صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 29

موضوع: یک ترم دیفر و گرفتن فاند

پیش فرض پاسخ : یک ترم دیفر و گرفتن فاند

سلام
    ممنونم.. آره انگار باید با خود استاد اول صحبت کنم اونم با پیاز داغ اضافِِِی!
    من خیال داشتم بعد از سربازی اقدام کنم و این مورد خیلی ناگهانی پیش اومد.. الانم به احتمال زیاد مجبور بشم defer کنم...
    در ضمن من از دانشگاه NTU سنگاپور فاند گرفتم.. اونجا هم تافل میخواد هم GRE اونم با نمره بالا.. ولی واسه دانشجوهای ایرانی استثناء قائل شدن!!
    بازم ممنونم
    موفق باشی
    Take into account that great love and achievements involve great risks.

Junior Member

سلام
    من ابتدا وضعیت فاندم معلوم نبود اما الان استادم همچین میلی زد میشه بگین منظورش چی بود؟
    In a meeting with one of the research directors, today, I was invited to submit a proposal for a project that will involved you if funded. I will work on this option the coming week and submit it as soon as possible. This is the first step for possible funding and I consider this as a positive outcome of the meeting in these times of reduced budgets. I will update you on the progress. As I mentioned to you before, the budget situation has modified what we have been doing previously.

و باید در جواب چی بگم؟ ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط pari
    سلام
    من ابتدا وضعیت فاندم معلوم نبود اما الان استادم همچین میلی زد میشه بگین منظورش چی بود؟
    In a meeting with one of the research directors, today, I was invited to submit a proposal for a project that will involved you if funded. I will work on this option the coming week and submit it as soon as possible. This is the first step for possible funding and I consider this as a positive outcome of the meeting in these times of reduced budgets. I will update you on the progress. As I mentioned to you before, the budget situation has modified what we have been doing previously.

و باید در جواب چی بگم؟ ممنون
    منظورش اینه که یه پیشنهاد پروژه داده به مدیرانی که توی دانشگاهشون برای fund پروژه ها تصمیم می گیرن. اگه با fund این پروژه موافقت بشه، تو هم در این پروژه هستی و ممکنه بتونه با grant این پروژه برات fund بگیره. داره روش کادر می کنه و قراره خبرت کنه که نتیجه اش چی شد.

تو می تونی ازش تشکر کنی که داره برای fundت تلاش می کنه و بهش بگی که منتظر خبرهای خوب ازش هستی. بسته به اینکه روابط و سطح مکاتبات باهاش تاحالا چه جوری بوده حتی می تونی بگی که مشتاقی بدونی پروژه راجع به چیه و دوست داری Proposal شو بخونی و در جریان قرار بگیری. البته بازم می گم، بسته به مدل رابطتون با هم شاید بهتر باشه این کنجکاویتو بعد از اینکه پروژه تایید شد بهش نشون بدی.

Junior Member

ممنونم. راستش الان از مهر گذشته تا الان با هم در ارتباطیم و خودش chair دپارتمانه اما چطور باید با دیگران صحبت کنه و تصمیم بگیره من نمی دونم والا.مگه خودشون همه کاره نیستن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pari
    ممنونم. راستش الان از مهر گذشته تا الان با هم در ارتباطیم و خودش chair دپارتمانه اما چطور باید با دیگران صحبت کنه و تصمیم بگیره من نمی دونم والا.مگه خودشون همه کاره نیستن؟
    من خیلی دقیق نمی دونم وظایف و اختیارات chair در چه حدیه. اما منطقی به نظر می رسه که برای تصمیم گیری در مورد fund دادن یا ندادن به یک پروژه بیشتر از یک نفر دخیل باشه. قاعدتا باید یه گروهی باشن که در این مورد تصمیم می گیرن. حالا اگه میکی استادت chair هستش که به نظرم یعنی حرفش باید خوب برو داشته باشه و احتمال اینکه بتونه fund رو بگیره زیاده. ولی به هر حال نگران نباش. باید صبر کنی و ببینی که چی می شه. تو فعلا همون email تشکر رو براش بزن که بدونه پیگیری و برات مهمه که این fund درست بشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    university of new brunswick

دوستان توجه کنید دیفر کردن ترم برای دانشجوهای دکترا امکان داره چون واحداشون مثل ارشد نیست که مشکل پیش نیاز و اینا داشته باشن. دانشجوهای ارشد می تونن سال رو دیفر کنن.

Junior Member

دوستان سلام،

من برای پاییز ۲۰۱۲ از یکی از دانشگاه های امریکا و مقطع Master پذیرش گرفتم. میخوام یک ترم دیفر کنم؟
    اینکه برای فوق لیسانس حتما باید یک ساله دیفر کرد و یک ترم نمیشه درسته؟

و اینکه به نظرتون کی به دانشگاه اعلام کنم که میخوام دیفر کنم بهتره؟

ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil engineering - Azad University

نقل قول نوشته اصلی توسط soren89 نمایش پست ها
    دوستان سلام،

من برای پاییز ۲۰۱۲ از یکی از دانشگاه های امریکا و مقطع Master پذیرش گرفتم. میخوام یک ترم دیفر کنم؟
    اینکه برای فوق لیسانس حتما باید یک ساله دیفر کرد و یک ترم نمیشه درسته؟

و اینکه به نظرتون کی به دانشگاه اعلام کنم که میخوام دیفر کنم بهتره؟

ممنون
    مشابه این سئوال برای منم مطرحه با این تفاوت که منم ممکنه همین وضعیت رو در سال 2013 داشته باشم . بنابراین اگه کسی لطف کنه و جواب بده ، جوابش به منم کمک می کنه . ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    KNTU Mech

سلام. منم برای fall 2012 برای Master و PhD از آمریکا پذیرش دارم ولی هیچکدوم فاند نداره. هر دو رو برای Spring 2013 دیفر کردم. به نظرتون چه کار کنم؟ به استادا میل بزنم یا با admision office تماس بگیرم هزینه اپلای بدم مدارکم دوباره بررسی بشه؟؟؟
    ممنون

ApplyAbroad Hero

دوستان اینکه شما پذیرش با فاند رو دیفر می کنید و بعد استاد میگه معلوم نیست فاندت هم بمونه یا نه معنیش چیه؟ خب اینکه TA یا Scholarship رو میخوان به دانشجوهای اون ترم تخصیص بدن قابل فهمه اما وقتی RA داری و استاد میگه ممکنه فاندت از دست بره رو متوجه نمیشم. ممنون میشم توضیح بفرمایید

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)