صفحه 7 از 134 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1332

موضوع: پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، شیمی، زیست شناسی، تعذیه، فیزیوتراپی، تربیت بدنی و ...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تمامی رشته های تجربی (دندانپزشکی، پزشکی، داروسازی ...) در دانشگاههای آلمان

سلام به همه دوستان
    من ليسانس مكانيك جامدات از ذانشگاه ازاد هستم و براي داروسازي آلمان ميخوام اقدام كنم ....!!!
    آيا بايد كنكور تجربي رو بدم و مجاز به انتخاب رشته بشم يا نه ؟
    اگه سوال تكراري كردم عذر ميخوام چون هنوز جواب قطعي از اين بحثهاييي كه شده نگرفتم .

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تمامی رشته های تجربی (دندانپزشکی، پزشکی، داروسازی ...) در دانشگاههای آلمان

لطفا مرا راهنمايي كنيد ..... چون دارم تصميمات جدي اي ميگيرم ...
    از لطف دوستان ممنون ميشم ...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_aro نمایش پست ها
    لطفا مرا راهنمايي كنيد ..... چون دارم تصميمات جدي اي ميگيرم ...
    از لطف دوستان ممنون ميشم ...
    دوستان منم همین سوال رو دارم
    کامپیوتر خوندم و الان دانشجوی ارشدم ولی علاقه ای بهش ندارم.
    میشه رفت آلمان و یه رشته دیگه ای مثل داروسازی رو خوند؟

Junior Member

سلام

دوستان ، اگه کسی دانشجوی دکترای دامپزشکی در دانشگاه آزاد باشه ، آیا میتونه بدون آزمون و رایگان در همین رشته در آلمان پذیرفته بشه و بعد اونجا به پزشکی تغییر رشته بده ؟

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط john298 نمایش پست ها
    سلام

دوستان ، اگه کسی دانشجوی دکترای دامپزشکی در دانشگاه آزاد باشه ، آیا میتونه بدون آزمون و رایگان در همین رشته در آلمان پذیرفته بشه و بعد اونجا به پزشکی تغییر رشته بده ؟
    سلام معمولا ارزشیابی مدارک دانشگاه آزاد توی آلمان یه خورده سخت هستش.من فکر میکنم شما باید با uni-assist مکاتبه بکنید و مطمئن بشید که آیا مدرک شما در آلمان پذیرفته میشه یا نه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل درfachohschule های آلمان

میشه بگید طول این دوره چند ساله و شرایطش چیه ؟

Junior Member

پیش فرض رشته تغذیه

با سلام
    انجمن رو که بررسی کردم صحبتی از رشته تغذیه نشده بود. خواستم بدونم اصلا همچین رشته ای به ای نحو که تو ایران هست ، تو المان تدریس میشه؟ اگه جواب مثبت ادامه تحصیل واسه یه نفر که کارشناسی تغذیه داره تو المان به چه شکله؟
    ممنون میشم اگه دوستانی که تو این زمینه اطلاعات دارن نظرات رو مطرح کنن.

سلام به همه دوستان

یک سئوالی داشتم. برای ادامه یا تحصیل در المان اگر کسی دارای رشته کاردانی پزشکی (مانند کاردانی پرستاری اتاق عمل یا بیهوشی) باشد ایا می توان برای ادامه تحصیل در دانشگاه های المان اقدام کند یا حتما نیاز به لیسانس برای تحصیل رایگان در المان است؟

ممنونم

کسی میدونه وضعیت رشته پرستاری تو المان چه جوریه برای کار؟
    ارزش داره برای کار در پرستاری المان برم؟

با سلام خدمت دوستان عزیز،من دانشجوی دامپزشکی دانشگاه آزاد کرج در مقطع دکترا هستم و ۳ترم دیگه درسم تموم می‌شه،اینجا به من گفتن که واسه اینکه اینجا بتونم لایسنس کار بگیرم یا بخوام ادامهٔ تحصیل بدم اول بایدmaster of epidemiology بخونم،کسی‌ می‌تونه راجب صحت این حرف به من کمک کنه؟ مرسی‌

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)