزیوتراپی، تربیت بدنی و

سلام به همه ی دوستان من دانشجوی ارشد بیوتکنولوژی در کشور ایتالیا هستم میخواستم بپرسم کسی از شرایط پذیرش دکتری و کار برای این رشته اطلاعی داره؟ ممنون میشم جواب بدید

مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: کارشناسی یا کالج
    رشته مورد نظر: پزشکی

معدل پیش دانشگاهی:19.5
    معدل دیپلم:18.84
    رشته تحصیلی دوران دبیرستان: علوم تجربی
    قبولی کنکور سراسری در رشته ی: رادیولوژی
    مدرک زبان انگلیسی:
    مدرک زبان آلمانی:B2
    تحصیلات دانشگاهی: (مثلا ترم 6 رشته X با معدل N)
    سایر افتخارات و مدارک:

دانشگاه مورد نظر در آلمان:هر دانشگاهی

باسلام
    من دانجشوی سال سوم دکتری ازاددامپزشکی هستم اما قصد تغییر رشته به پزشکی رو دارم
    معدل دیپلم:17.35
    معدل پیش دانشگاهی:14.80
    مدرک زبان المانی و انگلیسی هم در حال حاضر ندارم اما سوال من اینه که میتونم در کشور المان مدرکمو بگیرم؟
    قبولی کنکور سراسری:مهندسی گیاه پزشکی
    رشته تحصیلی دبیرستان:تجربی

رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط red_fish40 نمایش پست ها
    باسلام
    من دانجشوی سال سوم دکتری ازاددامپزشکی هستم اما قصد تغییر رشته به پزشکی رو دارم
    معدل دیپلم:17.35
    معدل پیش دانشگاهی:14.80
    مدرک زبان المانی و انگلیسی هم در حال حاضر ندارم اما سوال من اینه که میتونم در کشور المان مدرکمو بگیرم؟
    قبولی کنکور سراسری:مهندسی گیاه پزشکی
    رشته تحصیلی دبیرستان:تجربی
    اگه معدل کل دانشگاهتون تا اینجا بالای 18 باشه و مدرک زبان آلمانی حداقل C1 داشته باشید شانس خواهید داشت ولی قطعی نیست.

Junior Member

دومين بار

با سلام و عرض ادب من ٤٣ ساله متاهل و پزشك عمومي با سابقه ١٧ سال طبابت داراي دو فرزند دختر اخيرا زبان الماني شروع كردم براي تخصص پزشكي به خواندن زبان الماني من فارغ التحصيل دانشگاه ازاد پزشكي تهران هستم با معدل حدود ١٥ فكر ميكنيد شانسي براي موفقيت دارم

Junior Member

با سلام ... در مورد رشته های توان بخشی اطلاعات کمی هست تو سایت خصوصا رشته ما ارتوپدی فنی ( ارتز و پروتز )
    می خواستم اگه کسی اطلاعاتی در باره این رشته در آلمان داره بگه ... چون من واقعا گشتم و چیزی پیدا نکردم
    اگه هم کسی رو میشناسین که تو رشته های توان بخشی در حال تحصیله و معرفی کنین و من باهاشون صحبت کنم هم ممنون میشم ...

پیش فرض پاسخ : تمامی رشته های تجربی (دندانپزشکی، پزشکی، داروسازی ...) در دانشگاههای آلمان

سلام دوستان وقت همگی به خیر.من لیسانس ژنتیک آزاد دارم می خوام واسه داروسازی آلمان اقدام کنم.آیا واقعا قبولی سراسری لازمه؟؟؟؟
    شنیدم اگه قبولی سراسری نداشتیم باید یک سال کالج بریم.این ی سال کالج هزینه داره یا اونم رایگانه؟؟
    و این که به نظرتون کنکور سراسری بدم یا کالج برم؟؟
    هیچ راهی واسه اپلای کردن با لیسانس آزاد وجود نداره یعنی؟؟؟
    توروخدا اگه اطلاعات دارید راهنمایی کنید.خیلی سردرگمم

رشته و دانشگاه
    medicine

پیش فرض پاسخ : تمامی رشته های تجربی (دندانپزشکی، پزشکی، داروسازی ...) در دانشگاههای آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط mahshad_kh نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت همگی به خیر.من لیسانس ژنتیک آزاد دارم می خوام واسه داروسازی آلمان اقدام کنم.آیا واقعا قبولی سراسری لازمه؟؟؟؟
    شنیدم اگه قبولی سراسری نداشتیم باید یک سال کالج بریم.این ی سال کالج هزینه داره یا اونم رایگانه؟؟
    و این که به نظرتون کنکور سراسری بدم یا کالج برم؟؟
    هیچ راهی واسه اپلای کردن با لیسانس آزاد وجود نداره یعنی؟؟؟
    توروخدا اگه اطلاعات دارید راهنمایی کنید.خیلی سردرگمم
    باید معدل لیسانستون بالا باشه و حداقل مدرک زبان آلمانی B2 داشته باشید. غیر از این گزینه دیگه ای نخواهید داشت.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    تربیت بدنی یادگار امام

سلام
    من دانشجوی ترم 4 کارشناسی رشته تربیت بدنیم معدلم حدود 17 ای التس 6 دارم
    میخوام بدونم باید چیکار کنم
    البته ورزش کار حرفه ایم هستم
    ممنون میشم کمکم کنید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)