صفحه 37 از 134 نخستنخست ... 27282930313233343536373839404142434445464787 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 370 , از مجموع 1332

موضوع: پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، شیمی، زیست شناسی، تعذیه، فیزیوتراپی، تربیت بدنی و ...

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

پیش فرض پاسخ : تمامی رشته های تجربی (دندانپزشکی، پزشکی، داروسازی ...) در دانشگاههای آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط alipersian87 نمایش پست ها
    دوستان کسی میدونه حداقل سطح مدرک زبان برای پذیرش از کالج های پزشکی چیه؟ با B1 میشه پذیش گرفت و یا حتما باید B1 C1 داشته باشیم؟ کالجی هست که با B1 پذیرش بده؟
    حداقل باید B2 داشته باشید. تا همین پارسال با B1 هم میشد پذیرش گرفت ولی از سال قبل حداقل مدرک زبان B2 هست.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تمامی رشته های تجربی (دندانپزشکی، پزشکی، داروسازی ...) در دانشگاههای آلمان

سلام من معدل دیپلمم :18.71 هست و پیش دانشگاهیم: 18.14، لیسانس شیمی دانشگاه تهران دارم و معدلم 13:80 شده. شانس اینکه بتونم برای داروسازی پذیرش بگیرم چقدره به نظرتون؟؟

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط nznt نمایش پست ها
    سلام من معدل دیپلمم :18.71 هست و پیش دانشگاهیم: 18.14، لیسانس شیمی دانشگاه تهران دارم و معدلم 13:80 شده. شانس اینکه بتونم برای داروسازی پذیرش بگیرم چقدره به نظرتون؟؟
    طبعا اگه بخواین به صورت مستقیم اقدام کنین تقریبا هیچ شانسی ندارین. به نظر من باید 1 سال کالج بخونین. و نمره خوبی در انتها بگیرین.

سلام من فوق دیپلم حقوق دارم می خواستم بدونم می تونم برای دندونپزشکی تو آلمان اپلای کنم؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    pharmD,UMSU

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmasoud_ati نمایش پست ها
    سلام من فوق دیپلم حقوق دارم می خواستم بدونم می تونم برای دندونپزشکی تو آلمان اپلای کنم؟؟
    به هیچ وجه با فوق دیپلم از کالج پزشکی معاف نمیشید، فوق دیپلم در آلمان هیچ معادلی نداره و معتبر نیست!
    حتی با لیسانس هم گاها معاف نمیشن از کالج پزشکی

Junior Member

سلام دوستان یکی از دوستام می خواد پذیرش کالج بگیره و برای پذیرش کالج قبولی در کنکور سراسری را می خواد ولی ایشون با توجه به رتبه ای که در کنکور آورده نمی تونه توی رشته های پزشکی یا پیراپزشکی قبول بشه اگه ایشون یک رشته ای بی ربط قبول بشه آیا می تونه بره کالج پزشکی ؟ یا اینکه حتما باید مرتبط باشه؟
    بابام همیشه می گه: تو زندگی هیچی نمیشی، فکر کنم بابام راست می گه
    اگر میلیمتری ناامید بشی، کیلومتری به فنا رفتی!(بزرگان فروم)

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط kita نمایش پست ها
    سلام دوستان یکی از دوستام می خواد پذیرش کالج بگیره و برای پذیرش کالج قبولی در کنکور سراسری را می خواد ولی ایشون با توجه به رتبه ای که در کنکور آورده نمی تونه توی رشته های پزشکی یا پیراپزشکی قبول بشه اگه ایشون یک رشته ای بی ربط قبول بشه آیا می تونه بره کالج پزشکی ؟ یا اینکه حتما باید مرتبط باشه؟
    لازم نیست حتما مرتبط باشه! فقط یه قبولی ای در دانشگاه های سراسری چه شبانه چه روزانه باشه! یعنی حتما انتخاب رشته کنه و قبول شه!

سلام بجز قبولی روزانه و شبانه راه دیگه ای نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط parinaz1373 نمایش پست ها
    سلام بجز قبولی روزانه و شبانه راه دیگه ای نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    توي بروشور تحصيل در آلمان سايت سفارت اينطوري نوشته، ولي فك كنم هر قبولي اي تو كنكور سراسري رو در عمل قبول ميكنن!
    ویرایش توسط sepidehreg : August 13th, 2014 در ساعت 12:21 AM

پیش فرض پاسخ : مهندسی پزشکی در المان

سلام
    من دکتری دامپزشکی دارم، میخوام بدونم چه جوری میتونم در آلمان پزشکی(انسان) رو شروع کنم.یعنی این دکتری به درد رشته ای که میخوام بخونم میخوره؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)