صفحه 2 از 134 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 1332

موضوع: پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، شیمی، زیست شناسی، تعذیه، فیزیوتراپی، تربیت بدنی و ...

Question مهندسی پزشکی در المان

بچه به نظر شما وضعیت یک مهندسی پزشکی در المان که بخواد اونجا مستر بخونه چطوره مثلا میتونه با رزومه خوب از این دانشگاه اسکالرسیپ بگیره ؟
    بعدش اینکه وضعیت کار برای مهندسی پزشکی در المان چطوره مثلا میانگین درآمد ؟

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : مهندسی پزشکی در المان

نقل قول نوشته اصلی توسط pandemonium نمایش پست ها
    بچه به نظر شما وضعیت یک مهندسی پزشکی در المان که بخواد اونجا مستر بخونه چطوره مثلا میتونه با رزومه خوب از این دانشگاه اسکالرسیپ بگیره ؟
    بعدش اینکه وضعیت کار برای مهندسی پزشکی در المان چطوره مثلا میانگین درآمد ؟
    دروود.
    سوال شما خیلی کلیه اصولاً دانشگاهای خیلی مطرح در زمینه مهندسی پزشکی بیشتر میشه به دانشگاههای مارتین لوهتر - دانشگاه ماگدیبرگ - دانشگاه کلن و دانشگاه هامبورگ اشاره کرد که اکثراً شهریه ندارند. در خصوص فاند در دوره مستر خیلی دور از دسترس و بعیده بواسطه اینکه شهریه دانشگاه بسیار پایینه. اما در خصوص مهندسی پزشکی در المان خدمتتون عرض کنم که این کشور یکی از پیشرو در زمینه ابزارات و سنسورهای مهندسی پزشکیه و شرکتهای بزرگی چون رولند و کارل زایس و کونتروم که سرآمد در این زمینه می باشند در کشور آلمان قرار دارند. در خصوص درامد خیلی در جریان نیستم.
    ازاد اندیش باشید

پیش فرض پاسخ : تحصیل در رشته داروسازی در دانشگاه‌های آلمان

دوست عزیز میشه بگید با مدرکی که دانشگاه های ایران میدن امکان تحصیل در مقطع Phd فراهم هست یا نه؟شرایط خاصی میخواد؟(امتحان و...)

پیش فرض رشته پرستاری در المان

سلام از دوستان کسی اطلاعاتی در مورد رشته پرستاری در المان اگه داره، ممنون میشم راهنمایی کنن

Junior Member

پیش فرض پدیرش دکترا صنایع-مدیریت پروژه در آلمان

سلام.من کارشناسی صنایع و کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی دارم.آیا می تونم واسه دکترا صنایع(یا مدیریت پروژه) از آلمان پذیرش (همراه با فاند اگه بشه)بگیرم؟معدل کارشناسی 14 و کارشناسی ارشدم هس 17.ممنون اراهنماییتون.مقاله خارجی هم دارم.بافرض نمره زبان مناسب.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Teheran University

پیش فرض پاسخ : تحصیل در رشته داروسازی در دانشگاه‌های آلمان

با سلام، برای تحصیل در رشته دکترای داروسازی در دانشگاهی مثل براونشوایگ یا زارلند چگونه می توان با لیسانس بیولوژی از ایران اقدام کرد؟ امکان معادل سازی واحدهای مشترک وجود دارد یا نه؟ با تشکر

Junior Member

Question چگونگی تحصیل در رشته دندانپزشکی در دانشگاههای آلمان

از دوستان عزیز ممنون می شم در این زمینه به من کمک کنند
    من دانشجوی لیسانس بیوتکنولوژی در اتریش هستم . بسیار دوست دارم در رشته دندان پزشکی تحصیل کنم اما در اتریش نیاز به قبولی در این رشته در ایران هست. به همین حاطر آلمان رو به دلیل زبان آلمانیش انتخاب کردم . من قصد دارم مجددا بعد از مدتی تحصیل به وین برگردم اما نمی دونم به چه صورتی می شه پذیرشی گرفت که سریعا وارد دانشگاه بشی و ظرف مدت کمی برگشت . اگه ممکنه در این زمینه به من کمک کنید که کسی که می خواد بدون قبولی در دندانپزشکی درس بخونه باید چیکار کنه و چجوری پذیرش بگیره؟ ، بعد از چند واحد یا ترم می شه انتقالی گرفت ؟ ممنون می شم خیلی که به من کمک کنید

