صفحه 11 از 13 نخستنخست ... 2345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 124

موضوع: آرشیو شده : تحریم مستقل استرالیا برای ایران ( تا سال 2012 )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحریم مستقل استرالیا برای ایران

نقل قول نوشته اصلی توسط milo2007 نمایش پست ها
    منم بی خیال نشدم و از دوستام همش میخوام که بیشتر امضا کنن
    منم با sanazموافقم بچه ها تحت تاثير نتايج اخيرند ولي بايد تعطيلات ژانويه رو در نظر بگيريم يعني اينكه يا بايد زودتر نامه رو بفرستيم كه بلافاصله به تعطيلات نرسيم و يا اينكه صبر كنيم بعد از تعطيلات كه در مورد دوم خطر اين هست كه بچه ها از اين موضوع بيشتر دور بشند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kia2 نمایش پست ها
    منم با sanazموافقم بچه ها تحت تاثير نتايج اخيرند ولي بايد تعطيلات ژانويه رو در نظر بگيريم يعني اينكه يا بايد زودتر نامه رو بفرستيم كه بلافاصله به تعطيلات نرسيم و يا اينكه صبر كنيم بعد از تعطيلات كه در مورد دوم خطر اين هست كه بچه ها از اين موضوع بيشتر دور بشند.
    تبريك به بچه هايي كه خبر موفقيت گرفتند
    بچه ها من امروز اين اخبار خوب را به استادم توي ادلايد منتقل كردم ايشون هم اينو يك نشونه خوب براي روبراه شدن اوضاع ديد. قرار شد به مسوولين ادلايد هم منتقل كنه. پيشنهاد داد كه خود من هم اين خبرها رو به Int. Grad. Center بوسيله نامه اي اطلاع بدم واز شرايط ادلايد پرس وجو كنم. فكر ميكنم بچه هاي ديگه (judy, Shahrooz,....) هم كه از ادلايد اون نامه رد اسكولارشيپ به خاطر تحريم ها رو گرفتند اگه اين كار رو بكنند مفيد خواهد بود. ممنون از همه شما وبه اميد موفقيت همه

سلام من از استرلیا هزینه زندگی و تحصیل گرفتم ولی دانشگاه کفته اول باید پروژه فرستاده شود به وزارت امور خارجه تا بررسی بشه تا برخلاف تحریم ها نباشه کسی میدونه چه پروژه های موافقت نمیشه؟

Junior Member

ن میشه بگید از کدوم دانشگاه ؟ قاعدتا اول دانشگاهها بررسی می کنند بعد برای بورس در نظر میگیرن این که گفتید یکم عجیبه. پروژه هایی که کاربرد نظامی و تسلیحاتی داشته باشه. البته اگه بخوان گیر بدن میدن پروژه من در زمینه تصفیه پساب بود و تحریم شدم توی ادلاید ولی از کویینزلند فعلا گرفتم هر چند اونم توی آفرش گفته ممکنه به خاطر تحریم بورس قطع بشه!

نقل قول نوشته اصلی توسط kavehhhhhhhhhh نمایش پست ها
    سلام من از استرلیا هزینه زندگی و تحصیل گرفتم ولی دانشگاه کفته اول باید پروژه فرستاده شود به وزارت امور خارجه تا بررسی بشه تا برخلاف تحریم ها نباشه کسی میدونه چه پروژه های موافقت نمیشه؟

من از کویینزلند تکنولوژی گرفتم ولی نامه زده تا وزارت امور خارجه تایید نکنه نمی تونیم نامه اصلی رو که برای سفارت هست برا بفرستیم

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

سلام دوستان
    می خواستم از همگی خواهش کنم تا لینک این پتیشن را در امضا خودتان قرار بدین تا همه بچه های فروم ببینند و برند امضایش کنند. تعدادش فقط 260 تاست و اکثرش هم بی نام و نشان !!
    خواهشا این کار را بکنید تا ببینیم تکلیفمان چی میشه
    خیلی ممنون
    موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

سلام. من هم مشکل مشابهی در دانشگاه تکنولوژی کویینزلند برام پیش اومده. یعنی استاد همه سعی اش رو کرد که برای من بورس بگیره اما لحظه آخر به خاطر ملیت بورس ندادند. حتی الان می گن به خاطر تحریم ها می خوان پروپوزال رو بفرستند برای DFAT که مساله مهمی نیست چون ربطی به مسایل نظامی نداره. ولی مشکل اینه که من این اپلیکیشن رو تو ماه جون سابمیت کردم و اینا الان تازه دارن این کار رو می کنن و تازه میگن اگه بعد از دو ماه DFAT جواب نده حتی اپلیکیشنم رو هم ریجکت می کنن.
    می خواستم ببینم امکانش هست که اسم این دانشگاه رو هم به پتیشن اضافه کنید؟
    یه سوال دیگه هم دارم کسی هست که پروژه اش رفته باشه DFAT و جواب رد یا قبول نداده باشن و معطل کرده باشن؟ چون می ترسم به خاطر سهل انگاری اونا ردم کنه دانشگاه.

Junior Member

سلام منم منتظر DFAT هستم و تجربه مشابه ای دارم ، هنوز منتظر جواب از دانشگاه و DFAT هستم.

Junior Member

سلام، منم تجربه مشابه دارم شما کی DFAT برات فرستادن،چیزی از مسئولای اونجا نپرسیدین؟ امسال ظاهرا سال اول هست که می فرستند DFAT.

سلام من حدیود یک هفته است که برام نامه زده که پروژتو فرستادیم البته نکته جالب اینه که من بشون ایمیل زدم و ازشون برسیدم میتونم اطلاعات تکمیلی در مورد پروزه براشون بفرستم اونام گفتن مشکلی نیست اصلا معلوم نیست دارن چه کار می کنند.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)