صفحه 47 از 134 نخستنخست ... 37383940414243444546474849505152535455565797 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 1332

موضوع: پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، شیمی، زیست شناسی، تعذیه، فیزیوتراپی، تربیت بدنی و ...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تمامی رشته های تجربی (دندانپزشکی، پزشکی، داروسازی ...) در دانشگاههای آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط samijoon نمایش پست ها
    معدلم لیسانسم حدود17...قبولی روزانه دارم...میتونم تو دندونپزشکی شرکت کنم پس؟
    معدل 17 میتونه شرکت کنه ولی نمیتونه قبول بشه دندونپزشکی دارو میتونی.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تمامی رشته های تجربی (دندانپزشکی، پزشکی، داروسازی ...) در دانشگاههای آلمان

دوستان لطفا کمک کنید
    در مورد من:
    1. دیپلم تجربی، مذکر، 30 ساله، مجرد، فوق لیسانس فیزیولوِژی ورزش (دروس فیزیولوژی انسان، آناتومی، بیوشیمی، فیزیک، شیمی، رشد و تکامل حرکتی، آسیب شناسی ورزشی، تغذیه و ورزش ، یادگیری حرکتی، آمار ، بیومکانیک ورزشی، kinesiology، کمک های اولیه، روانشناسی آموزش، روان شناسی کودکی و نوجوانی، بهداشت و ورزش، زیست شناسی، فیزیولوژی ورزش، تربیت بدنی و فعالیت بدنی برای معلولین، حرکات اصلاحی، طرح و روش تحقیق در مطالعات تجربی، روش های آزمایشگاهی، فیزیولوژی ورزشی دوران رشد بخشی از واحد های گذرانده در طول دانشگاه می باشند)،
    2. یه مقاله راجع به تاثیر مصرف یک مکمل در ورزش بر عملکرد کلیوی ورزشکاران
    3. زبان انگلیسیم خیلی خوبه و زبان آلمانی رو هم مشغول خوندن هستم (فعلا آخرای A1 هستم)، ولی مدرک زبان ندارم
    4. از لحاظ مالی نیاز به گرفتن کمک هزینه، یا رایگان بودن، یا در کل کم بودن هزینه های تحصیل هستم
    5. قصد تغییر رشته دارم و هر رشته ای که من رو واسه ادامه تحصیل در دکترا با گرایش هایی شبیه مهندسی پزشکی، اکولوژی، بیوتکنولوژی و کلا رشته هایی که جنبه تحقیقاتی و تلفیقی از تکنولوژی و بیولوژی هستند آماده کنه و به من پذیرش واسه مستر مجدد بدن (با شروع مجدد از کارشناسی هم به شرط معادل سازی بخشی از واحد ها مشکلی ندارم، فقط اگه می دونین راهش رو دقیق توضیح بدین ممنون می شم چون با این سن ویزا واسه لیسانس بهم نمیدن)
    6. دانشگاه های سطح متوسط در شهرهای ارزان تر رو به دانشگاه های رنک بالا در شهرهای پر هزینه ترجیح می دهم

درخواست های من:
    1. با در نظر گرفتن تمامی موارد بالا لطفا بگین که کدوم رشته یا رشته ها و در چه مقطعی و با چه شرایطی به من پذیرش می دن.
    2.خودم آلمان رو انتخاب کردم چون تقریبا فقط خرج زندگیمو باید بدم ولی اگه هر کشور دیگه ای (به شرط اعتبار بین المللی مدرکش برای ادامه تحصیل در کشورهایی مثل آمریکا ، کانادا، استرالیا، انگلیس و ...) رو سراغ دارین که به من خوب پذیرش میده و خرج تحصیل هم در حدود همون آلمان در بیاد و ترجیحا امکان کار در حین تحصیل (هر کاری باشه) لطفا معرفی کنید
    3. برای افزایش شانس پذیرش چه پیشنهاداتی دارید؟ برای مثال امتحان gre یا b2 آلمانی یا مدارک حرفه ای خاص یا ...
    everything is not the same that it looks, so use the brain instead of the eye and the ear
    !

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    public health

سلام.لیسانس بهداشت عمومی از دانشگاه علوم پزشکی مشهد هستم
    معدل کارشناسیم16.20
    واسه ارشد تغذیه میخوام پذیرش بگیرم...
    اگه میشه راهنماییم کنید و دانشگاههایی که این رشته رو دارن بهم معرفی کنین و هزینه هاش همچنین
    ممنون از تمامی دوستان

Junior Member

دوستان برای دارو باید چه مدرک زبانی داشته باشیم؟ ب۲ کفایت نمی‌کنه؟
    کسی‌ اگه دارو پذیرش گرفته می‌شه کمک کنه
    واقعا ممنون میشم

Junior Member

سلام دوستان.من فارغ التحصیل مهندسی پرتو پزشکی دانشگاه آزاد هستم.معدلم 14.98 .واسه ارشد "رادیوبیولوژی و حفاظت پرتویی "چقدر شانس واسه پذیرش دارم؟

Junior Member

سلام دوستان خسته نباشيد من امسال كنكور تجربي دادم و شيمي سراسري قبول شدم معدل ديپلم ١٩/١٠ و پيش ١٧/٢٠ هستش بنظرتون شانسي براي رشته داروسازي دارم؟و اينكه كدوم دانشگاههاي آلمان رشته داروسازي دارند ممنون

Junior Member

سلام
    من لیسانس فیزیک دارم و میخوام در آلمان برای فوق لیسانس بیوفیزیک فیزیولوژیک اقدام کنم
    کسی میدونه شرایطش چطوریه؟بازارکارش به چه صورته؟ ممنون میشم

Junior Member

سلام دوستان
    من مدرك ليسانس داروسازي از دانشگاه امارات دارم...مدرك من رو ايران تائيد نميكنه...تصميم دارم براي فوق ليسانس به المان برم...شرايط پذيرش چيه با توجه به اينكه من خارج از ايران تحصيل كردم

Junior Member

سلام دوستان. اگه امکانش هست سایت وزارت بهداشت آلمان رو بزارین که بشه مستقیما از اون اطلاعات بگیرم

Junior Member

سلام، من لیسانس مهندسی کشاورزی دارم و البته فارغ التحصیل سال 90 هستم. قبولی پزشکی ایران رو ندارم. اما امسال کنکور می دم. زبان آلمانی هم B2 دارم. می خوام بدونم که اولا دولت آلمان به من ویزا میده؟ دوم اینکه اصلا برای کجا باید اقدام کنم؟ کدوم دانشگاه برای پزشکی شانس بیشتری دارم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)