نقل قول نوشته اصلی توسط salazar716 نمایش پست ها
به جان خودم کارشون خیلی هم منطقیه...
فرض کن یه همشهری داری که هر روز بهت میگه تو ظالمی من میکشمت، تو باید اسمت از این شهر پاک بشه، تو باید نابود بشی، بعد یه روز میبینی طرف در به در دنبال اینه که تفنگ بخره!! خب تو چه میکنی؟!!!!
خب این کار ها چه ربطی به دانشجوی ایرانی و پذیرش ما بیچاره ها داره ! آیا مسیر علم خودش کم بدبختی داره که اینها اینجوری دارند دیگه بیش از حد مته به خشخاش میزارند !! کدوم دانشجوی ایرانی بعد از این 33 سال رفته کاری بر خلاف شئونات و موازین بین المللی و حقوقی کرده ؟ کدوم دانشجوی ایرانی تو این همه مدت و تو این همه کشور تو حتی کوچکترین خرابکاری اصلا نقش داشته ؟ آیا چیزی بجز پیشرفت یا واسه خودش و یا اون کشور ثمره ای داشته ؟ همیشه و همیشه بحث بعضی از چیزها جداست ! من منظور شما رو کامل میفهمم اما این تحت فشار قرار دادن دانشجوی ایرانی و تبعیض قرار دادن بین اون با این همه دانشجویان خارجی دور از انصاف هست. اگر اینها همیشه میگند که بحث ملت از رژیم جداست خب دانشجو هم مظلومترین قشر جامعه مردمی در هر کشوری هستش ! نه اینکه هر چی گند کاری ... رو به پای دانشجوی ایرانی بنویسند. اینها که خودشون میدونند چند درصد از خروجی های ایرانی اصلا بازگشتی نداشتند.