صفحه 54 از 134 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 1332

موضوع: پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، شیمی، زیست شناسی، تعذیه، فیزیوتراپی، تربیت بدنی و ...

پیش فرض پاسخ : پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، شیمی، زیست شناسی، تعذیه، فیزیوتراپی، تربیت بدنی و

خسته نباشید واقعا .
    من دوباره برای اون دوستم که دیپلمش ریاضی با معدل 17 و لیسانس بیهوشی از دانشگاه دولتی شیراز با معدل 16.30 و مدرک ب1
    سابقه کار توی بیمارستان + توصیه نامه خوب و ...
    میخوام بپرسم که ایشون میتونه فوق لیسانس بیشهوشی بخونه ؟
    اصلا توی آلمان مثله ایرانه یا باید از پزشکی وارد بشن ؟ میشه راهنمایی کنید ؟
    میتونه با همین لیسانسش اونجا مستقیم تخصص بیهوشی بخونه ؟
    کلا آپشن هایی که این دوستمون دارن رو اگه لطفا بگین ممنون میشم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، شیمی، زیست شناسی، تعذیه، فیزیوتراپی، تربیت بدنی و

نقل قول نوشته اصلی توسط new_helix نمایش پست ها
    شما با 17 سال دقیقا میخواید چه کاری انجام بدید؟ یکمی منطقی فکر کنید.
    500 یورو یه مقدار کمه برای پوشش هزینه ها در ضمن هزینه حدودا 700 یورویی هزینه ترم رو هم دارید.
    کار کردن و خوندن و نمره رسوندن برای رشته های پزشکی و داروسازی و دندون یه مقدار سختتره. حجم دروس بالاست.
    کار هم پیدا کردنش فکر نمیکنم به این راحتی ها باشه تاپیک های مروبط به کار در آلمان و زندگی رو بخونید توضیحات خوبی دادند دوستان.
    من فکر میکنم شما یکم دارید سختش میکنید،چون یکی از دوستان من 3-4 سال پیش رفت آلمان ،فقط اون موقع 19 سالش بود،1 سال دوره کالجشو گذروند ،هم زمان تو کتابخونه هم کار میکرد ،تاحالا هم مشکل خاصی نداشته،منظورتون از اون 700 یورو دقیقا چیه؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdis7 نمایش پست ها
    من فکر میکنم شما یکم دارید سختش میکنید،چون یکی از دوستان من 3-4 سال پیش رفت آلمان ،فقط اون موقع 19 سالش بود،1 سال دوره کالجشو گذروند ،هم زمان تو کتابخونه هم کار میکرد ،تاحالا هم مشکل خاصی نداشته،منظورتون از اون 700 یورو دقیقا چیه؟
    والا اتفاقا بعضا دوستان به بنده ایراد میگیرن که البته تا حدودی وارد هم هست که راحت میگی :/ در باره پزشکی اینها در حالی که نیست و امید دادن الکی هم خوب نیست و خودمم البته تا حدودی موافقم. حالا شما میگی سخت میگم دیگه بحث دیگه ایه :/
    700 یورو شهریه تقریبی هست برای هر ترم شهریه مثلا بیمه و اینطور چیزا.
    ایشالا هر راهی خیرتون درش هست همونو برید و درش موفق باشید.

Junior Member sima_saba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc. Animal Developmental Biology, kharazmi university

مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: کارشناسی ارشد
    رشته مورد نظر: /molecular biology/genetics

معدل لیسانس:15.5
    رشته لیسانس: زیست شناسی عمومی
    دانشگاه لیسانس: سراسری شهرکرد
    مدرک زبان انگلیسی: تافل (هنوز امتحان ندادم اما بالای 100 میشم)
    مدرک زبان آلمانی:-
    مقالات خارجی: 1 با ایمپکت پایین اسم سوم. 2 تحت تالیف
    مقالات داخلی: 1 اسکپوس ایندکس- 1 در حال تالیف
    تالیف کتاب: 1 در حال تالیف
    سابقه کار:همکار طرح پژوهشی ژنتیک پزشکی دانشگاه تهران. مدرس دانشگاه آزاد
    سایر افتخارات و مدارک: محقق در مرکز تحقیقات. +2 توصیه نامه از استاد. کارگاه های مرتبط مولکولی شرکت کردم. 3 تا پوستر و 4 تا شرکت در کنگره های بیت المللی البته تو ایران دارم.

