صفحه 41 از 134 نخستنخست ... 31323334353637383940414243444546474849505191 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 1332

موضوع: پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، شیمی، زیست شناسی، تعذیه، فیزیوتراپی، تربیت بدنی و ...

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

پیش فرض پاسخ : تمامی رشته های تجربی (دندانپزشکی، پزشکی، داروسازی ...) در دانشگاههای آلمان

البته كسانى كه تو كنكور رشته مورد نظرشون رو قبول شده باشن از كالج معاف ميشن.اما كسانيكه بايد وارد كالج بشن،به هيچ وجه از امتحان ورودى معاف نميشن
    نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    کسانی از کالج معاف هستند که حداقل یکسال در دانشگاه تحصیل کرده باشن.
    فقط کسانی از کالج معاف هستند که حداقل یک سال در دانشگاه سراسری تحصیل موفق داشته باشند. یا مدرک کارشناسی از هر دانشگاهی داشته باشند.
    البته برای پزشکی بهترین راه برای وارد شدن همون کالجه و گاها حتی داشتن کارشناسی کمکی نمیکنه و شانس پذیرش رو پایین میاره

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تمامی رشته های تجربی (دندانپزشکی، پزشکی، داروسازی ...) در دانشگاههای آلمان

سلام دوستان ی سوال داشتم لطفا راهنماییم کنید من پزشک عمومی ام می خوام برای تخصص برم اروپا یا امریکا و یا استرالیا برای اینکه بتونم بورس بگیرم چی کار بای بکنم اصلا میشه پذیرش و بورس گرفت ؟
    مرسی

Banned
    رشته و دانشگاه
    Medicine/Tehran university of medical science

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1993 نمایش پست ها
    سلام دوستان ی سوال داشتم لطفا راهنماییم کنید من پزشک عمومی ام می خوام برای تخصص برم اروپا یا امریکا و یا استرالیا برای اینکه بتونم بورس بگیرم چی کار بای بکنم اصلا میشه پذیرش و بورس گرفت ؟
    مرسی
    دوست عزیز یه مقدار وقت بگذارید به تفصیل در تاپیک مربطو به هر کشور و رشته در این موارد صحبت شده . جواب تمام سوالاتتون رو پیدا میکنید. اما به طور کلی بله هم میشه پذیرش گرفت پورس هم در کار نیست بلکه در دوره رزیدنتی حقوق دریافت میکنید که جبران همون بورس رو میکنه.

Junior Member

سلام به همگی
    من یه سوال کلی درباره کار دندانپزشکی در آلمان دارم
    اینجا همه از چگونگی خوندن این رشته گفتن اما درباره آینده کاریش نه
    لطفا اگه مطلبی میدونید به اشتراک بزارید
    من شنیدم مدت زمان کار در طول روز طولانیه یعنی از صبح تا عصر یک دندانپزشک کار میکنه
    و مبلغ بسیار بالایی از درامدش برای مالیات میره
    سوال من اینه که اگه قرار باشه زحمتش بیشتر باشه با درامد معمولی آیا به نظرتون ادامه تحصیل در مقاطع دکترا از نظر مالی و زمانی به صرفه تر نیست؟
    اما از نظر علاقه شخصی قطعا به انتخاب فرد بستگی داره
    متشکرم از راهنماییتون

Junior Member

با عرض سلام
    من امسال دوباره کنکور قراره بدم که رشته پزشکی سرسی رو بگيرم واسه پذيرش.
    من به دو تا موسسه زنگ زدم در مورد پزشکی تو آلمان که يکيش گفت با اين نمرات (ديپلم و پيش دانشگاهی)
    شانس قبولی تو آلمان رو نداريد
    اون يکی هم که زنگ زدم که اصلاً نمراتمو کاری نداشتو نپرسيد و فقط گفت که B2 زبان آلمانی
    و يک امتحان که فک ميکنم منظورش feststellungsprüfung بود قبوليش واسه رشته پزشکی کافی بود
    در مورد کالج هم ازش پرسيدم گفت نيازی نيستو فقط با يه ويزا 3 ماهه ميريد و امتحان feststellungsprüfung رو ميدين اگه قبول شدين برميگردينو اگه قبول شدين واسه دانشگاهی که پذيرش داده بودين قبول ميشين
    حالا من که تو پست های اينجا گشتم واقعاً سر در گم شدم
    نميدونم کدومش درسته کدومش غلط.
    معدل ديپلم:17.33
    معدل پيش دانشگاهی: 17.61
    لطفاً راهنمايی کنيد

