صفحه 40 از 134 نخستنخست ... 30313233343536373839404142434445464748495090 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 400 , از مجموع 1332

موضوع: پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، شیمی، زیست شناسی، تعذیه، فیزیوتراپی، تربیت بدنی و ...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تمامی رشته های تجربی (دندانپزشکی، پزشکی، داروسازی ...) در دانشگاههای آلمان

با سلام من لیسانس شینی کاربردی با معدل 15.38 از دانشگاه تهران دارم و 22 سالم هست .ایا امکان گرفتن پذیرش از دانشگاه های المان را در رشته پزشکی یا داروسازی یا دندانپزشکی دارم؟

Member keinman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management

پیش فرض پاسخ : تمامی رشته های تجربی (دندانپزشکی، پزشکی، داروسازی ...) در دانشگاههای آلمان

دوستان، کسی در مورد رشته دامپزشکی توی آلمان اطلاعی داره؟ تحصیل توی این رشته هم مثل پزشکی به زبان آلمانیه؟

Junior Member

سلام
    سوالی داشتم آیا رشته های مربوط به بهداشت حرفه ای در ارشد در دانشگاه های پزشکی در آلمان تدریس میشند یا در حوزه دیگه ای فعالیت می کنند ؟

Junior Member

سلام دوستان و مدیران محترم

من دانشجوی سال سوم زیست سال سوم دانشگاه سراسری هستم.میخواستم بدونم راهی داره که مستقیم وارد دانشگاه در رشته دندانپزشکی شوم و یک سال تمام در Studienkolleg دوباره درسایی که خوندمو نخونم؟!یعنی بتونم برای دانشگاهی مثل فرانکفورت فقط برای DSH Preparaty course و M-Propädeutikum که تنها یک ترم اونم در تابستون ارائه میشه اقدام کنم.چندین بار از دانشگاه پرسیدم اما هربار مطالب کلی که واسه همه میفرستنو میفرستن!به سایت anabin.de هم میل زدم که خبری نیس!!

با احترام

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط bardia_p نمایش پست ها
    سلام دوستان و مدیران محترم

من دانشجوی سال سوم زیست سال سوم دانشگاه سراسری هستم.میخواستم بدونم راهی داره که مستقیم وارد دانشگاه در رشته دندانپزشکی شوم و یک سال تمام در Studienkolleg دوباره درسایی که خوندمو نخونم؟!یعنی بتونم برای دانشگاهی مثل فرانکفورت فقط برای DSH Preparaty course و M-Propädeutikum که تنها یک ترم اونم در تابستون ارائه میشه اقدام کنم.چندین بار از دانشگاه پرسیدم اما هربار مطالب کلی که واسه همه میفرستنو میفرستن!به سایت anabin.de هم میل زدم که خبری نیس!!

با احترام

شما میتونین بدون کالج برای دانشگاه اقدام کنید ولی تضمینی برای پذیرفته شدن نیست چون ظرفیت ها خیلی کم و رقابت زیاد هست. اگه معدل 3 سالی که زیست خوندین خیلی خوب باشه و مدرک زبان DSH2 هم داشته باشید شانس خواهید داشت.

Junior Member asaber آواتار ها

سلام.من دانشجویه ترم آخر داروسازی دانشگاه شهید بهشتی هستم.معدل 17 و دارم میرم کلاس آلمانی واسه مدرک B2 .به دلیل وضعیت مالی میخوام از جایی فاند بگیرم یا بورس بگیرم.کمک هزینه میخوام واسه تخصص گرفتن.چه راه هایی وجود داره.بیشتر دوست دارم اروپا باشه.اولویت اینطوریه:
    انگلیس
    آلمان
    کانادا
    آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط bardia_p نمایش پست ها
    دوست من منم تازه شروع به تحقیق کردم پس اولویت با جوابی که مدیران بخش میدن اما تا اونجا که من میدونم صرفا قبولی تو کنکور سراسری ملاکه.شما در هر صورت باید دوره یک ساله کالج رو بگذرونی.اما بعضا تو سایتایی دیدم که همین m-kurs هم امتحان ورودی داره شامل زیست-شیمی-فیزیک-ریاضی.که این سوال منم هست که بالا تخصصیشو مطرح کردم منتظر جواب دوستانم.قضیه این entrance exam واسه m-kurs چیه؟
    اميدوارم جوابم بتونه بهتون كمك كنه.
    براى تحصيل تو رشته هاى دارو دندون و پزشكى نياز به گذروندن دوره يكساله كالج هست كه بهش ميگن mkurs. كسانى كه نمره هاى خيلى بالا داشته باشن،ميتونن فقط يه ترم كالج بمونن و بعدش امتحان پايانى (FSP) رو بدن و اپلاى كنن براى دانشگاه.تمام كالج ها امتحان ورودى دارن.محتواى امتحان هم متفاوته.بعضى ها فقط زبان آلمانى هست،بعضيها رياضيات هم هست.تو سايت كالج ها ميتونيد محتواى امتحان ورودى و نمونه سوالاتشون رو پيدا كنيد.
    اميدوارم اطلاعاتم مفيد بوده باشه.خودم هم منتظر دريافت جواب اپلاى براى رشته داروسازى هستم متاسفانه بعضى دوستان زورشون مياد كمك كنن بعضيها هم اينقدر لحنشون بده كه ترجيح ميدى نپرسى.من يه سرى اطلاعات از طريق تماس با دانشگاهها و كالج ها پيدا كردم.خوشحال ميشم اگر كمكى ازم بربياد.
    تو اين سايت ميتونيد ليست كالج ها و كورس هايى كه ارائه ميدن رو پيدا كنين : http://www.studienkollegs.de/
    سحر نزدیک است...

*دوستان عزیز؛لطفا قبل از ارسال پیام،اول وبسایت مربوط به حیطه سوالتون(سفارت،دانشگاه،...) و بعد فروم و تاپیکهای مربوط رو کامل بخونید.*

البته كسانى كه تو كنكور رشته مورد نظرشون رو قبول شده باشن از كالج معاف ميشن.اما كسانيكه بايد وارد كالج بشن،به هيچ وجه از امتحان ورودى معاف نميشن
    سحر نزدیک است...

*دوستان عزیز؛لطفا قبل از ارسال پیام،اول وبسایت مربوط به حیطه سوالتون(سفارت،دانشگاه،...) و بعد فروم و تاپیکهای مربوط رو کامل بخونید.*

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط a013 نمایش پست ها
    البته كسانى كه تو كنكور رشته مورد نظرشون رو قبول شده باشن از كالج معاف ميشن.اما كسانيكه بايد وارد كالج بشن،به هيچ وجه از امتحان ورودى معاف نميشن
    کسانی از کالج معاف هستند که حداقل یکسال در دانشگاه تحصیل کرده باشن.

یکی از دوستای من دانشگاه دولتی لیسانس بیهوشی گرفته و الان برای پزشکی المان اقدام کرده و پذیرش گرفته .که بره و زبان المانی بخونه ترم اول . آیا بغیر از د س ها امتحان ورودی خاص دیگه ای باید بده ؟ از بوخوم پذیرش داره

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)