صفحه 43 از 134 نخستنخست ... 33343536373839404142434445464748495051525393 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 1332

موضوع: پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، شیمی، زیست شناسی، تعذیه، فیزیوتراپی، تربیت بدنی و ...

Banned
    رشته و دانشگاه
    Medicine/Tehran university of medical science

پیش فرض پاسخ : تمامی رشته های تجربی (دندانپزشکی، پزشکی، داروسازی ...) در دانشگاههای آلمان

با این سن سفارت ویزا نمیده خیلی احتمالش پایینه.
    دانشگاهها که کاری به سن شما ندارن مشکل سفارته.
    نکته بعدی معدل هست با این معدل پایین دیپلم بازم شانس میاد پایین. مسئله بعد هم سنجش احتمال تونستن رفتن برای ارشدو تغییر رشته هست که بازم چیزی معلوم نیست ممکنه بتونید وارد بشید ممکنه هم خیر.
    در مورد بلاروس و انتقال خب چه کاریه شما باید 3 سال بخونی تا انتقال بگیری واحداتونم قبول نمیکنن و نهیتا هم باید برید واحد های بین الملل ها! ولی به نظرم برای بلاروس اگر اقدام کردید و خیلی مشتاق انتقال و در ایران خوندن هستید در کنار همین دوره سال اول بخوندی واسه کنکور و قبولی اگه قبول شدید خب میاد میخونید اگرم نه درستونو ادامه میدید همونجا. به دید یه شهرستان نگاه کنید با امکانات نسبتا بیشتر به اونجا ولی خب سطح پزشکیش و امکاناتش بهتره من دوستانی که هستن راضی هستن. رفت و آمد هم هر لحظه بخواین میتونین بیاین ستی خاصی نداره. از خیلی از کشورها هم شرق اروپا میرن واسه پزشکی .

پیش فرض پاسخ : تمامی رشته های تجربی (دندانپزشکی، پزشکی، داروسازی ...) در دانشگاههای آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط mr_dr نمایش پست ها
    با این سن سفارت ویزا نمیده خیلی احتمالش پایینه.
    دانشگاهها که کاری به سن شما ندارن مشکل سفارته.
    نکته بعدی معدل هست با این معدل پایین دیپلم بازم شانس میاد پایین. مسئله بعد هم سنجش احتمال تونستن رفتن برای ارشدو تغییر رشته هست که بازم چیزی معلوم نیست ممکنه بتونید وارد بشید ممکنه هم خیر.
    در مورد بلاروس و انتقال خب چه کاریه شما باید 3 سال بخونی تا انتقال بگیری واحداتونم قبول نمیکنن و نهیتا هم باید برید واحد های بین الملل ها! ولی به نظرم برای بلاروس اگر اقدام کردید و خیلی مشتاق انتقال و در ایران خوندن هستید در کنار همین دوره سال اول بخوندی واسه کنکور و قبولی اگه قبول شدید خب میاد میخونید اگرم نه درستونو ادامه میدید همونجا. به دید یه شهرستان نگاه کنید با امکانات نسبتا بیشتر به اونجا ولی خب سطح پزشکیش و امکاناتش بهتره من دوستانی که هستن راضی هستن. رفت و آمد هم هر لحظه بخواین میتونین بیاین ستی خاصی نداره. از خیلی از کشورها هم شرق اروپا میرن واسه پزشکی .
    دوست عزيز يا من كلا اشتباه متوجه شدم يا،،،،
    جون ايشون مشكل ويزا ندارن،با ويزاي همراه همسر ميخوان برن
    ايشون اصلا نميخوان انتقال بكيرن به ايران،ميخوان به أروبا انتقال بكيرن
    اكهبا فوق ديبلم يا ليسانس به ايشون بذيرش مستقيم دانشكاه رو بدن اصلا معدل ديبلم يا بيش نقشي نداره

