صفحه 133 از 134 نخستنخست ... 3383123124125126127128129130131132133134 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,321 تا 1,330 , از مجموع 1332

موضوع: پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، شیمی، زیست شناسی، تعذیه، فیزیوتراپی، تربیت بدنی و ...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، شیمی، زیست شناسی،

یعنی با معدل بالای 18 در این رشته ها، نیاز به آزمون ورودی دانشگاه (FSP)نداریم؟

یه سوالیم داشتم اینه میشه مثلا بعد از تحصیل چند ترم در رشته های مرتبط نه الزاما اتمام تا گرفتن مدرک، میشه با تطبیق واحد و بدون نیاز به آزمون ورودی پذیرش گرفت؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، شیمی، زیست شناسی، تعذیه، فیزیوتراپی، تربیت بدنی و ...

سلام
    من الان 20 سالمه و میخوام M-Kurs شرکت کنم
    زبان آلمانی تازه شروع کردم
    بهم گفتن 1 سال طول میکشه تا سطح B2 بخونم ، با توجه به اینکه 21 سالم میشه بنظرتون شانس پذیرشم تو کالج کم میشه؟
    و بعدشم با توجه به اینکه دوره ی کالج 1 سال طول میکشه و 22 سالم میشه ،شانس پذیرشم تو دانشگاه چطور خواهد بود؟

لطفا اگر کالجی میشناسید M-kurs داره و با سطح B1 هم قبول میکنه در امتحان ورودیش بهم معرفی کنید

پیش فرض پاسخ : پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، شیمی، زیست شناسی، تعذیه، فیزیوتراپی، تربیت بدنی و ...

نقل قول نوشته اصلی توسط delibon نمایش پست ها
    سلام
    من الان 20 سالمه و میخوام M-Kurs شرکت کنم
    زبان آلمانی تازه شروع کردم
    بهم گفتن 1 سال طول میکشه تا سطح B2 بخونم ، با توجه به اینکه 21 سالم میشه بنظرتون شانس پذیرشم تو کالج کم میشه؟
    و بعدشم با توجه به اینکه دوره ی کالج 1 سال طول میکشه و 22 سالم میشه ،شانس پذیرشم تو دانشگاه چطور خواهد بود؟

لطفا اگر کالجی میشناسید M-kurs داره و با سطح B1 هم قبول میکنه در امتحان ورودیش بهم معرفی کنید

سلام تو تاپیک زیر پاسخ تمام سوالاتونو پیدا حواهید کرد

http://www.applyabroad.org/forum/sho...الج/page77

Junior Member

سلام دوستان
    آیا میشه بعد از آزمون علوم پایه ی پزشکی اپلای کرد؟ اصلا دانشگاهی هست که بگیره؟!

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط fati_khs نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آیا میشه بعد از آزمون علوم پایه ی پزشکی اپلای کرد؟ اصلا دانشگاهی هست که بگیره؟!
    سلام
    در حالت کلی، معمولا دانشگاهای آلمان موقع اپلای دو تا آپشن دارن. یکیش اینه که شما میخواین از اول اپلای کنین و دومیش اینه که گزینه ای رو انتخاب می کنین که میگه برای اپلای از ترم های بالاتر می خوام اقدام کنم. دومی واسه کسیه که یه جای دیگه خونده و می خواد یه سری درس ها رو تطبیق بزنه و از بالاتر شروع کنه. احتمالا شما می تونین این مدلی اپلای کنین. اما اینکه چقدر دانشگاهای ایران رو قبول دارن یا نه و چقدر از درس ها رو براتون تطبیق می زنن، نمی دونم.
    اما اینو بگم که کسایی که حتی با تخصص از ایران میان، واسه اینکه اجازه ی کار بگیرن، باید مدرکشون معادل بشه و من دیده ام که به طرف گفته ان باید یکی دو درس رو امتحان بدی تا مدرکت رو معادل کنیم و تازه بعد از قبولی توی اون امتحانا قبول کردن مدرکش رو. انتظار نداشته باشین که کل دروستون قبول بشه و بتونین مثلا ۴ سال جلو بیفتین.
    یه چیز دیگه هم اینکه موقع تطبیق زدن بعضی درس ها رو ممکنه از اساس قبول کنن و بگن دیگه نمی خواد درس رو برداری. اما بعضی ها رو ممکنه بگن که لازم نیست کلاس هاش رو بری، اما باید بیای یه بار امتحانش رو بدی. یعنی یه روز میرین پیش استاد درس مربوطه، یه برگه میذاره جلوتون و همون جا ازتون به تنهایی امتحان می گیره (یا ممکنه امتحان شفاهی باشه). اگه اونو قبول شدین، بهتون یه برگه میده که این درس تطبیق زده شد.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشکی

