صفحه 51 از 134 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 1332

موضوع: پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، شیمی، زیست شناسی، تعذیه، فیزیوتراپی، تربیت بدنی و ...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، شیمی، زیست شناسی، تعذیه، فیزیوتراپی، تربیت بدنی و

ليست دانشگاههايى که داروسازى دارن رو چه طور ميشه پيدا کرد؟تو daad.de نتونستم پيدا کنم

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

پیش فرض پاسخ : پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، شیمی، زیست شناسی، تعذیه، فیزیوتراپی، تربیت بدنی و

نقل قول نوشته اصلی توسط atefehkb نمایش پست ها
    معدلم2.038است.البته من معدل کلى رو حساب کردم ولى شنيدم که نمره ها رو بايد جدا جدا حساب کرد.با اين نمره واسه دندون فکر کنم پذيرش ندن.واسه دارو چه طور؟
    نه دارو هم حداکثر 1.8 پذیرش میدن. معدل شما خیلی پایین هست.

Junior Member

يعنى بايد دوره ى کالج رو بگذرونم يا کلا پذيرش نميدن؟

رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط atefehkb نمایش پست ها
    يعنى بايد دوره ى کالج رو بگذرونم يا کلا پذيرش نميدن؟
    معدل دیپلمتون خوب هست؟ اگه خوب باشه و کالج هم بتونید نمرات خوبی بگیرید شانس خواهید داشت.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

سلام دوستان
    لطفا میشه یکی (یا ترجیحا چند نفر که اطلاعات دارن) شرط معدل هایی که اینجا میگید رو دقیق بنویسه؟ مثلا معدل دیپلم یا پیش دانشگاهی باید چند باشه که بشه برای کالج پزشکی پذیرش گرفت و در آخر معدل کالج چند باشه که بشه دارو یا دندانپزشکی یا پزشکی خوند؟
    ممنون

رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehreg نمایش پست ها
    سلام دوستان
    لطفا میشه یکی (یا ترجیحا چند نفر که اطلاعات دارن) شرط معدل هایی که اینجا میگید رو دقیق بنویسه؟ مثلا معدل دیپلم یا پیش دانشگاهی باید چند باشه که بشه برای کالج پزشکی پذیرش گرفت و در آخر معدل کالج چند باشه که بشه دارو یا دندانپزشکی یا پزشکی خوند؟
    ممنون
    تا اونجایی که من میدونم برای ورد به کالج M-Kurse باید از طریق رشت های Zullasungfrie یا همون غیر رقابتی مثل زیست شناسی اقدام کرد و اونا هم مستقیم شما رو میفرستن کالج. معدل که فکر کنم واسه کالج باید حداقل 16 باشه. اما نکتش این هست که کسایی که میخوان دندون یا پزشکی بخونن باید معدل پیش دانشگاهیشون حداقل 18 باشه که میانگین اون با معدل نهایی کالج حداقل 1.4 بشه. بعضی از دانشگاههای آلمان من شنیدم و اسه ترم زوج با معدل کمتر یهنی 1.6 هم واسه پزشکی دانشجو گرفتن. ولی واسه دندون دیگه حداقل 1.4 باید باشه معدل. همون طور هم که میدونید واسه ورود به کالج باید یه امتحان ورودی هم پاس کنید اگه درست یادم باشه اسم آزمونش Aufnehmntest بود.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Goethe Universität

من یه توضیح کلی میدم الان کالج فرانکفورت هستم که چند ماه دیگه ام کورس تمام میکنم. اول اینکه داروسازی تا 2.5 میشه گرفت دانشگاه ماینس چند ترم پیش کلا همه رو پذیرش کرده بود البته زیاد معلوم نیست که ترمهای آینده چطور باشه. برای ورود به کالج حداقل معدل که دوستمون عرض کردن رو من چیزی دربارش نشنیدم چون دوست خودم با معدل 14 الان کالج داره میخونه. امتحان ورودی کالج زیاد آسون نیست و کالج به کالج کمی تفاوت داره. نمره آوردن در کالج هم کار آسونی نیست یک یا دو کالج هستن که واقعا محتوای درسیشون آسون هست و میشه یک گرفت مثل هانوفر یا ماینس بنابراین زیاد رو نمره آوردن حساب نکنین.
    در کل کالج دوره زیاد جالبی نیست البته زبان تخصصی آدم رو راه میندازه و یه فرصت یکسالس که با محیط آلمان و خیلی چیزای دیگه آشنا بشید بعد رشته و... رو انتخاب کنید.
    و کسانی که میخوان واسه کالج پذیرش بگیرن رشته انتخابیشون مهم نیست چه پزشکی بزنین چه زیست شناسی معرفی میشید به کالج من خودم فرانکفورت پزشکی زدم با معدل 18
    قبلا دانشگاه ماینس اگر معدلتون برای رشته های تاپ پایین بود رد میکرد که اونم قانونش عوض شده.
    آرزوی موفقیت دارم براتون
    اینجا هم سری بزنین بد نیست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    anesthesie

میشه لطفا ی اطلاعاتی در مورد آزمون ورودی کالج بهم بدین.نمونه سوالاشو چطور میتونم گیر بیارم؟سخته یا آسونه؟نیازه برای این آزمون مطالعه کنم درسای پیشو دبیرستانو؟؟رشتمم تجربی بوده
    و ی سوال دیگه اینکه حتمن معدل کل کارشناسی باید ۱۸به بالا باشه تا بشه مستقیم از دانشگاه پذیرش گرفت و کالج نرفت؟؟

میشه اینجا موقع پذیرش مثلا پرستاریو انتخاب کنیم ولی بعد از کالج اگه معدلمون بالا شد ی رشته بهتر برداریم؟
    ویرایش توسط sepidehreg : April 5th, 2015 در ساعت 10:53 PM

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط viviliwinki نمایش پست ها
    میشه لطفا ی اطلاعاتی در مورد آزمون ورودی کالج بهم بدین.نمونه سوالاشو چطور میتونم گیر بیارم؟سخته یا آسونه؟نیازه برای این آزمون مطالعه کنم درسای پیشو دبیرستانو؟؟رشتمم تجربی بوده
    و ی سوال دیگه اینکه حتمن معدل کل کارشناسی باید ۱۸به بالا باشه تا بشه مستقیم از دانشگاه پذیرش گرفت و کالج نرفت؟؟

میشه اینجا موقع پذیرش مثلا پرستاریو انتخاب کنیم ولی بعد از کالج اگه معدلمون بالا شد ی رشته بهتر برداریم؟
    مسلما معدل برای پذیرش کالج پزشکی باید بالا باشه ولی معاف از کالج که نمیشید و باید یک سال حتما کالج بخونید مگر اینکه لیسانس با معدل بالایی در رشته های مرتبط داشته باشید که بشه معدلش رو جایگزین کالج درنظر گرفت.
    دوستان در پست بالا هم همین رو گفتن که میشه برای رشته دیگه ای وارد کالج شد. درست یه پست بالاتر

Junior Member

دوستان كسي هست كه در حال حاضر دانشجوي دندانپزشكي يكي از دانشگاههاي الماني يا انگليسي زبان باشه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)