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط sayeee نمایش پست ها
    دوست عزيز يا من كلا اشتباه متوجه شدم يا،،،،
    جون ايشون مشكل ويزا ندارن،با ويزاي همراه همسر ميخوان برن
    ايشون اصلا نميخوان انتقال بكيرن به ايران،ميخوان به أروبا انتقال بكيرن
    اكهبا فوق ديبلم يا ليسانس به ايشون بذيرش مستقيم دانشكاه رو بدن اصلا معدل ديبلم يا بيش نقشي نداره
    مشکلی که هست، دانشگاه آزاد چیزی به اسم فوق دیپلم نمیده، یا درسشون تموم میشه و کارشناسی میگیرن، یا تموم نمیشه و فقط ریزنمرات میگیرن، کاردانی های دانشگاه آزاد هم با هیچ مدرکی در آلمان معادل نیست، یعنی این دوستموم با تمام کردن درسشون در دانشگاه آزاد شاید شاید شانسی داشته باشند، در غیر اینصورت آخرین مدرک همون پیش دانشگاهی و دیپلمه، که میگن خوب نیست، سنشون نه فقط برای ویزا که برای کمیته تصمیم گیری دانشگاه کاملا نکته منفیه، مخصوصا اگر بخوان برن کالج
    به نظر من دانشگاه برای پذیرش کالج به سن نگاه میکنه حتما!

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehreg نمایش پست ها
    مشکلی که هست، دانشگاه آزاد چیزی به اسم فوق دیپلم نمیده، یا درسشون تموم میشه و کارشناسی میگیرن، یا تموم نمیشه و فقط ریزنمرات میگیرن، کاردانی های دانشگاه آزاد هم با هیچ مدرکی در آلمان معادل نیست، یعنی این دوستموم با تمام کردن درسشون در دانشگاه آزاد شاید شاید شانسی داشته باشند، در غیر اینصورت آخرین مدرک همون پیش دانشگاهی و دیپلمه، که میگن خوب نیست، سنشون نه فقط برای ویزا که برای کمیته تصمیم گیری دانشگاه کاملا نکته منفیه، مخصوصا اگر بخوان برن کالج
    به نظر من دانشگاه برای پذیرش کالج به سن نگاه میکنه حتما!
    دوست عزيز شما مورد هايي كه من قبلا نوشتم و اين خانم محترم نوشتين رو نكاه كردين احيانا؟
    بنده. كفتم دوست خود من ٢٩ داشت دانشكاه ماربورك بهش كفت بيا كالج
    من در مورد بذيرش رشته هاي بزشكي از روي هوا حرف نميزنم،جون من ٢ سال با هاش سر و كار داشتم تا خودم بذيرش كرفتم تو اين رشته ها،بس يه جيزي ميدونم كه يه جيزي ميكم
    از اين ادم هايي نيستم كه از هر بابي حرف ميزنن كه بكن ما يه جيزي ميدونيم و از اين مدل ايراني هايي هم نيستم كه ميان اينجا خودشون هر كاريو كردن نميكن كه مبادا بقيه هم انجام ببدن
    من نميدونم جرا هر دفعه من يه أيده اي مطرح ميكنم ،اشخاص همون كار انجام ميدن ،درست هم ميشه كارشون،بعد،،،،
    من وقتي يه جيزي ميكم ،مطمئنم كه ميكم
    خانم محترم من أونجه لازم بود به شما كفتم شما خودتون بايد بسنجيد،من حتي شرايط سني بجه ها تو دانشكاهمون هم بهتون ككفتم
    باز بيشتر تحقيق كنيد كه،،،،،
    يه بنده خدايي يه جا وبلاك داشت واقعا خوب بجه ها رو راهنمايي كرده بود واسه بذيرش يا كالج با بست مدارك،كاري باهاش كردن كه كفت من غلط كردن وبلاك زدم و ببست
    تو يه بست ديكه باز من يه أيده اي مطرح كردم،اول كه طلبكارانه برخورد شد،حالا خودشون أيده ما رو مطرح كردن
    اكه من تجربه هامو از اين وبلاك بكم،
    يه بنده خدايي اومد كفت فلان جا اين رشته ها بزشكي ميشه به انكليسي خوند،أومدن كفتن جرا اينو ميكي،سخت،نشدني،بعد همين افرادي كه كفتن سخت،نشدني،حالا دارن همون رشته ها رو به انكليسي همون جا ميخونن،اينه اوضاع،،،،،
    يكي ديكه مياد تو تابيك كار ميكه مثلا تو ايالت من ماليات كمتر ،بجه ها ميكن ،جه ايالتيه؟هيجي نميكنه ،ادم ميمونه اينا ديكه كي هستن،اما تو ايراني ها اين نرمال،غير اين انرمال