سلام به همه دوستان ببخشید من یه سوال داشتم.
    من دانشجوی رشته پزشکی عمومی سال 3 ام. و میخوام برای تخصص برم آلمان.
    از چند نفر پرسیدم گفتن برای رفتن تخصص باید قبل از تموم شدن پزشکی عمومی ات اقدام کنی دنبال کاراش.
    الان خودم دارم زبان المانی یاد میگیریم.
    و خب اوضاع مالی هم متوسطه باید حتما بورسیه شم.
    خواستم بدونم کسی اینجا هست که شرایط منو داشته باشه؟ و اینکه چیکار باید انجام بدم و بهتریم زمانش کیه؟

ممنون میشم راهنمایی ام کنید

Junior Member

سلام. دوستان من امسال قبولی پزشکی دانشگاه دولتی اوردم و 28 سالمه و متاهل هستم. با توجه به شرایطم امیدی هست که ب۲ سال روی زبانم کار کنم و اپلای المان بگیرم و درس هایی که این مدت میخونم رو تطبیق بدم اونجا ؟
    و یه سوال دیگه اینکه یه بنده خدایی بهم میگفت ۲ سال که اونجا پزشکی بخونی کمک هزینه چند هزارتایی میدن به ادم. درسته این حرف ایا ؟
    ویرایش توسط sabzake : September 16th, 2019 در ساعت 02:49 PM

ApplyAbroad Veteran
    Fnsn آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materialwissenschaften

نقل قول نوشته اصلی توسط sabzake نمایش پست ها
    سلام. دوستان من امسال قبولی پزشکی دانشگاه دولتی اوردم و 28 سالمه و متاهل هستم. با توجه به شرایطم امیدی هست که ب۲ سال روی زبانم کار کنم و اپلای المان بگیرم و درس هایی که این مدت میخونم رو تطبیق بدم اونجا ؟
    و یه سوال دیگه اینکه یه بنده خدایی بهم میگفت ۲ سال که اونجا پزشکی بخونی کمک هزینه چند هزارتایی میدن به ادم. درسته این حرف ایا ؟
    تقریبا اصلا امکانش نیست. حتی اگه تو کشور های اروپایی چند ترم پزشکی خونده باشید آلمان واحد ها رو تطبیق نمیده و باید از کالج شروع کنید. در مورد کمک هزینه هم قانونی وجود نداره. بستگی به دانشگاه و استاد و خودتون داره که درستون چطوره. بعضی کمک هزینه ها هست مثلا برای 6 ماه , ماهی 500 یورو.

Junior Member

سلام وقتتون بخیر
    من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی بیومواد از دانشگاه سراسری هستم (شهریور 97 دفاع کردم)
    معدل کارشناسی ارشد 15.50 هست

قصد گرفتن ارشد دوم در رشته ژنتیک دارم
    معدل لیسانس: 16.80
    رشته لیسانس:مهندسی پزشکی بیومواد
    دانشگاه لیسانس: آزاد
    سابقه کار: 5 ماه در کارخونه داروسازی به عنوان پژوهشگر، 4 ماه در یک شرکت خصوصی به عنوان مشاور R&D، 1 سال در دانشگاه تهران به عنوان پژوهشگر (به طور همزمان با کارهای دیگر)
    در حال یادگیری زبان هستم ( ازمون ماک :6.5 )قصد دارم نمره 7.5 و بالاتر بگیرم
    میخواستم ببینم که برای شرایطی این چنین میتونم شانس گرفتن فول فاند از دانشگاه های آلمان را داشته باشم

پیش فرض پاسخ : تمامی رشته های تجربی (دندانپزشکی، پزشکی، داروسازی ...) در دانشگاههای آلمان

با سلام. من داروسازی رو ایران خوندم و در حال گذروندن طرحم هستم. دو مقاله در حوزه فارماکولوژی، تافل بالای 100، و معدل 16.7 دارم. ولی متاسفانه هیچ مدرکی برای زبان آلمانی ندارم.
    1.برای تخصص های مرتبط با رشتم یا مستر رشته های مرتبط به زبان انگلیسی ایا شانسی برای پذیرش از آلمان دارم ؟
    2. همسرم المان هستن ایا برای ویزای همراه نداشتن مدرک آلمانی دردسر ساز هست ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)