صفحه 53 از 134 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 1332

موضوع: پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، شیمی، زیست شناسی، تعذیه، فیزیوتراپی، تربیت بدنی و ...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، شیمی، زیست شناسی، تعذیه، فیزیوتراپی، تربیت بدنی و

اگه نتونم داروسازی بیارم به نظرتون برای مستر رشته های زیر گروه دارو مثل pharmatical research چطوره ؟ اونا ارزش داره یا در رشته خودم مستر بهتر هست؟؟

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

پیش فرض پاسخ : معرفی کالج های آلمان و شرایط لازم برای ورود به کالج

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdis7 نمایش پست ها
    سلام،من در حال حاضر 17 سالمه و سال دیگه کنکور دارم،رشتم تجربیه،و تو مرکز فرزانگان )تیزهوشان یا همون سمپاد تحصیل میکنم،معدلای ترم 1 ام همه بالای 19 هستن بجز اول دبیرستان که 18/80 شدو ترم 2 هم بالای 18/20 و حدس میزنم معدل دیپلممو بتونم بالای 19 بگیرم،دانش آلمانیم در حد A2 ا که تا آخر تابستون سعی میکنم مدرک B1 امو بگیرم،انگلیسیم مدرک خاصی ندارم،ولی راحت میتونم حرف بزنم،به نظرتون شانسی برای گرفتن پذیرش از کالج دانشگاه های فرانکفورت دارم؟در ضمن رشته ی مورد نظرم برای ادامه تحصیل در آلمان پزشکی یا دندانپزشکی ا
    ممنون میشم سریعا راهنماییم کنین تا بتونم یه تصمیم مناسب بگیرم
    باید مدرک حداقل B2 المانی بگیرید. برای کالج اقدام کنید و آزمون ورودی کالج رو پاس کنید و نمرات کالجتون باید عالی بشه. هیچ تضمینی برای پذیرش شما در رشته های پزشکی تو آلمان وجود نداره. چون رقابت زیاد و ظرفیت پایین هست.شما که درستون انقدر خوب هست بهتره در ایران پزشکیتون رو تموم کنید و برای تخصص به فکر خارج از ایران باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    باید مدرک حداقل B2 المانی بگیرید. برای کالج اقدام کنید و آزمون ورودی کالج رو پاس کنید و نمرات کالجتون باید عالی بشه. هیچ تضمینی برای پذیرش شما در رشته های پزشکی تو آلمان وجود نداره. چون رقابت زیاد و ظرفیت پایین هست.شما که درستون انقدر خوب هست بهتره در ایران پزشکیتون رو تموم کنید و برای تخصص به فکر خارج از ایران باشید.
    پزشکی تو ایران خیلی سخخته،به علاوه نمیخوام بیشتر از این زندگیمو تو ایران تلف کنم،شمامیدونین امتحان ورودی کالج درچه حد سخته؟و نمره ی خوب گرفتن تو کالج چقد سخته؟
    +من شنیدم برای کالج مدرک B1 لازمه

ApplyAbroad Veteran

پزشکی تو ایران خیلی سخخته،به علاوه نمیخوام بیشتر از این زندگیمو تو ایران تلف کنم،شمامیدونین امتحان ورودی کالج درچه حد سخته؟و نمره ی خوب گرفتن تو کالج چقد سخته؟
    +من شنیدم برای کالج مدرک B1 لازمه
    با درود
    دوست عزیز !
    ایران اونقدر هم که فکر میکنین جای بدی نیستا !
    با توجه به شرایطتون ایران بهترین گزینه ست براتون.
    اینجا هم قبول شدن پزشکی اصلا کار راحتی نیست. درسته کنکور نداره !
    درس ها هم توی کالج میشه گفت سنگینه و اجازه ندارین در هر درسی نمره تون از یه سقفی پایین تر بیاد، چون شانستون رو برای پزشکی از دست میدین.
    نوع مدرک زبان بستگی به کالجش داره.
    نمیخوام ناامیدتون کنم، ولی به هر حال تصمیم گیرنده خودتون هستین.
    با آرزوی موفقیت
    ویرایش توسط adrian : April 15th, 2015 در ساعت 01:51 AM

این حساب کاربری دیگر فعالیتی در این فروم ندارد.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، شیمی، زیست شناسی، تعذیه، فیزیوتراپی، تربیت بدنی و