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط sayeee نمایش پست ها
    دوست عزيز شما مورد هايي كه من قبلا نوشتم و اين خانم محترم نوشتين رو نكاه كردين احيانا؟
    بنده. كفتم دوست خود من ٢٩ داشت دانشكاه ماربورك بهش كفت بيا كالج
    من در مورد بذيرش رشته هاي بزشكي از روي هوا حرف نميزنم،جون من ٢ سال با هاش سر و كار داشتم تا خودم بذيرش كرفتم تو اين رشته ها،بس يه جيزي ميدونم كه يه جيزي ميكم
    از اين ادم هايي نيستم كه از هر بابي حرف ميزنن كه بكن ما يه جيزي ميدونيم و از اين مدل ايراني هايي هم نيستم كه ميان اينجا خودشون هر كاريو كردن نميكن كه مبادا بقيه هم انجام ببدن
    من نميدونم جرا هر دفعه من يه أيده اي مطرح ميكنم ،اشخاص همون كار انجام ميدن ،درست هم ميشه كارشون،بعد،،،،
    من وقتي يه جيزي ميكم ،مطمئنم كه ميكم
    خانم محترم من أونجه لازم بود به شما كفتم شما خودتون بايد بسنجيد،من حتي شرايط سني بجه ها تو دانشكاهمون هم بهتون ككفتم
    باز بيشتر تحقيق كنيد كه،،،،،
    يه بنده خدايي يه جا وبلاك داشت واقعا خوب بجه ها رو راهنمايي كرده بود واسه بذيرش يا كالج با بست مدارك،كاري باهاش كردن كه كفت من غلط كردن وبلاك زدم و ببست
    تو يه بست ديكه باز من يه أيده اي مطرح كردم،اول كه طلبكارانه برخورد شد،حالا خودشون أيده ما رو مطرح كردن
    اكه من تجربه هامو از اين وبلاك بكم،
    يه بنده خدايي اومد كفت فلان جا اين رشته ها بزشكي ميشه به انكليسي خوند،أومدن كفتن جرا اينو ميكي،سخت،نشدني،بعد همين افرادي كه كفتن سخت،نشدني،حالا دارن همون رشته ها رو به انكليسي همون جا ميخونن،اينه اوضاع،،،،،
    يكي ديكه مياد تو تابيك كار ميكه مثلا تو ايالت من ماليات كمتر ،بجه ها ميكن ،جه ايالتيه؟هيجي نميكنه ،ادم ميمونه اينا ديكه كي هستن،اما تو ايراني ها اين نرمال،غير اين انرمال
    من که نفهمیدم من چی گفتم که شما اینا رو میگید و سر من خالی میکنید! خیلی هم سردرنیاوردم شما الان چی گفتید، واقعا نفهمیدم، هیچ کدوم ازین مواردی که میگید برام آشنا نیست!

تنها چیزی که نیاز دیدم رو حرف های شما اصلاح کنم، همین بود که دانشگاه آزاد فوق دیپلم نمیده، شما چون دانشگاه سراسری بودید خبر ندارید از دانشگاه آزاد، خودتون هم چندپست قبل گفتید! این خانوم هم اگر دانشگاه آزاد تمام نکنن، با معدل پیش دانشگاهی و دیپلم احتمالا زیر 15 و سن بالای 30 شانسی برای کالج پزشکی ندارند. به نظر من مرز 30 رو رد کردن خیلی کلیدیه! من دیدم کسایی که با 27 سال سن هم کالج رفتند، البته نیازی به ویزا نداشتن مثل ایشون، ولی بالای 30؟ شما دیدید؟

از تمام دوستام ممنونم برای وقتی که میگذارید و تجربه هاتو در اختیار من قرر میدید,از دانشگاه پرسیدم فوق دیپلم میدن حتی میتونم با این مدرک در آزمون کاردانی به کارشناسی شرکت کنم

مدرک زبان آلمانی ندارم متاسفانه
    ویرایش توسط sepidehreg : October 26th, 2014 در ساعت 04:36 AM