دانشگاه مورد نظر در آلمان: انگلیسی زبان

*من سال 91 فوق لیساسم رو گرفتم (زیست تکوینی-آموزش محور-معدل 17.7-دانشگاه تربیت معلم تهران) و برای فوق لیسانس با فاند کامل میخوام اقدام کنم. با پرس و جوویی که کردم آلمان بهترین کشور برای این منظوره.
    آیا شانس پذیرش دارم؟
    لطفا کمکم کنید

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط sima_saba نمایش پست ها
    مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: کارشناسی ارشد
    رشته مورد نظر: /molecular biology/genetics

معدل لیسانس:15.5
    رشته لیسانس: زیست شناسی عمومی
    دانشگاه لیسانس: سراسری شهرکرد
    مدرک زبان انگلیسی: تافل (هنوز امتحان ندادم اما بالای 100 میشم)
    مدرک زبان آلمانی:-
    مقالات خارجی: 1 با ایمپکت پایین اسم سوم. 2 تحت تالیف
    مقالات داخلی: 1 اسکپوس ایندکس- 1 در حال تالیف
    تالیف کتاب: 1 در حال تالیف
    سابقه کار:همکار طرح پژوهشی ژنتیک پزشکی دانشگاه تهران. مدرس دانشگاه آزاد
    سایر افتخارات و مدارک: محقق در مرکز تحقیقات. +2 توصیه نامه از استاد. کارگاه های مرتبط مولکولی شرکت کردم. 3 تا پوستر و 4 تا شرکت در کنگره های بیت المللی البته تو ایران دارم.

دانشگاه مورد نظر در آلمان: انگلیسی زبان

*من سال 91 فوق لیساسم رو گرفتم (زیست تکوینی-آموزش محور-معدل 17.7-دانشگاه تربیت معلم تهران) و برای فوق لیسانس با فاند کامل میخوام اقدام کنم. با پرس و جوویی که کردم آلمان بهترین کشور برای این منظوره.
    آیا شانس پذیرش دارم؟
    لطفا کمکم کنید
    با درود
    دوست عزیز در آلمان از فاند در مقطع فوق خبری نیست. یا بهتر بگم مثل جاهای دیگه عمومیت نداره.
    شما پذیرش میگیرین، هزینه دانشگاه که تتقریبا رایگانه. نهایت ترمی 200 یا 300 تا میدین برای کارهای اداری و سمستر تیکت و ...
    خرج زندگی هم که پای خودتونه. توصیه میکنم برای دکترا اقدام کنین.
    ضمن اینکه با اومدن به آلمان شانستون برای دکترای آمریکا خیلی زیاد نمیشه به نظرم. با شرایط فعلیتون هم میتونین دنبال استاد بگردین و اقدام کنین. البته برای امریکا نمره GRE از واجباته.
    برای دکتر در آلمان هم باید بگردین ببینین که کدوم استاد فیلد کاریش به شما نزدیکتره.
    پیروز باشید.

این حساب کاربری دیگر فعالیتی در این فروم ندارد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    nursing

سلام دوستان من تازه عضو سایت شدم و بسیار خوشحالم که همچین سایت قوی در دسترس هست، یه سوالی داشتم از عزیزان باتجربه، من لیسانس پرستاری دارم و فارغ التحصیل سال 2011 هستم این مدت فاصله افتاده و میخوام امسال یا سال آینده اپلای کنم، میخواستم بدونم بهترین دانشگاه تو آلمان که تحصیل هم رایگان باشه یا هزینش خیلی پایی باشه برای ارشد پرستاری چی هست؟؟ فقط دانشگاشو معرفی بکنید ممنون میشم. در ضمن من مدرکم رو از دانشگاه پزشکی اربیل تو کردستان عراق گرفتم که متاسفانه مورد تایید وزرات بهداشت ایران نبود ولی فکر کنم خود آلمان قبول داشته باشه، میخواستم بدونم واسه کارای سفارت و ترجمه مدارک و اینا باید از همون اربیل اقدام کنم یا تهران هم میتونم دنبال کارام بیفتم؟؟ خیلی خیلی ممنون که حوصله کردین

