صفحه 3 از 134 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 1332

موضوع: پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، شیمی، زیست شناسی، تعذیه، فیزیوتراپی، تربیت بدنی و ...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهندسی پزشکی در المان

سلام.من الان ترم اول مستر تو یه دانشگاه سراسری هستم میخوام واسه phd واسه آلمان اقدام کنم در مورد اینکه phd تو آلمان رایگان میخواستم بدونو همه دانشگاهاش اینطوریه ؟و اینکه آیا واسه اپلای به چندتا مقاله نیاز دارم؟و

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : مهندسی پزشکی در المان

نقل قول نوشته اصلی توسط sara2015 نمایش پست ها
    سلام.من الان ترم اول مستر تو یه دانشگاه سراسری هستم میخوام واسه phd واسه آلمان اقدام کنم در مورد اینکه phd تو آلمان رایگان میخواستم بدونو همه دانشگاهاش اینطوریه ؟و اینکه آیا واسه اپلای به چندتا مقاله نیاز دارم؟و
    Dear Sara
    first of all welcome to AA, there is some universities which is introduce your major in PhD degree such as: TU Hamburg, Aachen, Martine Luther
    you know most of these are free of charge and you can apply for that. On the other hand, you must consider that research plan and essays is crucial important to admitted for PhD degree. Also, you can make attempt to contact with your professor in each university

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در رشته داروسازی در دانشگاه‌های آلمان

سلام دوستان
    برای دانشجویان داروسازی در ایران علاوه بر تعهد عمومی که برای تمامی رشته ها برای
    امورش رایگان هست(که میتوان با پرداخت هزینه اش خرید) تعهدی به نام تعهد حاص یا همان طرح نیروی انسانی برای 2 سال وجود دارد(که نمیتوان با پرداخت هزینه اش خرید). بنابرای اگر کسی بخواهد بلافاصله پس از اتمام واحد هایش برای ادامه از کشور خارج شودبایستی ان دو سال خدمت را بگذراند.
    ایا کسی روشی برای فرار از این دو سال خدمت بی مورد دارد؟

پیش فرض پاسخ : پذیرش در رشته‌های علوم پزشکی

سلام
    میخواستم ببینم المان مدرک دانشگاه ازادو قبول میکنه که برم و در رشته پرستاری کار کنم؟؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش در رشته‌های علوم پزشکی

دوستان کسی در مورد دوره تخصص و اینکه شرایطش چی هست تو آلمان اطلاعی داره؟؟

پیش فرض پاسخ : چگونگی تحصیل در رشته دندانپزشکی در دانشگاههای آلمان

سلام من مهندسی شیمی خوندم از دانشگاه آزاد .ولی می خوام دندان پزشکی یا دارو سازی در آلمان بخونم .اصلا امکانش هست ؟چون بعضیا میگن باید قبولیه کنکور سراسریه ایرانو داشته باشم !!!!!خوب اگه من اینجا قبول میشدم که دیگه مشکلی نبود همینجا می خوندم !!!!!!!میشه اول برم کالج ؟سفارت برای کالج ویزا میده؟ازتون خواهش می کنم کمکم کنید .

پیش فرض پاسخ : تحصیل در رشته داروسازی در دانشگاه‌های آلمان

سلام من مهندسی شیمی خوندم از دانشگاه آزاد .ولی می خوام دندان پزشکی یا دارو سازی در آلمان بخونم .اصلا امکانش هست ؟چون بعضیا میگن باید قبولیه کنکور سراسریه ایرانو داشته باشم !!!!!خوب اگه من اینجا قبول میشدم که دیگه مشکلی نبود همینجا می خوندم !!!!!!!میشه اول برم کالج ؟سفارت برای کالج ویزا میده؟ازتون خواهش می کنم کمکم کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فلسفه، دانشگاه وین

پیش فرض شانس اخذ پذیرش از دانشگاه های آلمان

سلام
    من دانشجوی کارشناسی فلسفه ی دانشگاه شهید بهشتی با معدل تقریبی 14-15 و رتبه ی کنکور 1700 هستم.به نظر شما چقدر احتمال اخذ پذیرش از دانشگاه های نسبتا خوب آلمان را در مقطع کارشناسی دارم؟!
    سپاس فراوان

Banned

پیش فرض پاسخ : شانس اخذ پذیرش از دانشگاه های آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط alihejazi نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجوی کارشناسی فلسفه ی دانشگاه شهید بهشتی با معدل تقریبی 14-15 و رتبه ی کنکور 1700 هستم.به نظر شما چقدر احتمال اخذ پذیرش از دانشگاه های نسبتا خوب آلمان را در مقطع کارشناسی دارم؟!
    سپاس فراوان
    100%
    دانشگاه شهید بهشتی دانشگاه با حیثیتی هست دوست من. و آلمان هم خوب میشناسه این دانشگاه رو.
    اگر اهل کار تئوریک هستی دانشگاه "کیل" در نزدیکی شهر کلن هست که جناب "هابرماس" در اونجا تدریس میکنه . اساسا فلسفه انتقادی و .... خاص نظریات هابرماس هست به صورت تخصصی.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس اخذ پذیرش از دانشگاه های آلمان

سلام همسر من الکترونیک خونده دانشگاه غیر انتفاعی بوده معدلش 17چقدر شانس پذیرش داره؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)