صفحه 44 از 134 نخستنخست ... 34353637383940414243444546474849505152535494 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 431 تا 440 , از مجموع 1332

موضوع: پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، شیمی، زیست شناسی، تعذیه، فیزیوتراپی، تربیت بدنی و ...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Management Engineerig @ Polimi

پیش فرض پاسخ : تمامی رشته های تجربی (دندانپزشکی، پزشکی، داروسازی ...) در دانشگاههای آلمان

سلام دوستان، من خودم چون رشته مهندسی خوندم و میخونم خیلی اطلاعات در مورد پزشکی ندارم، فقط یه سوال بپرسم، همسر من ساکن ایرانه و خودم ایتالیا، همسرم دانشجوی پزشکی هست، آیا مدرکشو در نهایت آلمان قبول میکنه برای کار و یا ادامه تحصیل؟!!! بهتره ادامه بده تا انتها یا رها کنه؟ چهارسالش رو تموم کرده

پیش فرض پاسخ : تمامی رشته های تجربی (دندانپزشکی، پزشکی، داروسازی ...) در دانشگاههای آلمان

سلام
    در ايران مدرك داروسازي المان فوق ليسانس ارزشيابي ميشه ،به شرطي كه از دانشكاه ها معتبر باشه،شما اجازه زدن دارو خونه رو داريد ولي امتيازتون از يه دكتر كمتر،كه اين جريان امتياز كاملا به توان مالي شما بستكي داره،يعني يه دوره بود ميكفتن با ١٠٠ميليون امتياز بخر،الان نميدونيم جند شده،ايران يه دوره ٢ساله تو بين الملل براتون كذاشتن كه وقتي مدرك المانتونو بردين و أونا واستون فوق ليسانس ارزشيابي كردن،بعد اكه خواستين دكتر صد أتون كنن،ميكن برين اين دوره،حالا اين دوره نميدونم واسه هر سال جقدر بايد بدين،ولي حدود ٢٠ ماليون بايد باشه،و تازه كفتن اكه شما اينجا يه دروس باس كرده باشين ولي نمر تون از فكر كنم ١٢كمتر باشه ،تو اين دوره ٢ساله دوباره اون درسو بهتون ميدن،جرا؟جون به ازاي هر واحد بيشتر ازتون هزينه ميكيرن بدون اينكه هيجي ياد بكيرين
    حالا يه جيزي كه من نميتونم بفهمم اينكه ما واسه هر درس اينجا يه كواهي ميكيريم كه توش نمره نوشته نشده،اين جريان از ١٢كمتر اينا جطوري ميخوان بفهمن،مكر اينكه Staatsexamen كه شما بعد دو سال اول كه بدين او أزمون انكار نمره داره،ولي اونم باز همه درس ها رو شامل نميشه!
    من اعتراف ميكنم كه بنده ٢سال واسه MBAرفتم تو همين واحد هاي بين المللشون،جرا؟جون اون دوره ميكفتن تو بورس،ترمي نزديك ٦ ميليون ميداديم ،دريغ از اينكه جيزي ياد بكيريم،يه نرم افزار مالي نشون ما ندادن،استاد تو بورس كار ميكرد،مشخص بود نميخواد نشون بده،تازه بماند جه افرادي همكلاسي هاي ما بودن،يه هزينه حدود ٤٥ميليون هزينه اون دوره شد بدون اينكه جيزي ياد بكيريم،اكه اينو به خيريه داده بوديم اينقدر نميسوختيم
    حالا اينجا دانشكاه رايكان،حتي ميكن نرين كتاب بخرين ،واسش هزينه نكنيد ،هر بورفسوري،دكتري،اسيستنتي از ادم هي ميبرسه همه جي اكي؟اينا رو كه توضيح داديم فهميدين،اوه يه نمونه مقايسه،ما تو ليسانسون ميكروبيولوزي ازمايشكاه رفتيم هيجكي برنامتون هيجي توضيح نميداد،اينجا ازمايشكاه ،بروفسوره اومده بالاسر ادم ،ميكروسكوب تنظيم ميكنه،توضيح ميده،همه جي
    ویرایش توسط sepidehreg : November 10th, 2014 در ساعت 01:57 AM

سلام من میخاستم راجع به تحصیل دارو در المان بدونم.با مدرک کارشناسی در ایران میتونیم تو المان دارو بخونیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط esmojtaba نمایش پست ها
    سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما
    من قبولی تو آزمون سراسری در رشته ی کاردانی دامپزشکی دانشگاه روزانه و دولتی دارم
    معدل دیپلمم 17.5 و پیشم 15 هستش
    میخواستم برای شهریور سال آینده برم آلمان ولی یه دوستی دارم میخواستم مدارکم رو ترجمه کنم بفرستم واسش که پذیرش بگیره
    برای کالج باید حداقل چه نمره ای رو بگیرم اگه بخوام پزشکی بخونم؟ و آیا امیدی هست یا نه خودم رو الاف نکنم
    ضمن اینکه نامه ی پذیرشم از کشور بلاروس برای دانشگاه مینسک اومده و میتونم اونجا برم
    اما اگر بدونم آلمان امید هست اول آلمان رو انتخاب میکنم
    حالا در صورتی که بخوام برم بلاروس چند ترم بخونم بعد انتقالی بگیرم واسه آلمان چی؟ امکانش هست؟
    با تشکر
    سلام
    شما تو بيام خصوصي عرض ميكنيد جوابتونو ببدم
    دوست عزيز من همين سوال ها رو اتفاقا واسه يه خانم ديكه تو فروم دادم
    لطف كنيد همين تابيك ها رو ببخونيد
    به خدا قبلا هيج تابيكي مربوط به بذيرش بزشكي وجود نداشت

