صفحه 8 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 124

موضوع: آرشیو شده : تحریم مستقل استرالیا برای ایران ( تا سال 2012 )

Junior Member sanazik آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تحریم مستقل استرالیا برای ایران

نقل قول نوشته اصلی توسط Royal2009 نمایش پست ها
    وقتتون بخیر
    بنظر منم که بهتره یک اشاره ای بشه که دانشجویان ایرانی همواره جزو موفق ترین دانشجویان خارجی در استرالیا بوده اند و همواره نقش مهمی در پیشرفت های علمی اون جا داشته اند.
    ممنونم
    به این مورد اشاره شده٬ میتونید فایل اعتراضنامه را اینجا ببینید. البته امیدوارم دست کم تعدادی از همین دانشجویان موفق هم به ما بپیونند و حاضر به امضای این متن باشند.

Junior Member

بسيار ممنونم از متني كه آماده كرديد متن خوب و جامعي است ولي جايي از متن اشاره نشده كه برخي از دانشگاهها مثل آدلايد بچه ها رو ببه نوعي به دليل تحريم ها رجكت كردند حداقل در دور اصلي 2013 منظورم نامه زير است كه براي چند تا از بچه ها از جمله من اومد :

In light of the requirements for the University of Adelaide to comply with Australian law in regard to United Nations Autonomous Sanctions, it has been determined that no scholarships will be offered in the 2013 Major Round for students from sanctioned countries. Unfortunately, this means that you have not been awarded a scholarship in the Major Round. However, it may become possible for you to be considered in the Mid-Year Round should you wish to be reconsidered. Any deposits or fees you may have paid will be refunded forthwith. I understand that this will be a disruption to your plans and regret that, under the circumstances, it is unavoidable. Yours sincerely

در صورتيكه ما از مطلع شديم كه در راند رقابت تونستيم كه اسكولار بگيريم ودر ليست نهايي دانشگاه بوديم
    باز هم ممنوم از تلاشهاتون

نقل قول نوشته اصلی توسط kia2 نمایش پست ها
    در صورتيكه ما از مطلع شديم كه در راند رقابت تونستيم كه اسكولار بگيريم ودر ليست نهايي دانشگاه بوديم
    باز هم ممنوم از تلاشهاتون
    ممنون از این نکته. ولی من درست نفهمیدم٬ منظورتون اینه که پذیرش علمی را گرفتید ولی درخواست اسکولارشیپ برای این ترم رد شد؟ این را بنویسم یعنی؟

It is the same case for the applicants who have already got PhD admission in the 2013 Major Round
    ویرایش توسط sanazik : December 3rd, 2012 در ساعت 12:33 PM

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط sanazik نمایش پست ها
    ممنون از این نکته. ولی من درست نفهمیدم٬ منظورتون اینه که پذیرش علمی را گرفتید ولی درخواست اسکولارشیپ برای این ترم رد شد؟ این را بنویسم یعنی؟

It is the same case for the applicants who have already got PhD admission in the 2013 Major Round
    البته منظور همینه، اما دانشگاه هیچ نامه رسمی مبنی بر اینکه ما ادمیشن یا اسکولارشیپ گرفتیم و به خاطر تحریمها اون رو به ما نمیدن رو برای بچه ها نفرستاده. اما تا جایی که میدونیم علت عدم اختصاص اسکولارشیپ به بچه های ایرانی که توی حالت عادی اسکولارشیپ میگرفتن، وجود تحریمهاست. مثلا در مورد خود من، استادم تو UWA تا یک روز قبل از اعلام نتایج اسکولارشیپ بهم میگفت که اطلاع داره که اسم من تو لیست کسانی هستش که IPRS میگیرن، اما دانشگاه ریجکتم کرد و علتش رو هم تحریمها ذکر کردن و گفتن که باید تا راند بعدی صبر کنم.