پیش فرض پاسخ : پذیرش در رشته‌های علوم پزشکی

دوستان من فارغ التحصیل شیمی کاربردی با معدل 16.7 هستم . 3مقاله ISI در زمینه شیمی دارویی و شرکت در همایش های بین المللی دارم . علاقه مند به تحصیل در رشته پزشکی در کشور کانادا امریکا و یا آلمان هستم . وضعیت مالی خوبی هم ندارم و باید فاند بگیرم . از طرفی به هیچ عنوان علاقه ای به تحصیل در شیمی ندارم . در کدام کشور و کدام دانشگاهها شانس دارم . لطفا مرا راهنمایی کنید . با چند نفر که مشورت کردم گفتن هیچ شانسی ندارم . اما من آخرین شانس خودم را مطرح کردن سوالم درایجا می دیدم . لطفا مرا راهنمایی کنید . و

Banned
    رشته و دانشگاه
    University of Southern California (USC) Aerospace, Aeronautical and Astronautical Engineering

پیش فرض پاسخ : پذیرش در رشته‌های علوم پزشکی

خیلی هم شانس دارید اما مراحل مشکلی داره که با اراده و تلاش قابل انجام هست. اطلاعات من در مورد آمریکا هست:

با توجه به اینکه همسر بنده در اینجا پزشک هستند اطلاعاتی خدمتتون میدم:

شما باید مجددا در آمریکا یکی از رشته های PREMED رو بخونید که بین 3 الی 4 سال طول میکشه من جمله شیمی و یا زیسست شناسی سپس یک امتحان میدید و بر اساس اون برای رشته پزشکی وارد دانشگاه میشید ( برای دانشگاه های مختلف اقدام میکنید و اونها با توجه به معدل و امتحان پایانی به شما پذیرش میدند ) . دوره پزشکی بین 4 الی 4.5 سال هست . سپس شما پزشک هستید و میتونید در امتحانات تخصص شرکت کنید.

2 نکته بسیار مهم:

1- شما حتما باید دوره PREMED رو بگذرونید. لیسانس شیمی شما مورد قبول نیست ولی در عوض شما با درسها آشنا هستید و میتونید نمرات بالاتری بیارید و یا واحدهای بیشتری بگیرید که شاید 2.5 ساله تموم کنید ( پیشنهاد نمیکنم اگر قراره معدلتون فدای سرعت شه )

2- کل هزینه این دو مرحله رو باید خودتون بدید و داستانهایی مثل فاند و Scholarship برای شما نیست چون رقابت سرسام آور بالاست و همگی با نمره های بالا و جیبهای پرپول اپلای میکنند. نهایتا برای دوره دوم ( پزشکی ) میتونید برای دانشکاههای کاراییب ( جنوب آمریکا ) اپلای کنید که هزینه هاش خیلی پایین تره و بعدش باید امتحانی بدید بنام USMEL در سه مرحله سپس در آمریکا شما پزشک هستید)

3-پس اولین مرحله شما گرفتن پذیرش برای لیسانس شیمی و یا زیست برای آمریکاست و شما باید امتحان TOEFL بدبد با نمره عالی

اگر هر اطلاعاتی غیر از بالا به شما دادند بدون مبناست

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط adroitdada نمایش پست ها
    دوستان من فارغ التحصیل شیمی کاربردی با معدل 16.7 هستم . 3مقاله ISI در زمینه شیمی دارویی و شرکت در همایش های بین المللی دارم . علاقه مند به تحصیل در رشته پزشکی در کشور کانادا امریکا و یا آلمان هستم . وضعیت مالی خوبی هم ندارم و باید فاند بگیرم . از طرفی به هیچ عنوان علاقه ای به تحصیل در شیمی ندارم . در کدام کشور و کدام دانشگاهها شانس دارم . لطفا مرا راهنمایی کنید . با چند نفر که مشورت کردم گفتن هیچ شانسی ندارم . اما من آخرین شانس خودم را مطرح کردن سوالم درایجا می دیدم . لطفا مرا راهنمایی کنید . و

ApplyAbroad Guardian
    daniyal_arj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management Engineering - Polimi

پیش فرض پاسخ : چگونگی تحصیل در رشته دندانپزشکی در دانشگاههای آلمان

آقا سعید شما یه خورده سوالتون گنگه!

اولا که می فرمایید دانشجوی لیسانس در اتریش هستید، یعنی می خواهید این رشته رو رها کنید و مجددا برای رشته دندانپزشکی در آلمان اقدام کنید و از ابتدا بخونید؟ دیپلم شما در ایران گرفته شده؟

ثانیا فرمودید که میخواید برگردید وین! شما اگر این پذیرش رو در آلمان بگیرید و بخواهید اونجا دندانپرشکی بخونید دیگه چرا میخواهید برگردید وین؟ منظورتون اینه که در آلمان پذیرش این رشته رو بگیرید و بعد انتقالی بگیرید به دانشگاه وین؟
    در این درگه که گه گه که که که که شود ناگه **** مشو غره به امروزت که از فردا نه ای آگه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)