صفحه 10 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 124

موضوع: آرشیو شده : تحریم مستقل استرالیا برای ایران ( تا سال 2012 )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحریم مستقل استرالیا برای ایران

نقل قول نوشته اصلی توسط Judy نمایش پست ها
    خیلی ممنون از زحمات krig1960 و بقیه دوستان. تعداد امضاها الان به حدود 190 تا رسیده من دارم دانشجوهای دیگه از لیست وب سایت دانشگاهها پیدا میکنم که براشون بفرستم بازم تعداد امضا زیادتر بشه. و انشاله هر چه زود تر بفرستیم برای ادرس های ذکر شده
    ممنون از همه خیلی خوب داره پسش میره منم واسه دوستان ومحققین ایرانی توی ادلاید، ملبورن وکرتین فورواد کردم با توجه به اینکه خوشبختانه کوئیزلند امروز پاسخ مثبت به شهروز داده امیدوارم جواب مطلوب بگیریم

Member vahidM آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing-Freie Universität Berlin

سلام دوستان،
    تعداد امضاهای Anonymous خییییییییلی زیاده. و این اعتبار پتیشن رو به شددددت پایین میاره.
    لطفاً برای هر کس می فرستین بگین که حتمنننن با نام و نام خانوادگی (و حتی پوزیشن) امضا کنند. به خاطر این امضا کسی رو کهریزک نمی برن!
    امضای بدون نام عملاً هیچ ارزش حقوقی نداره. حتی به نظرم Anonymous ها پاک بشه (اگه امکانپذیره) شاید بهتر باشه.

در کل حرکت بسیار ارزشمندیه. انصافاً دست مریزاد به باعث و بانی هاش..
    ممنون، وحید
    ..We shall meet in the place where there is no darkness

Junior Member

سلام به همه دوستان . من هم بورس کویینزلند رو گرفتم بالاخره. (البته فقط بورس دانشگاه) ولی هنوز پای پتیشن هستم و تا آخر هم پایه هستم چون این مشکل ممکنه بعدها هم برای بقیه دوستانی که بعد از این اپلای می کنند ایجاد بشه. ضمنا آفر من از کویینزلند به این نکته اشاره کرده که دانشگاه حق داره هر زمان که بخواد به خاطر تحریم بورس رو قطع کنه که این من رو نگران میکنه. در مورد امضاهای Anonymous باید بگم متاسفانه بعضی از دوستان زیادی محافظه کار هستند و می ترسن. متاسفانه من ایمیل هایی که برای دانشجوهای عزیز ایرانی زدم تو دانشگاههای استرالیا هنوز هیچکدوم جواب ندادن و نمیدونم واقعا تمایل به امضا کردن پتیشن دارن یا نه! خیلی ها هم فقط با اسم کوچک امضا کردن! بالاخره بازم همین بهتر از هیچی هست فقط دوستان لطف کنند و به همون آدرس هایی که تو این فورم اومده ارسال کنند. اگه هم تمایل دارید تقسیم کار کنیم که همه سهیم باشن. منتظر جواب دوستان هستم. ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidM نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    تعداد امضاهای Anonymous خییییییییلی زیاده. و این اعتبار پتیشن رو به شددددت پایین میاره.
    لطفاً برای هر کس می فرستین بگین که حتمنننن با نام و نام خانوادگی (و حتی پوزیشن) امضا کنند. به خاطر این امضا کسی رو کهریزک نمی برن!
    امضای بدون نام عملاً هیچ ارزش حقوقی نداره. حتی به نظرم Anonymous ها پاک بشه (اگه امکانپذیره) شاید بهتر باشه.

در کل حرکت بسیار ارزشمندیه. انصافاً دست مریزاد به باعث و بانی هاش..
    ممنون، وحید

Junior Member sanazik آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Judy نمایش پست ها
    من هم بورس کویینزلند رو گرفتم بالاخره. (البته فقط بورس دانشگاه) ولی هنوز پای پتیشن هستم و تا آخر هم پایه هستم چون این مشکل ممکنه بعدها هم برای بقیه دوستانی که بعد از این اپلای می کنند ایجاد بشه. ضمنا آفر من از کویینزلند به این نکته اشاره کرده که دانشگاه حق داره هر زمان که بخواد به خاطر تحریم بورس رو قطع کنه که این من رو نگران میکنه.
    دانشگاهی که من براش اقدام کردم هم جز تعلیق‌کننده‌ها نیست. ولی با توجه به نفس تبعیض آمیز و نگران کننده این قضیه در آینده اعتراض را ترتیب دادیم.