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط kurdish88 نمایش پست ها
    سلام دوستان من تازه عضو سایت شدم و بسیار خوشحالم که همچین سایت قوی در دسترس هست، یه سوالی داشتم از عزیزان باتجربه، من لیسانس پرستاری دارم و فارغ التحصیل سال 2011 هستم این مدت فاصله افتاده و میخوام امسال یا سال آینده اپلای کنم، میخواستم بدونم بهترین دانشگاه تو آلمان که تحصیل هم رایگان باشه یا هزینش خیلی پایی باشه برای ارشد پرستاری چی هست؟؟ فقط دانشگاشو معرفی بکنید ممنون میشم. در ضمن من مدرکم رو از دانشگاه پزشکی اربیل تو کردستان عراق گرفتم که متاسفانه مورد تایید وزرات بهداشت ایران نبود ولی فکر کنم خود آلمان قبول داشته باشه، میخواستم بدونم واسه کارای سفارت و ترجمه مدارک و اینا باید از همون اربیل اقدام کنم یا تهران هم میتونم دنبال کارام بیفتم؟؟ خیلی خیلی ممنون که حوصله کردین
    برای اعتبار مدرکتون به این سایت سر بزنین و بررسی کنین، شاید بد نباشه. http://anabin.kmk.org/no_cache/filte...itutionen.html
    البته اگه نبود خیلی نگران نشین.
    ضمن اینکه برای ترجمه و تایید مدارکتون، اول وزارت بهداشت بایستی تاییدش کنه، و گرنه قابل ترجمه و تایید نیست !
    اگه وزارت بهداشت ایران قبول نکرد، ببینین سفارت آلمان تو اربیل میتونه براتون تاییدش کنه یا نه !
    اکثر دانشگاهها رایگانه.
    برای اینکه ببینین کجاها پرستاری دارن، میتونین از اینجا یه دید کلی به دست بیارین : https://www.daad.de/deutschland/stud...tudiengang/de/

این حساب کاربری دیگر فعالیتی در این فروم ندارد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    تربیت بدنی.'گیلان

سلام من داشجوی کارشناسی تربیت بدنی گیلان هستم می خواستم ببینم من میتونم فیزیوتراپی یا طب ورزشی بخونم واسه ارشد ؟؟؟؟؟
    و جزء پزشکان محصوب میشم ؟؟؟؟؟
    میتونم مصتقیم وارد دانشگاه شم ؟؟؟ یا باد برم کالج ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    اگر سوالمم ابتدایی هست لطفا راهنمایم کنید چون خیلی واسم مهمه
    الان a2 هم دارم

Junior Member

مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: کارشناسی یا کالج
    رشته مورد نظر: داروسازی یا دام پزشکی
    معدل پیش دانشگاهی: 16 و خورده ای
    معدل دیپلم: 17.35
    رشته تحصیلی دوران دبیرستان: ریاضی
    قبولی کنکور سراسری در رشته ی: کنکور 94 هنوز شرکت نکردم (برای بار دوم هست)
    مدرک زبان انگلیسی: هنوز که هیچی
    مدرک زبان آلمانی: b1 میگیرم..اگه شد همینطور b2
    تحصیلات دانشگاهی: نرفتم
    سایر افتخارات و مدارک: ---
    دانشگاه مورد نظر در آلمان: بهترینش فرقی نداره...فقط مدرکش معتبر باشه
    .................................................. ............................
    کی باید اقدام کنم؟نتیجش چند ماه بعدش میاد؟احنمال پذیرفتنم چقدره؟اگه نپذیرفتن کل زحماتم به باد میره؟
    کدوم دانشگاه ها رشته دارو و دام دارن؟آینده داره دام پزشکی اونجا؟
    ممنون

رشته دامپزشکی رو کلا منصرف شدم وقتی تاپیک اونجا رو خوندم....

لطفا یکی پاسخگو باشه
    تشکر فراوان
    ویرایش توسط sepidehreg : April 30th, 2015 در ساعت 02:53 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    تربیت بدنی.'گیلان

سلام
    اگر کسی در مورد طب ورزشی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه ممنون مشم
    چه دانشگاهایی این رشته رو دارن ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)