صفحه 12 از 13 نخستنخست ... 2345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 124

موضوع: آرشیو شده : تحریم مستقل استرالیا برای ایران ( تا سال 2012 )

پیش فرض پاسخ : تحریم مستقل استرالیا برای ایران

سلام من حدیود یک هفته است که برام نامه زده که پروژتو فرستادیم البته نکته جالب اینه که من بشون ایمیل زدم و ازشون برسیدم میتونم اطلاعات تکمیلی در مورد پروزه براشون بفرستم اونام گفتن مشکلی نیست اصلا معلوم نیست دارن چه کار می کنند.

Junior Member

می تونم رشتتونو بپرسم؟
    fund گرفتین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط imanaba نمایش پست ها
    سلام، منم تجربه مشابه دارم شما کی DFAT برات فرستادن،چیزی از مسئولای اونجا نپرسیدین؟ امسال ظاهرا سال اول هست که می فرستند DFAT.
    من امروز تازه این ایمیل رو گرفتم. اون هم تازه به خاطر پیگیری های شدید خودم. فکر کنم اصلا یادشون رفته بود. داستان اینه که اپلیکیشن من در سطح فکالتی تایید شد حتی استادم بهم می گفت پذیرشت کارش تمومه و انجام شده. ولی دانشگاه آفر رو صادر نمی کرد و امروز تازه به من این ایمیل رو زدن. راستش من چیزی راجع به DFAT اصلا نمی دونم. به هرحال امیدوارم که انجام شه و مشکل خاصی نباشه. شما هم با QUT این مشکل رو داشتین؟

Junior Member

رشتتون چیه شما؟ Fund هم گرفتین؟

Junior Member

من آره QUT پذیرش داشتم از ساله گذشته و deffer کردم امسال گفتن قبل از هر کاری باید DFAT تایید کنه. شما رشتتون چیه؟ فاند گرفین؟

من بورس گرفتم من تو این مدت تمام قوانین تحریم علیه ایران رو خوندم این قانون اصل من در اوردی هست و اینم بگم انگار بعضی از دانشگاه خوشون بررسی میکنند من حتی تونستم سیستمی که اینا پروژزه رو پیگیری می میکند پیدا کنک کلا از خودشون بهتر میدونم می خاون چه کار کنند.

Junior Member

خب قضیه DFAT چیه؟ می دونی چجوری میشه خودمون شخصی پیگیری کنیم؟ منم رشته هاشو پیدا کردم ولی خوب همشون یه جورایی به رشته های مهندسی مربوط می شن. شما رشتت چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط imanaba نمایش پست ها
    من آره QUT پذیرش داشتم از ساله گذشته و deffer کردم امسال گفتن قبل از هر کاری باید DFAT تایید کنه. شما رشتتون چیه؟ فاند گرفین؟
    من رشته ام Information Systems هست. فاند نه متاسفانه. تو پست قبلی توضیح دادم که تا مرحله آخر رفت اما به خاطر نشنالیتی ندادن. البته استادم می گفت شاید بعدا بشه کاری کرد. اما فعلا که اصلا گیر پذیرشم. گفتم اگه این جور شه شاید پول رو بشه فراهم کرد (منظورم قطعا شخصی نیست).
    شما چی؟ کی اپلای کردین؟ کی نامه DFAT رو گرفتین؟ می دونین چقدر طول می کشه؟ آخه تو ایمیل نوشته بود اگه دو ماه بگذره و DFAT جواب نده درخواست پذیرشتون رد میشه

Junior Member

برای منم نوشتن دو ماه، نه منم 2هفته پیش بود که OFFER را امضا کردم براشون فرستادم قرار شد بعد تز اینکه DFAT نتیجشو به اونا گفت نتیجشو بهم بگن، نمی دونم. خیلیی می گن مشکلی نیست اینا دنباله رشته ها و افراد خاص هستند. ایشاالله که نتیجه مثبت باشه ایشالله که جای نگرانی نیست. چه مدارکی ازتون خاستن برا DFAT? من هیچی ازم نخاستن فقط امضا OFFER LETTERAM بود

Junior Member

مرسی ممنون ولی تو این سایت رشته هایی که نوشته خیلی کلی هست. ولی ایشالله که برای هیچکس مشکلی پیش نیاد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)