صفحه 6 از 134 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 1332

موضوع: پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، شیمی، زیست شناسی، تعذیه، فیزیوتراپی، تربیت بدنی و ...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تمامی رشته های تجربی (دندانپزشکی، پزشکی، داروسازی ...) در دانشگاههای آلمان

سلام به همه دوستان
    من دانشجوی رادیوتراپی شهید بهشتی ام ترم 7 ام معدلمم 17.5 هست چندتا سوال داشتم:
    چقدر شانس پذیرش دارم؟
    می خواستم ببینم کسی میدونه تو چه رشته هایی تو آلمان می تونم ادامه تحصیل بدم؟
    یه سوال دیگه اگه بخوام پزشکی ادامه بدم چطوریه؟ باید از اول بخونم؟

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

پیش فرض پاسخ : تمامی رشته های تجربی (دندانپزشکی، پزشکی، داروسازی ...) در دانشگاههای آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط poune1 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من دانشجوی رادیوتراپی شهید بهشتی ام ترم 7 ام معدلمم 17.5 هست چندتا سوال داشتم:
    چقدر شانس پذیرش دارم؟
    می خواستم ببینم کسی میدونه تو چه رشته هایی تو آلمان می تونم ادامه تحصیل بدم؟
    یه سوال دیگه اگه بخوام پزشکی ادامه بدم چطوریه؟ باید از اول بخونم؟
    برای تحصیل تو رشته های پزشکی تو آلمان شما باید قبولی تو همون رشته تو کنکور ایران رو داشته باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    برای تحصیل تو رشته های پزشکی تو آلمان شما باید قبولی تو همون رشته تو کنکور ایران رو داشته باشید.
    نه اصلا اینطور نیست...اتریش اینطوریه

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط Jasmineiii نمایش پست ها
    نه اصلا اینطور نیست...اتریش اینطوریه
    شما از کجا میگید که اینطور نیست.اگه تو سایت تک تک دانشگاههای المان برید نوشته entrance exam qualification یکی از requirement هاش واسه پذیرش گرفتن.یعنی شما باید حتما واسه رشته های پزشکی تو کنکور ایران قبول شده باشید.اگه صفحات قبل همین تاپیک رو مطالعه کرده باشید متوجه میشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    شما از کجا میگید که اینطور نیست.اگه تو سایت تک تک دانشگاههای المان برید نوشته entrance exam qualification یکی از requirement هاش واسه پذیرش گرفتن.یعنی شما باید حتما واسه رشته های پزشکی تو کنکور ایران قبول شده باشید.اگه صفحات قبل همین تاپیک رو مطالعه کرده باشید متوجه میشید.
    نه چون که خودمم میخوام اقدام کنم.لازم نیست حتما تو همون رشته قبول شده باشین.اگر لیسانس داشته باشین میتونید برا پزشکی اقدام کنید.اگر هم قبولی یکی از رشته های سراسری روزانه یا شبانه داشته باشید میتونید برا کالج دوره M-Kurs اقدام کنید که علاوه بر قبولی کنکور باید مدرک زبان حداقل B1 داشته باشید.1 سال کالج میخونید بعد با توجه به نمره ها میتونید برای رشته پزشکی دانشگاه های آلمان درخواست بدین.البته معدل دیپلم و پیش دانشگاهی ایران هم براشون مهمه باید بالا باشه .اگر همین قسمت آلمان رو میخوندین میفهمیدین http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D9%84%D8%AC

پیش فرض پاسخ : تحصیل در رشته داروسازی در دانشگاه‌های آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar1362 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای دانشجویان داروسازی در ایران علاوه بر تعهد عمومی که برای تمامی رشته ها برای
    امورش رایگان هست(که میتوان با پرداخت هزینه اش خرید) تعهدی به نام تعهد حاص یا همان طرح نیروی انسانی برای 2 سال وجود دارد(که نمیتوان با پرداخت هزینه اش خرید). بنابرای اگر کسی بخواهد بلافاصله پس از اتمام واحد هایش برای ادامه از کشور خارج شودبایستی ان دو سال خدمت را بگذراند.
    ایا کسی روشی برای فرار از این دو سال خدمت بی مورد دارد؟
    سلام
    طرح راه فرار نداره !!!

سلام دوستان
    من داروساز هستم و واسه phd دارم میام آلمان. میگن با ویزای دانشجویی میتونم چند ساعت در ماه کار کنم. یعنی میتونم برم داروخانه به عنوان داروساز؟

Post تحصیل درfachohschule های آلمان

لطفا مباحث مربوط را در این تاپیک مطرح کنید.

پیش فرض پاسخ : تحصیل درfachohschule های آلمان

دوستان من لیسانس زبان دارم و بنا به دلایلی میخوام به عکاسی تغییر رشته بدم ولی به خاطر مشکل ویزا گرفتن مجبورم اول یه ارشد مرتبط با رشته لیسانس پذیرش بگیرم و بهد از ورود به آلمان تغییر رشته بدم. حالا مشکل من اینجاست که این رشته با اسم عکاس عمومی و عکاس حرفه ای طی دوره های 12 و 18 ماهه ارائه میشه.............. به نظرتون اگه از ارشد به این رشته انتقالی بگیرم از جانب سفارت به مشکل بر نمیخورم؟ آخه این رشته zertifiket میده و نه لیسانس........... درواقع از ارشد دارم به یه دوره فنی حرفه ای انتقالی میگیرم.......!!!!!!!! کسی چیزی تو این زمینه میدونه؟

Junior Member

آقای sss666 که دبرسن مجارستان دندانپزشکی میخونی و مگر میشه از مجارستان به آلمان اونم واسه این رشته انتقالی گرفت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)