صفحه 16 از 134 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 1332

موضوع: پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، شیمی، زیست شناسی، تعذیه، فیزیوتراپی، تربیت بدنی و ...

Banned

پیش فرض پاسخ : تمامی رشته های تجربی (دندانپزشکی، پزشکی، داروسازی ...) در دانشگاههای آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    برای پذیرش در هر رشته ای به صورت مستقیم از مقطع لیسانس شما باید قبولی در اون رشته رو در ایران داشته باشید و حداقل یکسال در اون رشته تحصیل کرده باشید. شما میتونید برای مقطع لیسانس در رشته های مرتبط با رشته لیسانستون پذیرش بگیرید.
    البته به صرف قبولی و بدون سابقه تحصیل هم میشه.

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

پیش فرض پاسخ : تمامی رشته های تجربی (دندانپزشکی، پزشکی، داروسازی ...) در دانشگاههای آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط rahi2012 نمایش پست ها
    البته به صرف قبولی و بدون سابقه تحصیل هم میشه.
    برای پذیرش مستقیم حتما نیاز به مدرک لیسانس یا حداقل یکسال تحصیل در اون رشته هست.

رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط mahrooz20 نمایش پست ها
    یعنی اینطوری شانسی ندارم که رشته جدید شروع کنم ؟ پس واسه مستر رشته خودم اقدام کنم خیلی بهتره دیگه چرا باز لیسانس ؟
    شما هم واسه مستر رشته خودتون میتونید اقدام کنید و هم لیسانس یک رشته جدید و مرتبط با رشته توی ایرانتون.

رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahyarde نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    در این موردی که نوشتید مطمئن هستید؟ منبعی هست که بشه بهش استناد کرد؟
    چون من شنیدم که اگه کارشناسی هر رشته ای در ایران داشته باشید با توجه به رشته دیپلم میشه یه رشته کاملا جدید رو شروع کرد.
    ممنونم
    معمولا در رشته های رقابتی مثل رشته های پزشکی اولویت با کسانی هست که دارای مدرک تحصیلی در رشته مرتبط باشند. به علت ظرفیت محدود و رقابتی بودن این رشته ها دو مورد یکی معدل و دیگری سابقه تحصیلی فرد اقدام کننده حائز اهمیت هست. من نگقتم شما نمیتونید اقدام کنید ولی در صورتی که اقدام کنید با در رشته ای که مرتبط نیست با رشته لیسانستون در ایران به احتمال خیلی زیاد ریجکت میشید.

Junior Member Coraline آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    من بهتون پیشنهاد میکنم که ایم کار رو نکنید و بعد از پایان تحصیلاتتون در ایران برای تخصص اقدام کنید. چون خودم هم قصد این کار رو داشتم و طبق تحقیقاتی که کردم زیاد گزینه مناسبی نیست.
    ممنون از پاسختون
    چرا مناسب نیست؟
    به دلایلی مجبورم خارج از ایران، پزشکی رو تموم کنم و آلمان یکی از اولین گزینه هاست .
    مشکل عقب افتادن درس وجود داره یا چیز دیگه ای هست؟

رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط farzaneh871 نمایش پست ها
    معدل 15ونيم..كار تحقيقاتي در حد دو سه تا...خب پس مدركمون رد به عنوان فوق ليسانس قبول دارن؟آزمون ورودي نداره؟
    معدلتون زیاد خوب نیست ولی اگه مدرک زبان آلمانی داشته باشی و کار تحقیقاتی هم داشته باشید فکر کنم بتونید پذیرش بگیرید.

شرایط پذیرش گروه دندان، پزشکی و داروسازی به چه صورت هست؟

میشه زبان انگلیسی رو اونور خوند؟

دانشگاه ها مورد تایید وزارت علوم و بهداشت هست؟

شهریه؟

به چه زبانی تدریس دارند؟

رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط Profession@l نمایش پست ها
    شرایط پذیرش گروه دندان، پزشکی و داروسازی به چه صورت هست؟

میشه زبان انگلیسی رو اونور خوند؟

دانشگاه ها مورد تایید وزارت علوم و بهداشت هست؟

شهریه؟

به چه زبانی تدریس دارند؟
    این رشته ها به زبا نآلمانی تدریس میشن و شما باید کم کم مدرک زبان C1 داشته باشین که فکر کنم یه 2 سال وقت نیاز هست برای گرفتنش.

سلام به همگی،
    من میخوام واسه رشته دندان پزشکی یا دارو سازی در آلمان اقدام کنم رشته دیپلمم تجربی و رشته دانشگاهیم زبان انگلیسی در مقطه کارشناسی بوده اگه ممکنه منو راهنمایی کنید که چطور میتونم واسه این دو رشته اقدام کنم و به جز آلمان آیا کشورهای دیگه هم هستن که به لحاظ هزینه مثل آلمان باشن؟؟
    ممنون

رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط shivafarhani نمایش پست ها
    سلام به همگی،
    من میخوام واسه رشته دندان پزشکی یا دارو سازی در آلمان اقدام کنم رشته دیپلمم تجربی و رشته دانشگاهیم زبان انگلیسی در مقطه کارشناسی بوده اگه ممکنه منو راهنمایی کنید که چطور میتونم واسه این دو رشته اقدام کنم و به جز آلمان آیا کشورهای دیگه هم هستن که به لحاظ هزینه مثل آلمان باشن؟؟
    ممنون
    با سلام شما ابتدا باید زبان المانی بخونید و سپس باید برای کالج اقدام کنید و یک سال هم کالج بخونید. اگه نمره پایانی کالجتون به حدنصاب رسید برای تحصیل در رشته دندانپزشکی شانس دارید. شما دیپلمتون قبل از 2011 گرفتید؟ آیا قبولی کنکور سراسری دارید؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)