صفحه 4 از 134 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1332

موضوع: پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، شیمی، زیست شناسی، تعذیه، فیزیوتراپی، تربیت بدنی و ...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فلسفه، دانشگاه وین

پیش فرض پاسخ : شانس اخذ پذیرش از دانشگاه های آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط rahi2012 نمایش پست ها
    100%
    دانشگاه شهید بهشتی دانشگاه با حیثیتی هست دوست من. و آلمان هم خوب میشناسه این دانشگاه رو.
    اگر اهل کار تئوریک هستی دانشگاه "کیل" در نزدیکی شهر کلن هست که جناب "هابرماس" در اونجا تدریس میکنه . اساسا فلسفه انتقادی و .... خاص نظریات هابرماس هست به صورت تخصصی.
    سپاس فراوان
    امیدوارم بالاخره بتوانم از یک دانشگاه نسبتا مطرح آلمانی پذیرش بگیرم.
    با آرزوی بهترین ها

Junior Member

میشه دانشگاه هایی که واسه معماری شناس هستند رو معرفی کنید !!!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش در رشته‌های علوم پزشکی

سلام.
    من دانشجوی ترم 4 پزشکی در دانشگاه سراسری اصفهان هستم. قصد دارم تحصیلم رو در المان ادامه بدم!اگر می شه راهنماییم کنید که اگر بعد از تمام شدن دوره پزشکی م اقدام کنم بهتره یا الان اقدام کنم؟اگر الان قرار باشه که اقدام کنم چه دانشگاهی برام مناسب هست و ایا واحد هایی رو که پاس کردم قبول می کنن؟چقدر عقب ممکنه که بیافتم؟معدلم هم 15.7 هست .

Junior Member

با سلام من فارق التحصیل پرستاری در سال 85 از دنشگاه سراسری هستم رتبه شرکت در کنکور کارشناسی ارشد 1700 دارم معدل کارشناسی 60/15 هست.مدرک زبان ندارم چطور می تونم برای پذیرش اقدام کنم و موفق به گرفتن پذیرش بشم.

Junior Member

با معدل دیپلم 17.46و پیش 16.81 ریاضی میتونم از دانشگاه ludwig maximilian پذیرش بگیرم؟ برایBachelor رشته فیزیک قبولی کنکور رو دارم .در ضمن یه سوال دیگه هم دارم .. این که باید کالج برم؟ با توجه به اینکه 2ترم uni رفتم اینجا رشته ادبیات انگلیسی با معدل 16.5

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    داروسازی/ دانشگاه علوم پزشکی

پیش فرض پاسخ : تحصیل در رشته داروسازی در دانشگاه‌های آلمان

سلام دوستان عزیز
    فارغ التحصیل رشته دکتری داروسازی هستم
    معدلم 16.20 هست
    ایلتس 6 دارم
    می خواستم بدونم واسه ادامه تحصیل phD خوبه ؟ و کدوم دانشگاه؟ و ایا اصلا پذیرش میشم؟ باید چه کارای انجام بدم؟ در ضمن هنوز سربازی نرفتم.
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی،hanover

پیش فرض پاسخ : چگونگی تحصیل در رشته دندانپزشکی در دانشگاههای آلمان

نگران این نباش که چرا تو ازاد خوندی چون که قبول میکنن. بعد هم اول باید باید کالج ببینی و بعدش بری دانشگاه همون کالجی که توش خوندی.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی،hanover

راستی برای پزشکی و دندان پزشکی باید به کالجی بری که mkurs داشته باشه این مهمه چون که بیشترشون mkurs ندارن. من خودم برا هانوفر اقدام کردم و به تو هم این کالج رو توصیه میکنم دوست عزیز.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط daniyal_arj نمایش پست ها
    آقا سعید شما یه خورده سوالتون گنگه!

اولا که می فرمایید دانشجوی لیسانس در اتریش هستید، یعنی می خواهید این رشته رو رها کنید و مجددا برای رشته دندانپزشکی در آلمان اقدام کنید و از ابتدا بخونید؟ دیپلم شما در ایران گرفته شده؟

ثانیا فرمودید که میخواید برگردید وین! شما اگر این پذیرش رو در آلمان بگیرید و بخواهید اونجا دندانپرشکی بخونید دیگه چرا میخواهید برگردید وین؟ منظورتون اینه که در آلمان پذیرش این رشته رو بگیرید و بعد انتقالی بگیرید به دانشگاه وین؟
    بله من دیپلم از ایران دارم . من در ایران لیسانس کشاورزی گرفتم و اینجا اومدم برای تحصیل . دوستدارم اگر ممکنه دندانپزشکی بخونم . و چون همسرم هم در وین دانشجو هست می خوام اگربشه بعد از مدتی برگردم وین و ادامه بدم . واقعا نمی دونم باید چیکار کنم . اصلا بفرمایید برای کسی که هیچ قبولی یا مدرکی یا گواهی اشتغال برای دندان پزشکی نداره چیکار باید بکنه
    ممنون می شم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط moty نمایش پست ها
    راستی برای پزشکی و دندان پزشکی باید به کالجی بری که mkurs داشته باشه این مهمه چون که بیشترشون mkurs ندارن. من خودم برا هانوفر اقدام کردم و به تو هم این کالج رو توصیه میکنم دوست عزیز.
    دوست عزیز امکانش هست بیشتر توضیح بدی در این مورد که ورود به این کالج به چه صورت هستش و اینکه سایتش رو بفرمایید؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)