جودی عزیز میشه اون بندی که میگه ‌«دانشگاه حق داره هر زمان که بخواد به خاطر تحریم بورس رو قطع کنه» اینجا کپی کنی تا به نحوی به پتیشن اضافه کنیم؟ این نگران کننده است و قابل توجه کسانی هم هست که فکر می کنند بورس را گرفتند٬ خرشان از پل گذشته و این مساله آنها نیست و تمایلی به مشارکت ندارند.
    ویرایش توسط sanazik : December 9th, 2012 در ساعت 05:00 PM

Junior Member

سلام دوستان
    من داشتم این پتیشن اعتراض به تحریم دانشجوای ایرانی رو از طرف این استرالیلیا امضا میکردم تو مراحلش داره پول میخادو منم امکان پرداخت مرداخت ندارم. داستان چیه؟ چجوری ثبتش کنیم؟

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hiwaii نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من داشتم این پتیشن اعتراض به تحریم دانشجوای ایرانی رو از طرف این استرالیلیا امضا میکردم تو مراحلش داره پول میخادو منم امکان پرداخت مرداخت ندارم. داستان چیه؟ چجوری ثبتش کنیم؟
    تا همون مرحله کافیه و اعتراض شما ثبت شده. پرداخت پول واسه حمایت از سایت هست و عدم پرداختش از ثبت اعتراض شما جلوگیری نمی کنه. ممنون از شرکت شما

.Success is to get what you want,Luck is to keep what you get

Junior Member

ممنون حتما این متن نامه مدیر بورس و آموزش دانشگاه هست
    Dear ....
    The offer letter has a point which states the University has the right to withdraw your offer, refuse to confirm your enrolment, or cancel your enrolment at any time, so as to comply with international and domestic sanction laws. It is in page two of the offer letter.

و توی متن آفر دقیقا همین جمله رو نوشته. من از دوستم شنیدم چند تا از دانشجوهای نفت رو از دانشگاه اخارج کردن به خاطر تحریم و بعضی ها هم هنوز نیومده بهشون گفتن برگردید ! پس خیلی هم نباید خوشحال باشیم باید واقعا این مشکل رو ریشه کن کنیم

نقل قول نوشته اصلی توسط sanazik نمایش پست ها
    دانشگاهی که من براش اقدام کردم هم جز تعلیق‌کننده‌ها نیست. ولی با توجه به نفس تبعیض آمیز و نگران کننده این قضیه در آینده اعتراض را ترتیب دادیم.

جودی عزیز میشه اون بندی که میگه ‌«دانشگاه حق داره هر زمان که بخواد به خاطر تحریم بورس رو قطع کنه» اینجا کپی کنی تا به نحوی به پتیشن اضافه کنیم؟ این نگران کننده است و قابل توجه کسانی هم هست که فکر می کنند بورس را گرفتند٬ خرشان از پل گذشته و این مساله آنها نیست و تمایلی به مشارکت ندارند.

Junior Member

دوستان بی خیال این قضیه شدید؟؟؟؟؟؟ پس چی شد لطفا بیاید این مساله رو به یک سرانجامی برسونیم! نصفه کاره رهاش نکنیم این موضوع واقعا مهمه!

Junior Member sanazik آواتار ها

من که بی خیال نشدم٬ در عین حال نمی دونم قدم بعدی که میشه برادشت چیه. شاید باید هر کس که به خاطر تحریمها رد شده٬ رأساً این پیتشن را برای استاد٬ رییس دپارتمان و دفتر پذیرش بفرسته.
    در ضمن فکر کنم این چند روز همه شور دو سه تا دانشگاه آخری که نتایج رو اعلام می کنن داشتن ببینن چی میشه٬ برای همین اینجا رو فعلا رها کردن.

منم بی خیال نشدم و از دوستام همش میخوام که بیشتر امضا کنن

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)