صفحه 38 از 134 نخستنخست ... 28293031323334353637383940414243444546474888 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 380 , از مجموع 1332

موضوع: پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، شیمی، زیست شناسی، تعذیه، فیزیوتراپی، تربیت بدنی و ...

پیش فرض پاسخ : تمامی رشته های تجربی (دندانپزشکی، پزشکی، داروسازی ...) در دانشگاههای آلمان

سلام من دکتری دامپزشکی دارم
    میخوام پزشکی بخونم . ایا برای دوره پزشکی دانشگاهی به زبان انگلیسی هست؟

Member
    رشته و دانشگاه
    pharmD,UMSU

پیش فرض پاسخ : تمامی رشته های تجربی (دندانپزشکی، پزشکی، داروسازی ...) در دانشگاههای آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad7700 نمایش پست ها
    سلام من دکتری دامپزشکی دارم
    میخوام پزشکی بخونم . ایا برای دوره پزشکی دانشگاهی به زبان انگلیسی هست؟
    تحصیل رایگان تو پزشکی تو آلمان فقط به زبان آلمانی ا مکانش هست

ممنونم
    1-چه جوری میشه از دانشگاههای انگلیسی زبان و شهریشون اطلاع پیدا کرد؟
    2- با مدرک دکتری دامپزشکی از چه مقطعی میشه پزشکی رو شروع کرد؟

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad7700 نمایش پست ها
    ممنونم
    1-چه جوری میشه از دانشگاههای انگلیسی زبان و شهریشون اطلاع پیدا کرد؟
    2- با مدرک دکتری دامپزشکی از چه مقطعی میشه پزشکی رو شروع کرد؟
    شهریه مینیمم سالی 30000 پوند معدل 160 میلیون تومان هست. ممکنه درسهاتون رو هم تطبیق بدن ولی ماکسیمم یه نیم سال معاف بشید.

Junior Member

با سلام
    من فارغ التحصیل رشته پزشکی از اکراین هستم و می خواهم برم المان واسه دوره کارورزی, انترنی (internship)
    با توجه به اطلاعات شما بزگواران ایا چنین شرایطی وجود دارد که من بعد ورود به المان و اموختن زبان المانی . امتحان پزشکی المان رو بدم و بعد از قبول شدن دوره کارورزی, انترنی (internship)را در انجا بگذرانم

با تشکر

با عرض سلام و احترام خدمت تمام دوستان.
    میدونم که سوال من هیچ ارتباطی به این قسمت نداره اما چاره ای ندارم و خوشحال میشوم اگر کسی به من کمک کند.
    از شما کسی اطلاع دارن که کدام دانشگاه های آلمان در رشته صنایع غذایی در مقطع دکترا دانشجو پذیرش میکنند؟؟
    با عرض شرمندگی از حضور تک تک شما.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidacademy نمایش پست ها
    با عرض سلام و احترام خدمت تمام دوستان.
    میدونم که سوال من هیچ ارتباطی به این قسمت نداره اما چاره ای ندارم و خوشحال میشوم اگر کسی به من کمک کند.
    از شما کسی اطلاع دارن که کدام دانشگاه های آلمان در رشته صنایع غذایی در مقطع دکترا دانشجو پذیرش میکنند؟؟
    با عرض شرمندگی از حضور تک تک شما.
    برای پیدا کردن دانشگاه ها از سرچ سایت هایی که توی این تاپیک:سوالات و شرایط اولیه جهت گرفتن پذیرش از دانشگاه های آلمان (پست اول خوانده شود) معرفی شده استفاده کنید،

سلام به دوستان
    من در مورد رشته naturheilkunde und komplementärmedizin نتونستم اطلاعات بگیرم؟
    کدوم دانشگاه‌ها و ایالت‌ها دارند؟
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنید....
    با تشکر

Junior Member

سلام
    امیدوارم حال دوستان خوب باشه

شرمنده اینجا مطرح می کنم؛ جای بهتری نتونستم پیدا کنم
    برای تحصیل در رشته ی داروسازی و یا پزشکی و از مقطع دیپلم از کجا و چجوری باید اقدام کرد ؟
    اصلا نمی دونم شرایط ورودیه دانشگاه های آلمان به چه شکلی هست و دارم در این مورد تحقیق می کنم
    حتی لینکی چیزی باشه که شرایط رو از صفر توضیح بده هم خیلیه واسم!

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط aNTea نمایش پست ها
    سلام
    امیدوارم حال دوستان خوب باشه

شرمنده اینجا مطرح می کنم؛ جای بهتری نتونستم پیدا کنم
    برای تحصیل در رشته ی داروسازی و یا پزشکی و از مقطع دیپلم از کجا و چجوری باید اقدام کرد ؟
    اصلا نمی دونم شرایط ورودیه دانشگاه های آلمان به چه شکلی هست و دارم در این مورد تحقیق می کنم
    حتی لینکی چیزی باشه که شرایط رو از صفر توضیح بده هم خیلیه واسم!

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن
    شما لطف کنید یه زحمتی به خودتون بدید تمام صفحات اینجا رو از اول مطالعه کنید تمامی سوالاتون بدون جواب نمیمونه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)