Junior Member

بله دقيقا غير از پذيرش علمي ما توي راند رقابت اسكولارشيپ هم برنده شديم ( البته نتيجه اسكولار رو غير رسمي مطلع شديم).
    من و تا اونجايي كه اطلاع دارم بچه هاي ديگه ( Judy ) از ادلايد پذيرش علمي گرفتيم offer را هم دريافت كرديم و در پاسخ درخواست اسكولارشيپ به ما گفتند كه براي اسكولارشيپ 2013 Major rond واجد شرايط بررسي هستيم وحتما بررسي ميشيم ونتايج اواخر نوامبر اعلام ميشه. كه تا اينجا رو Graduate Center به ما رسما گفت.بعد از بررسي در راند اسكولارشيپ مطلع شديم كه تونستيم اسكولار بگيريم و در ليست نهايي افرادي كه بهشون اسكولار تعلق ميگره قرار گرفتيم ومنتظر نامه رسمي بوديم كه نامه اي كه توي پيام قبلي گذاشتم واسمون اومد يعني اينكه بعد از اينكه ما انتخاب شديم واسكولار رو گرفتيم به طور ناگهاني ايراني ها رو حذف كردند بدون اطلاع اساتيد مربوطه كه اونها هم متعجب شدند.
    ممنون از پيگيري تون

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

من هم در دانشگاه آدلاید این اتفاق برام رخ داد. اسکالرشیپ گرفته شده داده نشد D:
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

پیش فرض امضاء اعتراض‌نامه آنلاین

دوستان٬ اعتراض‌نامه را در این آدرس می توانید امضا کنید. می توانید رتبه علمی خود (یا هر مورد دیگری که دوست دارید ذکر شود) را هم در قسمت کامنت آن بنویسید.

لطفاً برای آشنایانی که در حال حاضر مشغول به تحصیل یا تحقیق در استرالیا هستند نیز بفرستید.

قدم بعدی این است که وقتی تعداد امضاها به یک حد قابل قبول رسید٬ لینک را برای دفاتر پذیرش دانشگاهها ارسال کنیم. به طور جداگانه هم می توانیم برای هر مرجعی که فکر می کنید تصمیم‌گیرنده باشد بفرستیم.

ممنون از همه امضاها٬ انشالا بیشتر هم بشن. حالا باید اقدام کنیم برای ارسالش به مراجع مربوطه. آیا به نظرتون بهتر نیست از طریق یک وکیل یا یکی از این آژانسهای اعزام دانشجو برای دفاتر پذیرش بفرستیم؟ آیا کسی سراغ دارید؟

ApplyAbroad Veteran
    alireza2475 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD graduated from SHU

ممنون از همه امضاها٬ انشالا بیشتر هم بشن. حالا باید اقدام کنیم برای ارسالش به مراجع مربوطه. آیا به نظرتون بهتر نیست از طریق یک وکیل یا یکی از این آژانسهای اعزام دانشجو برای دفاتر پذیرش بفرستیم؟ آیا کسی سراغ دارید؟
    من به هیچ عنوان با این آژانس های اعزام دانشجو موافق نیستم. اینها فقط به فکر سود شخصی خودشون هستند و نه منفعت جمعی. در جریان هم نباشند خیلی بهتره. چون از همه چیز سوء استفاده می کنند.
    - لبخند، کم هزینه ترین هدیه ای است که می توانید به بشریت بدهید. لطفا دریغ نکنید.
    - مرجع پوزیشن های دکترا، عموماً در اروپا : www.findaphd.com
    - راهنمایی برای تهیه CV, Research Statement & Cover Letter
    - شاید برای پرداخت های آنلاین بتوانم به دوستان کمک کنم.

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza2475 نمایش پست ها
    من به هیچ عنوان با این آژانس های اعزام دانشجو موافق نیستم. اینها فقط به فکر سود شخصی خودشون هستند و نه منفعت جمعی. در جریان هم نباشند خیلی بهتره. چون از همه چیز سوء استفاده می کنند.
    موافقم. هیچ کاری انجام نخواهند داد
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)