ما خودمون برس و جو مميكردين
    شما با اين معدل بيش دانشكاهي هيج شانسي واسه بزشكي المان نندارين اكه برين كالج و بر فرض محال معدلتون بشه ١ با اين معدل بيش ،ميانكين ميشه ١.٧ كه به نظر من شانسي نندارين برين مينسك و بعد انتقالي بكيرين
    البته تا بعد جي بيش بياد من هيجي نميدونم،ضمن اينكه بايد مدرك زبان الماني داشته باشين
    خواهشن،خواهشن،خواهشن فقط به فكر بذيرش نباشين،به فكر فارغ التحصيل شدن هم باشين
    و اصلا فكر نكنيد كه ايراني كه خارج از كشور تو يه دانشكاه در حال تحصيل بايد به شما كمك كنه
    اينو ميكم جون الان ورودي دانشكاهمون ايراني داريم،خوب الان اول تو اين فكر ميرين كه با ترم بالاي ايراني اين رشته ارتباط برقرار كنيد،در صورتي كه أونا به اندازه كافي خودشون مشكل دارن،حالا انتظار دارين به شما كمك كنن،اونام نميكنن،الان ترم بالأيي هاي ما ميكن جرا اين ورودي ها توقع دارن ما از زندكي بزنيم برين اينارو كمك كنيم
    و فقط ايراني ها هستن كه اين أخلاق دارن،ملئت هاي ديكه فكر نكنم خيلي دنبال اين باشن كه ترم بالأيي ما از كدوم كشور داريم

Junior Member

سلام دوستان من ليسانس روانشناسي دانشكاه ازاد دارم و ديبلم و بيش دانشكاهي تحربي، ميخوام بدونم ميتونم براي داروسازي اقدام كنم ؟؟ شرايطش جطوريه ؟؟ راستي واسه كنكور دولتي بيام نور مديريت قبول شده بودم كه نرفتم

پیش فرض پاسخ : سوالات و شرایط اولیه جهت گرفتن پذیرش از دانشگاه های آلمان (پست اول خوانده شود)

سلام.من الان پىش دانشگاهى رشته تجربى هستم.ميخواستم بدونم واسه خوندن پزشکى در المان باىد چى کار کنم؟از چند نفر شنىدم که بايد قبولى يکى از دانشگاه هاى سراسرى ايران رو داشته باشم.ولى نميدونم که حتما بايد پزشکى قبول بشم يا هر رشته ى ديگه اى هم قبول هست؟!و به نظرتون واسه تخصص رفتن بهتره يا اينکه همين الان اقدام کنم؟
    ممنون

پیش فرض پاسخ : سوال : عیت رشته فیزیوتراپی در آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط LOVEYNA نمایش پست ها
    سلام من لیسانس شیمی کاربردی با معدل 13.67 میخواستم بدونم میتونم واسه مستر در رشته فیزیوتراپی شرکت کنم؟

میشه دانشگاهها و شهرهای این رشته را معرفی کنید.
    با تشکر از راهنمایی شما
    هامبورگ و کلن رو اطلاع دارم و برلین

ولی تحصیل تو این رشته رایگان نیس تا اونجایی که من بررسی کردم شهریه سال اول تحصیل ماهی 300تا سال دوم 200تا وسال سوم 120 تا 180 متغیر بود

البته این اطلاعات فقط واسه اون چنتا دانشگاهی که من دنبالش بودم.چون همونطور که بالاتر گفتن حالت دوره هست شهریه داره.

موفق باشین

Lightbulb رشته طب سوزنی در المان

با توجه به مزایای این نوع درمان، در سالهای اخیر این رشته مورد توجه قرار گرفته. لطفا اطلالات خود را پیرامون این رشته در این تاپیک مطرح کنین. با سپاس

سلام دوستان عزیز:
    من الان تو آلمانم، برای ارشد رشته زبان پذیرش گرفته بودم ولی به دلایلی گفتن باید تا سال دیگه صبر کنم،کارشناسی هم زبان انگلیسی خونده بودم.
    در حال حاضر دارم زبان آلمانی میخونم و مطمئنا تو این یک سالی که وقت دارم زبان آلمانیم به جاهای خوبی میرسه، چون تو ایران هم تا B1 خونده بودم.
    حالا میخوام ببینم آیا این شانس وجود داره که پزشکی یا مامایی بخونم؟
    اصلا باید از کجا شروع کنم؟ برم دانشگاه ها؟ بشینم زیست، شیمی بخونم؟؟؟؟؟
    در ضمن من 28 سال دارم و رشته دبیرستانم هم تجربی بوده.
    میشه لطفا راهنمایی کنید؟

سلام دوستان . من لیسانس داروسازی از هندوستان دارم . معدل نهایی من خیلی بالا نیست ( 55/100) آیا امیدی هست که بتونم برای فوق لیسانس آلمان اقدام کنم ؟ لطفا هر راه حلی هست بگویید . از شما سپاسگزارم . در ضمن دانشگاهی که من مدرک لیسانس را گرفتم خیلی اعتبار بالایی دارد و میتوانم از اساتید نامه هم بگیرم .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)