صفحه 11 از 134 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 1332

موضوع: پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، شیمی، زیست شناسی، تعذیه، فیزیوتراپی، تربیت بدنی و ...

Banned

پیش فرض پاسخ : تمامی رشته های تجربی (دندانپزشکی، پزشکی، داروسازی ...) در دانشگاههای آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط javad2 نمایش پست ها
    سلام من یه چند تا سوال دارم که خواهشا سریع جواب منو بدین
    1.توی کنکور باید پزشکی قبول بشم تا بیام المان پزشکی بخونم یا با هر رتبه ایی میشه؟
    2.من معدل کل دیپلمم16بوده اونم به خاطر مریضیم پایین بوده به نظر شما کدوم دانشگاه میتونم برم؟
    3.هزینه های تحصیل در المان رایگانه؟
    4.اگه کنکور قبول بشم اون دوره ی یکساله رو باید حتما بگذرونم؟
    5.اگه دانشجو ممتازی باشم مینوم به کشور هایی مثل کانادا یا امریکا انتقال بشم؟
    اگر سمت پزشکی و داروسازی و دندانپزشکی میرید کلا امریکا و کانادا را فراموش کنید . نه اینکه هیچ شانسی نداشته باشید روی کاغذ شانس هست اما سختیش تمام مزایاش رو کنسل میکنه. ما که توی یکی دو ماه اخیر برای خواهرمون هرچی پرس و جو کردیم تقریبا اون سمت نرفتن بهتر بود و برای اینطور رشته ها همین اروپا گزینه بهتریه.

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

پیش فرض پاسخ : تمامی رشته های تجربی (دندانپزشکی، پزشکی، داروسازی ...) در دانشگاههای آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط javad2 نمایش پست ها
    سلام من یه چند تا سوال دارم که خواهشا سریع جواب منو بدین
    1.توی کنکور باید پزشکی قبول بشم تا بیام المان پزشکی بخونم یا با هر رتبه ایی میشه؟
    2.من معدل کل دیپلمم16بوده اونم به خاطر مریضیم پایین بوده به نظر شما کدوم دانشگاه میتونم برم؟
    3.هزینه های تحصیل در المان رایگانه؟
    4.اگه کنکور قبول بشم اون دوره ی یکساله رو باید حتما بگذرونم؟
    5.اگه دانشجو ممتازی باشم مینوم به کشور هایی مثل کانادا یا امریکا انتقال بشم؟
    شما باید برید کالج و اونجا معدلتون خیلی خوب باشه. شما معدل دیپلمتون پایینه واسه پزشکی باید معدل کالج و دیپلم ایرانتون میانگینش 1 تا 1.4 بشه که فکر کنم یه خورده کارتون سخت هست.

Junior Member

دوستان کسی که در ایران لیسانس را گرفته باشه و بخواد برای پزشکی یا داروسازی اقدام کنه چه مراحلی رت باید طی کنه ؟ آیا نیاز به گذروندن کارج داره یا نه ؟ توضیح اجمالی بدید ممنون میشم

با تشکر

رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط frzn87 نمایش پست ها
    دوستان کسی که در ایران لیسانس را گرفته باشه و بخواد برای پزشکی یا داروسازی اقدام کنه چه مراحلی رت باید طی کنه ؟ آیا نیاز به گذروندن کارج داره یا نه ؟ توضیح اجمالی بدید ممنون میشم

با تشکر
    اگه لیسانستون از دانشگاه سراسری باشه و مرتبط با رشته های پزشکی شانس بالایی خواهید داشت. ولی اگه لیسانس آزاد داشته باشید باید 1 سال کالج بخونید. علاوه بر این باید از سطح زبان آلمانی پیشرفته برخوردار باشید.به طور کلی نمیشه گفت که میتونید حتما پذیرش بگیرید چون رقابت برای رشته های پزشکی در آلمان خیلی شدید هست و کلا حدود 8 درصد ظرفیت این رشته ها به اتباع غیر اتحادیه اروپا تعلق میگیره. پس همه چیز به شانستون و رزومتون برمیگرده.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رشته تغذیه ی

سلام
    اتفاقا این سوال منم هست !

ا

Senior Member

ببخشید میخواهم بدونم با گرفتن مدرک دندانپزشکی یا پزشکی از کشوری مثل رومانی میشه در المان کار کرد؟یا بعد از مدتی به المان ترنسفر کرد؟ممنون میشم راهنمایی کنید.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Nastarann نمایش پست ها
    ببخشید میخواهم بدونم با گرفتن مدرک دندانپزشکی یا پزشکی از کشوری مثل رومانی میشه در المان کار کرد؟یا بعد از مدتی به المان ترنسفر کرد؟ممنون میشم راهنمایی کنید.
    خیلی راحت میتونید از طریق ایمیل از سفارت همون کشور سوال کنید و دقیقا جواب بگیرید. اسم دانشگاه رو بگید تا ببینند مورد تایید سیستم اموزش عالی آلمان هست یا نه!

رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط Nastarann نمایش پست ها
    معمولا مدارک کشورهای شرق اروپا تو آلمان سخت بررسی میشه. اینکه بخواین انتقالی بگیرین که بهتون بگم یه خورده سخته.چون خودم پروسش رو گزروندم و از همه چی خبر دارم.د مورد کار هم فکر کنم افرادی که از دانشگاههای معتبرتر مدرک دارن در اولویت هستند.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    معمولا مدارک کشورهای شرق اروپا تو آلمان سخت بررسی میشه. اینکه بخواین انتقالی بگیرین که بهتون بگم یه خورده سخته.چون خودم پروسش رو گزروندم و از همه چی خبر دارم.د مورد کار هم فکر کنم افرادی که از دانشگاههای معتبرتر مدرک دارن در اولویت هستند.
    حتی در مورد دانشگاه های معتبر در مسکو ؟
    تقدم برای بررسی و اریابی ندارک تخصصی با روسیه هست در آلمان یا مثلا کشورهای آسیایی مثل هند و چین و.....؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    والا کسی به من گفت مدرک دانشگاهی مثلvictor babes در کل اتحادیه اروپا معتبره.حالا میخوام ببینم میشه ترنسفر کرد المان؟یه خورده سخت یعنی چطور؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)