صفحه 56 از 134 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263646566106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 1332

موضوع: پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، شیمی، زیست شناسی، تعذیه، فیزیوتراپی، تربیت بدنی و ...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، شیمی، زیست شناسی، تعذیه، فیزیوتراپی، تربیت بدنی و

سلام من يه سوالي برام بيش اومد اين مدرك بيش دانشكاهي ك ميكيد منظورتون امتحان نهايي هاي سال سومه
    جون الان ك من بيش دانشكاهي ام جهار تا امتحان نهايي داريم بقيه داخليه
    فك ميكنم منظورتون از معدل بيش معدل سوم نهايي باشه
    همون ك تو كنكور ايران تاثير داره ديكه ؟؟

پیش فرض پاسخ : پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، شیمی، زیست شناسی، تعذیه، فیزیوتراپی، تربیت بدنی و

نقل قول نوشته اصلی توسط maryssmary نمایش پست ها
    سلام من يه سوالي برام بيش اومد اين مدرك بيش دانشكاهي ك ميكيد منظورتون امتحان نهايي هاي سال سومه
    جون الان ك من بيش دانشكاهي ام جهار تا امتحان نهايي داريم بقيه داخليه
    فك ميكنم منظورتون از معدل بيش معدل سوم نهايي باشه
    همون ك تو كنكور ايران تاثير داره ديكه ؟؟
    سلم شما بید یه کارنامه سوم دبیرستان و یه مدرک دیپلم و همچنین کارنامه ی پیش دانشگاهی و مدرک پیش دانشگاهی داشته بشین. این چهارتا متفاوتن.

Junior Member

بله درسته !
    اما من می خوام بدونم کدوم یکی از اینا در پذیرش دانشگاه های آلمان موثره ؟؟ینی کدومه که با معدل یه سال کالج میانگین گرفته میشه ؟

Banned

بله درسته !
    اما من می خوام بدونم کدوم یکی از اینا در پذیرش دانشگاه های آلمان موثره ؟؟ینی کدومه که با معدل یه سال کالج میانگین گرفته میشه ؟
    معمولا آخرین مقطع تحصیلی که ارایه کردید!
    اگر دیپلم باشید معدل پیش هم ظاهرا تاثیر گذاره اما اگر لیسانستون رو ارایه کردید همونو با کالج میانگین میگیرند.

Junior Member

يني اكه من دوترم بزشكي ايران بخونم معدل اون دوترم رو ميشه بدم ؟؟
    اخه امتحاناي بيش رو مطمينم خوب نميدم ... يكم نكران اين شدم !!

Banned

يني اكه من دوترم بزشكي ايران بخونم معدل اون دوترم رو ميشه بدم ؟؟
    اخه امتحاناي بيش رو مطمينم خوب نميدم ... يكم نكران اين شدم !!
    نخیر اخرین مدرک نه آخرین سابجکت!

پیش فرض پاسخ : تحصیل در رشته داروسازی در دانشگاه‌های آلمان

سلام.
    من دانشجوی سال پنجم رشته دامپزشکی هستم،می خواستم بدونم میشه واحدامو تطبیق بزنم و ادامه شو رشته داروسازی در آلمان بخونم؟

Banned

پیش فرض پاسخ : تحصیل در رشته داروسازی در دانشگاه‌های آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط Moonlight92 نمایش پست ها
    سلام.
    من دانشجوی سال پنجم رشته دامپزشکی هستم،می خواستم بدونم میشه واحدامو تطبیق بزنم و ادامه شو رشته داروسازی در آلمان بخونم؟
    خیر نمیشه.

Member Reza323 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Pavlov First Saint Petersburg State Medical University

سلام
    دوستان اين قانون وزارت بهداشت كه گفته كسي كه خارج از ايران تو رشته ( پزشكي - دندانپزشكي) درس خونده واسه اين كه تاييد ايران شه و مجوز طبابت بگيره بايد يك ازمون شركت كنه و بعد قبولي يك سال تو واحد بين الملل درس بخونه تا تاييد شه حالا سوال اينجاست كه بعضي دوستان ميگن اين يك سال هزينه اي بالغ بر 60 ميليون داره در صورتي كه الان واحد بين الملل تهران كه گرون ترين واحد هزينه يك سالش ٢٣ مليونه از دوستان كسي اطلاع داره كه شرايطش چطوره ؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza323 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان اين قانون وزارت بهداشت كه گفته كسي كه خارج از ايران تو رشته ( پزشكي - دندانپزشكي) درس خونده واسه اين كه تاييد ايران شه و مجوز طبابت بگيره بايد يك ازمون شركت كنه و بعد قبولي يك سال تو واحد بين الملل درس بخونه تا تاييد شه حالا سوال اينجاست كه بعضي دوستان ميگن اين يك سال هزينه اي بالغ بر 60 ميليون داره در صورتي كه الان واحد بين الملل تهران كه گرون ترين واحد هزينه يك سالش ٢٣ مليونه از دوستان كسي اطلاع داره كه شرايطش چطوره ؟
    والا بجز پول زور چیزی نمیشه گفت بهش.
    البته اینا ممکنه تغییرم بکنه البته در جهت بیشتر شدن نه کمتر شدن :/
    اون بند های بالای صفحه رو حتما بخون توی همون صفحه دانشگاهها . اینا عزمشون بر تایید نکردن هست و حتما جایی باش تایید باشه یا مشروط اما سابجکتاش بخورن و تطبیق داشته باشن

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)