صفحه 5 از 134 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 1332

موضوع: پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، شیمی، زیست شناسی، تعذیه، فیزیوتراپی، تربیت بدنی و ...

پیش فرض پاسخ : چگونگی تحصیل در رشته دندانپزشکی در دانشگاههای آلمان

سلام من دندانپزشك هستم و قصد دارم براي تخصص به خارج از كشور بروم ولي راجع به شرايط دندانپزشكي در كشور آلمان و شرايط و كارهاي لازم چيزي نميدانم تا به حال بيشتر در حال تحقيق و بررسي در مورد گرفتن تخصص و اقامت در آمريكا بودم ولي همانطور كه ميدانيد هزينه ها در آمريكا خيلي زياد است ممنون ميشم اگر كسي اطلاعاتي دارد مرا راهنمايي كنيد و مزايا و معايب را به من گوشزد كند

پیش فرض پاسخ : تحصیل در رشته داروسازی در دانشگاه‌های آلمان

ممنون.اگر ممکنه درس هایی که برای داروسازی باید خوند رو یکم ریزتر بگید
    سحر نزدیک است...

*دوستان عزیز؛لطفا قبل از ارسال پیام،اول وبسایت مربوط به حیطه سوالتون(سفارت،دانشگاه،...) و بعد فروم و تاپیکهای مربوط رو کامل بخونید.*

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی معدنی-ازاد شهرری

سلام.من فوق لیسانس شیمی معدنی از دانشگاه ازاد هستم و آیلتس ندارم یک ماهه که شروع به خوندن زبان برای گرفتن مدرک آیلتس هستم.میخوام شیمی دارویی رو بخونم در آلمان منتهی نمیدونم چه جوری باید شروع به اپلای کردن بکنم و از دانشگاه های آلمان هم اطلاعی ندارم.لطفا من رو راهنمایی بکنید.ممنون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Black_Horses نمایش پست ها
    دوست عزیز میشه بگید با مدرکی که دانشگاه های ایران میدن امکان تحصیل در مقطع Phd فراهم هست یا نه؟شرایط خاصی میخواد؟(امتحان و...)
    بله هست اما باید تطبیق داشته باشه دیگه مثلا با لیسانس مهندسی نمیشه رفت داروسازی!
    و قبولی همون مقطع رو هم در کنکور میخواد.

Junior Member

درود

دوست عزیز کسی که مهندسی کشاورزی داره می تونه برای داروسازی در آلمان اقدام کنه ؟
    آیا این دانشگاه های رایگان که فرمودید هنوز رایگان هست ؟
    طریقه اقدام چطور هست ؟
    هرینه زندگی دانشجویی چقدر هست ؟ ( در کل هزینه 1 سال زندگی و تحصیل در رشته داروسازی در آلمان چند می شه ؟)

سپاس

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط frzn87 نمایش پست ها
    درود

دوست عزیز کسی که مهندسی کشاورزی داره می تونه برای داروسازی در آلمان اقدام کنه ؟
    آیا این دانشگاه های رایگان که فرمودید هنوز رایگان هست ؟
    طریقه اقدام چطور هست ؟
    هرینه زندگی دانشجویی چقدر هست ؟ ( در کل هزینه 1 سال زندگی و تحصیل در رشته داروسازی در آلمان چند می شه ؟)

سپاس
    اصلا و ابدا
    قبولی رشته داروسازی در دانشگاه در ایران شریط لازم و اصلی هست و در کنارش 600 ساعت زبان آلمانی!
    هزینه زندگی ماهیانه 500 یورو حداقل هست.
    شهریه هم تقریبا رایگان یعنی ترمی حدودا 300 یورو.

Junior Member

کسی که اینجا داروسازی قبول بشه که نمیره اونجا دیگه
    آموزش زبان آلمانی را می تونم حلش کنم.
    امکان کار دانشجویی اونجا هست ؟
    با سپاس
    نقل قول نوشته اصلی توسط rahi2012 نمایش پست ها
    اصلا و ابدا
    قبولی رشته داروسازی در دانشگاه در ایران شریط لازم و اصلی هست و در کنارش 600 ساعت زبان آلمانی!
    هزینه زندگی ماهیانه 500 یورو حداقل هست.
    شهریه هم تقریبا رایگان یعنی ترمی حدودا 300 یورو.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط frzn87 نمایش پست ها
    کسی که اینجا داروسازی قبول بشه که نمیره اونجا دیگه
    آموزش زبان آلمانی را می تونم حلش کنم.
    امکان کار دانشجویی اونجا هست ؟
    با سپاس
    کی گفته نمیره ؟
    خیلی هم زیاد میره (:
    در هر حال بدون قبولی به هیچ وجه بهش فکر هم نکنید و گول موسسات رو هم نخورید که در نهایت با هزینه کردن 5000 یورو با لبخندی ملیح میگند ما سعی ودمونو کردیم نشد.
    کار برای اتباع اتحادیه اروپا راحتتر گیر میاد تا غیر اونها. در ضمن بدون مدرک زبان و بدون تسلط خیلی خوب بر زبان که عملا با یکسال ممکن نیست نمیشه به کار امید زیادی داشت.

پیش فرض پاسخ : تمامی رشته های تجربی (دندانپزشکی، پزشکی، داروسازی ...) در دانشگاههای آلمان

سلام دوستان
    کسی میدونه طب سوزنی به آلمانی چی میشه؟ و اینکه فقط میشه این رشته رو در fachohschule خوند یا امکان تحصیل این رشته در دانشگاه هم هست؟ آیا ورود به این رشته نیازمند امتحان ورودیه ( منظورم عملی یا یه همچین چیزاییه)؟ و بازار کار این رشته در آلمان چطوره ؟ ( بنده دیپلم تجربی با معدل 17 و لیسانس مترجمی انگلیسی با معدل 17/63 دارم)
    لطفا اگر کسی اطلاعی داره کمک کنه
    مرسی

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

پیش فرض پاسخ : تمامی رشته های تجربی (دندانپزشکی، پزشکی، داروسازی ...) در دانشگاههای آلمان

با سلام خدمت دوستان عزیز.عزیزان من دانشجوی ترم 3 دندانپزشکی تو مجارستان هستم و از ترم بعد میخوام برای کالج زبان آلمانی برم آلمان و قصد دارم که بعد گرفتن مدرک C1 واسه ترم بالاتر تو یکی از دانشگاههای المان اقدام کنم.به عقیده شما چقدر شانس پذیرش دارم؟ ایا این امکان هست که من رو از ترم 4 بشونن سر کلاس؟ میخواستم من رو راهنمایی کنید.در ضمن همسر من نیز شرایط مشابه من داره و ما قصد داریم با هم اقدام کنیم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)