Junior Member

سلام.
    من مدرک دندانپزشکی عمومیم رو از یک یاز دانشگاه های دولتی ایران گرفتم. در حال حاضر طرحم رو شروع کردم.
    میخوام طی یک برنامه دو تا سه ساله ، برای گرفتن تخصص در آلمان آماده بشم.
    انگلیسی مدرک تافل یا ایلتس ندارم ولی وضعم خوبه و میتونم راحت بگیرم
    اما آلمانی صفرم. میدونم برای پذیرش باید تا سطح B2 بخونم.
    از طرفی هم در مصاحبه ی پست همین تاپیک گفته شده که تخصص های دندانپزشکی پزشکی در آلمان کاملا به زبان آلمانی هست. منظور یعنی همون سطح B2؟؟؟
    سوال بعدیم اینه که بعدش چی؟ راجع به پذیرش گرفتن از یک استاد متخصص گفته شد... این قسمت رو خوب توضیح ندادن تو اول تاپیک. بیشتر انگار مربوط به پزشکی بود تا دندون! میشه بگید برای تخصص دندون چجوری باید به پذیرش از یک استاد اقدام کنم؟ باید برم تو سایت دانشگاه ها آیا؟؟؟؟
    بعد گرفتن مجوز کار در کلینیک و مجوز کار اون شهر رو چجوری باید از این جا اقدام کرد؟ تورخدا کامل توضیح بدین!!!

Junior Member

سلام.من میخوام.برای ترم.تابستون 2015 واسه ی کالجای المان اپلای کنم.میخوام بعدش اونجا پزشکی بخونم.مدارکم کامل و ترجمه و تایید شده س.
    من مدرک B1 گوته رو دارم ولی اکثرا توی سایتا نوشتن که DSH2 میخوان. مثل کالج ماینز. میخواستم ببینم با ب یک میشه اپلای کرد و پذیرش رو میدن یا نه؟!
    یه سوال دیگه اینکه به هر دانشگاهی ایمیل میزنم.لینک دانشگاه های پزشکی رو بم میده و.اکثر این دانشگاهام پذیرش ترم تابستون ندارن.فقط برای ترم زمستون میشه واسه پزشکی اپلای کرد در صورتی که من باید توی کالج یه M-Kurs بگذرونم.پس چرا حتما باید به دانشگاهای پزشکی اپلای کنم،مگه کالجای عادی ام کورس ندارن؟! ( کالجایی که مثلا رشته های دیگه ی تجربی رو دارن اما پزشکی نه،چون بعد از اون یه سال کالج هر دانشگاهی رو میشه انتخاب کرد)مرسی اگه کمکم کنید چون توی سایتای دانشگاها خیلی گیج شدم.

Junior Member

سلام دوستان
    من دانشجو دندان پزشکی در یکی از دانشگاههای آسیایی هستم
    کسی از شما راجع انتقالی از یک کشور دیگه به آلمان اطلاعاتی داره
    می خواستم بدونم من که 3 سال از دندان پزشکی خوندم اگه برای ادامه بیام آلمان باید اول کالج برم یا نیازی نیست؟
    و اینکه واسه چه سمستری اقدام کنم
    البته مدرک زبانم تا اون موقع می تونم آماده کنم
    من قبولی در مرحله اول دانشگاه سراسری دارم.

Junior Member esmojtaba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دندانپزشکی BSMU

سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما
    من قبولی تو آزمون سراسری در رشته ی کاردانی دامپزشکی دانشگاه روزانه و دولتی دارم
    معدل دیپلمم 17.5 و پیشم 15 هستش
    میخواستم برای شهریور سال آینده برم آلمان ولی یه دوستی دارم میخواستم مدارکم رو ترجمه کنم بفرستم واسش که پذیرش بگیره
    برای کالج باید حداقل چه نمره ای رو بگیرم اگه بخوام پزشکی بخونم؟ و آیا امیدی هست یا نه خودم رو الاف نکنم
    ضمن اینکه نامه ی پذیرشم از کشور بلاروس برای دانشگاه مینسک اومده و میتونم اونجا برم
    اما اگر بدونم آلمان امید هست اول آلمان رو انتخاب میکنم
    حالا در صورتی که بخوام برم بلاروس چند ترم بخونم بعد انتقالی بگیرم واسه آلمان چی؟ امکانش هست؟
    با تشکر
    ویرایش توسط sepidehreg : November 6th, 2014 در ساعت 09:44 PM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)