صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 29 , از مجموع 29

موضوع: یک ترم دیفر و گرفتن فاند

Banned

پیش فرض پاسخ : یک ترم دیفر و گرفتن فاند

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdizad88 نمایش پست ها
    دوستان اینکه شما پذیرش با فاند رو دیفر می کنید و بعد استاد میگه معلوم نیست فاندت هم بمونه یا نه معنیش چیه؟ خب اینکه TA یا Scholarship رو میخوان به دانشجوهای اون ترم تخصیص بدن قابل فهمه اما وقتی RA داری و استاد میگه ممکنه فاندت از دست بره رو متوجه نمیشم. ممنون میشم توضیح بفرمایید
    سلام

وقتی استاد پروژه ای رو از صنعت میگیره و به دانشگاه میاره، یک position مربوط به RA برای اون باز میشه...
    اون پروژه باید کاملا طبق زمانبندی پیش بره و طبق برنامه به پایان برسه...
    وقتی یک موقعیت RA توسط دانشجویی defer میشه چنین پروژه ای حداقل یک ترم عقب می افته... در مورد پروژه های critical اساتید نمی تونند موقعیت رو زیاد نگه دارند چون در اونصورت deadline پروژه meet نمیشه... در نتیجه اون position رو به کس دیگه ای اختصاص میدن تا پروژه run بشه...
    بنابراین وقتی موقعیت RA رو defer می کنید باید به عواقب از دست دادنش هم توجه داشته باشید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

سلام دوستان،
    من برای ترم spring 2016 از دانشگاه WVU پذیرش گرفتم (دکترا) اما بهم فاند ندادن. حالا برای دیفر کردن باید چکار کنم؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

Junior Member

با سلام
    اصولا روند این هست که یک ایمیل به graduate office دانشکده مورد نظر میزنین و در مورد امکان دیفر میپرسید. اگر از نظرشون مشکلی نباشه موافقت میکنن و بعد از یه مدت یه ادمیشن لتر جدید دریافت میکنید که تاریخ پذیرشتون عوض شده
    نقل قول نوشته اصلی توسط abdmad نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من برای ترم spring 2016 از دانشگاه WVU پذیرش گرفتم (دکترا) اما بهم فاند ندادن. حالا برای دیفر کردن باید چکار کنم؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

سلام دوستان، خیلی ممنون میشم اگه راهنماییم کنید: من از یه دانشگاه آمریکایی برای ترم Spring 2016 پذیرش بدون فاند داشتم و میخوام دیفر کنم. فیلد استادای دانشکده خودم (صنایع) زیاد با من همراستا نیست و برعکس یکی از استادای یه دانشکده دیگه (عمران) فیلدش به من میخوره. من بهش ایمیل ردم در مورد RA و امکان همکاری با ایشون و جواب زیر رو گرفتم: Thank you for getting in contact with me. Yes, I am looking for a Ph.D-level GRA. But, you should transfer to the CEE if you really want to work with me. حالا ممنون میشم که بگین چکار باید بکنم و آیا اصلا امکانپذیره؟ ترنسفر شدنیه؟ شرایطش چیه؟ خیلی ممنونم

دوست عزیز شما قریب 100 بار این سوال رو روی این فروم پرسیدید. در حالی که جوابش تابلو هست. حداقل برای کسی که میخواد دکترا بخونه باید تابلو باشه. شما از دانشگاه باید سوال کنید برای رفتن به دپارتمان دیگه ایا لازم هست دوباره اپلای کنید یا خیر و طبق جوابشون عمل کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط BenFranklin نمایش پست ها
    دوست عزیز شما قریب 100 بار این سوال رو روی این فروم پرسیدید. در حالی که جوابش تابلو هست. حداقل برای کسی که میخواد دکترا بخونه باید تابلو باشه. شما از دانشگاه باید سوال کنید برای رفتن به دپارتمان دیگه ایا لازم هست دوباره اپلای کنید یا خیر و طبق جوابشون عمل کنید.
    سلام. خیلی ممنون از جواب مودبانه شما. من 4 بار پست گذاشتم که یکی کمکم کنه نه دعوا. پست گذاشتم چون نمیدونستم جوابش چی میشه و نمیدونستم باید از دپارتمان بپرسم. دوباره فرستادم برای اینکه جوابی دریافت نکرده بودم. اگه برای من هم تابلو بود که پست نمیزاشتم هموطن. دستت درد نکنه.

Junior Member

با سلام
    ضمن اینکه پاسخ این دوستتمون 100 درصد درسته، توی یک دانشکده معمولا با هماهنگی استاد و یکی دوتا ایمیل میشه "گرایش" را عوض کرد(من خودم اینکارو کردم) ولی از یه دانشکده به دانشکده دیگه کار مشکلتره و مجبورین حتما با مسوولین Graduate Office دانشکده مقصد (مثلا مورد شما عمران) ارتباط بگیرین و به نظر من حتما مطرح کنید که با دکتر فلانی در ارتباط بودید و ایشون بهتون پیشنهاد ترنسفر دادن. (ترجیحا توی فوروارد ایمیل استاد مشکلتونو به آفیس اعلام کنید)

نقل قول نوشته اصلی توسط abdmad نمایش پست ها
    سلام. خیلی ممنون از جواب مودبانه شما. من 4 بار پست گذاشتم که یکی کمکم کنه نه دعوا. پست گذاشتم چون نمیدونستم جوابش چی میشه و نمیدونستم باید از دپارتمان بپرسم. دوباره فرستادم برای اینکه جوابی دریافت نکرده بودم. اگه برای من هم تابلو بود که پست نمیزاشتم هموطن. دستت درد نکنه.

Member SASOLO آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food science and technology

سلام ,
    دوستانی که تجربه دیفر کردن برای گرفتن فاند دارن ممنون میشم جواب بدن. در صورتی که از یک دانشگاه بشه پذیرش بدون فاند گرفت , این امکان وجود داره که یک ترم دیفر کرد تا بشه فاند گرفت ؟ اصلا شانس فاند برای ترم بعدش وجود داره ؟
    ممنونم

Junior Member

سلام دوستان
    من مراحل دیفر رو نمیدونم، میتونه یکی توضیح بده چطوریه؟
    آیا برای دیفر کردن باید اول آی بیست به دستمون برسه یا قبل اقدام واسه آی بیست و فقط قبول پذیرش میشه واسه دیفر اقدام کرد؟
    ممنون میشم اگه کسی بدونه زودتر جوابمو بده.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)