نقل قول نوشته اصلی توسط new_helix نمایش پست ها
    ایران زیاد جای بدی نیست!
    فقط هر انباری رو گیر بیارن میکنن دانشگاه! و هر غذای مزخرفی هیچکی نخوره توی سلف دانشگاه طبخ میشه. اماکانات دانشگاهی در حد زیمبابوه که بعد از کنکور بیچاره کننده در انتظار دانشجو هست در کنار اماکنات فوق العاده شهری (مثلا زابل! زاهدان! بندر عباس! جیرفت! بم!مرمان! استانهای مرزی دیگر! و حتی خیلی از استانهای دیگه) همگی موید بد نبودن ایران هستند. ایران فقط به عنوان تنها راه باقیمانده میشه بهش نگاه کرد و تا وقتی راهی غیر از ایران هست به نظرم باید به اون فکر کرد.
    غیر از تهران و یکی دو شهر دیگه تازه اونم با ارفاق خدا وکیلی غیر از ساختار عقب مانده و داغون شهری چی داره ایران؟
    من چنتا شهر آلمان رو گشتم کلن/هامبورگ و .... همگی یه نشونی از شهر دارند حالا ساختارهای خاص خودشون. دانشگاهها هم که.....
    شما که اطلاعات خوبی دارید به نظرتون بهترین گزینه واسه من چیه؟در ضمن من خیلیم دنبال پزشکی نیستم،یعنی داروسازی یا پزشکی واسم فرقی نداره!

Banned

شما که اطلاعات خوبی دارید به نظرتون بهترین گزینه واسه من چیه؟در ضمن من خیلیم دنبال پزشکی نیستم،یعنی داروسازی یا پزشکی واسم فرقی نداره!
    شما سنتون پایینه و ممکنه احساسی تصمیم بگیرید! اول بشینید خیلی چیزا رو با خودتون روش کنید.
    تنهایی هم همچین راحت نیست توی کشور غریب.
    در ضمن میزان توانایی مالیتون رو حدودی بگید بهتر میشه راهنمایی کرد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط new_helix نمایش پست ها
    شما سنتون پایینه و ممکنه احساسی تصمیم بگیرید! اول بشینید خیلی چیزا رو با خودتون روش کنید.
    تنهایی هم همچین راحت نیست توی کشور غریب.
    در ضمن میزان توانایی مالیتون رو حدودی بگید بهتر میشه راهنمایی کرد.
    من آلمان فامیل نزدیک زیاد دارم،به ایرانم وابستگی خاصی ندارم،توانایی مالی هم با نرخ در حال حاضر یورو فکر میکنم طرف 500 یورو ماهیانه
    +من شنیدم دانش آموزان دوره کالج حق کار فقط میان 2 ترم رو دارن،این درسته؟یعنی حتی اون کارایی که مخصوص دانشجوها هستن رو هم اجازه ندارن بکنن؟

Banned

من آلمان فامیل نزدیک زیاد دارم،به ایرانم وابستگی خاصی ندارم،توانایی مالی هم با نرخ در حال حاضر یورو فکر میکنم طرف 500 یورو ماهیانه
    +من شنیدم دانش آموزان دوره کالج حق کار فقط میان 2 ترم رو دارن،این درسته؟یعنی حتی اون کارایی که مخصوص دانشجوها هستن رو هم اجازه ندارن بکنن؟
    شما با 17 سال دقیقا میخواید چه کاری انجام بدید؟ یکمی منطقی فکر کنید.
    500 یورو یه مقدار کمه برای پوشش هزینه ها در ضمن هزینه حدودا 700 یورویی هزینه ترم رو هم دارید.
    کار کردن و خوندن و نمره رسوندن برای رشته های پزشکی و داروسازی و دندون یه مقدار سختتره. حجم دروس بالاست.
    کار هم پیدا کردنش فکر نمیکنم به این راحتی ها باشه تاپیک های مروبط به کار در آلمان و زندگی رو بخونید توضیحات خوبی دادند دوستان.

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

من فکر میکنم حق با دوست خوبمون new-helix هست. به خدا شرایط درس خوندن تو خارج اصلا راحت نیست هزینه ها خیلی بالاست و کمر شکن. خبری از کمک هزین هم نیست. هیچکی اینجا دست شما رو نمیگیره و کمکی نمیکنه اگه توان مالی مناسبی ندارید اصلا خودتون رو به دردسر نندازید. همون ایران بخونید هم هزینه کمتر داره و هم دردسر کمتر. شما سنتون کمه و دارید احساسی برخورد میکنید به نظر من با چند نفر با تجربه در این زمنیه مشورت کنید و بعد تصمیم بگیرید.

Junior Member

سلام

میشه در مورد دکتری تربیت بدنی هم راهنمایی کنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)