Junior Member

پیش فرض سوال : عیت رشته فیزیوتراپی در آلمان

سلام من لیسانس شیمی کاربردی با معدل 13.67 میخواستم بدونم میتونم واسه مستر در رشته فیزیوتراپی شرکت کنم؟

میشه دانشگاهها و شهرهای این رشته را معرفی کنید.
    با تشکر از راهنمایی شما

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanrasi نمایش پست ها
    با عرض سلام
    من امسال دوباره کنکور قراره بدم که رشته پزشکی سرسی رو بگيرم واسه پذيرش.
    من به دو تا موسسه زنگ زدم در مورد پزشکی تو آلمان که يکيش گفت با اين نمرات (ديپلم و پيش دانشگاهی)
    شانس قبولی تو آلمان رو نداريد
    اون يکی هم که زنگ زدم که اصلاً نمراتمو کاری نداشتو نپرسيد و فقط گفت که B2 زبان آلمانی
    و يک امتحان که فک ميکنم منظورش feststellungsprüfung بود قبوليش واسه رشته پزشکی کافی بود
    در مورد کالج هم ازش پرسيدم گفت نيازی نيستو فقط با يه ويزا 3 ماهه ميريد و امتحان feststellungsprüfung رو ميدين اگه قبول شدين برميگردينو اگه قبول شدين واسه دانشگاهی که پذيرش داده بودين قبول ميشين
    حالا من که تو پست های اينجا گشتم واقعاً سر در گم شدم
    نميدونم کدومش درسته کدومش غلط.
    معدل ديپلم:17.33
    معدل پيش دانشگاهی: 17.61
    لطفاً راهنمايی کنيد
    شما چون دانشگاه نرفتید باید یک سال کالج برید و بعد امتحان FSP بدید.درسته بعضی از کالج ها برای اکسترنال ها هم این آزمون رو برگزار میکنن.سطح زبانی که بهتون گفتن درسته.اما برای این رشته ها اونقدر رقابت بالا هست که هرچی بیشتر بلد باشید یهتره.امتحانش از ریاضی فیزیک زیست و شیمی هست و نمونه سوالاتش تو سایت کالج ها گذاشته شده
    سحر نزدیک است...

*دوستان عزیز؛لطفا قبل از ارسال پیام،اول وبسایت مربوط به حیطه سوالتون(سفارت،دانشگاه،...) و بعد فروم و تاپیکهای مربوط رو کامل بخونید.*

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در رشته داروسازی در دانشگاه‌های آلمان

سلام خسته نباشید همگی من دیپلم تجربی دارم با معدل 18.50 و زبان آلمانی هم دارم دانشجوی رشته پرستاری هستم آیا می توانم برای پزشکی آلمان اقدام کنم

سلام
    من 33 سال دارم و دانشجوی بیوتکنولوژی آزاد هستم,میتونم برای بیوتکنولوژی یا رشته دیگری پذیرش بگیرم برای لیسانس در اتریش و بعد از کالج و خواندن 1 یا 2 ترم در آزمون پزشکی دانشگاه ها شرکت کنم؟و آیا جزو 5 درصد خارجی حساب میشوم یا جزو سهمیه دانشجویان خارجی هستم
    ممنون
    لطفا پاسخ منو بدید دوستان خیلی سر در گمم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و شرایط اولیه جهت گرفتن پذیرش از دانشگاه های آلمان (پست اول خوانده شود)

سلام من تازه تو این سایت ثبتنام کردم لطفامیشه راهنمایی کنید من تازه دارم میرم کلاس المانی سال اخر دامپزشکی ام.از الان بایدواسه پذیرش گرفتن دوره state examination اقدام کنم؟ لطفاتوضیح بدید ک این دوره ای ک نوشتم معادل چه مدرکیه تو ایران ؟
    هدف اصلیم دوره رزیدنتی هس ک فکرکنم اول باید دوره اینرشیپ روبگذرونم ولی اطلاعاتم موثق نیس.واینکه از چه زمانی شروع کنم به درخواست دادن وچه مدارکی لازمه؟
    خیلی ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)