صفحه 1 از 191 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1905

موضوع: واکسیناسیون

Junior Member

Post واکسیناسیون

سلام به همگی‌، من ۲۵ سال دارم و این واکسن‌ها رو زدم؛ حتما باید به دانشگاه مدرک و تأیید بدم که وواکس ها رو زدم یا همین که بگم و فرمهرو پر کنم کافی‌ هست؟من کارتهای واکسن هیچی‌ ندارم و ایران نیستم. پیشاپیش ممنون از نظرتون.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : immunization forms

سلام

راستش ایران نبودنت یه کم ماجرا رو سخت میکنه ! مطمئنم که باید یه مرجعی زده شدن واکسنها رو تایید بکنه و اینکه خودت بگی کافی نیست (به نظر من!)
    من رفتم پیش دکتر اطفالم (بعد از 20 سال!) بر اساس پروندم که خدا رو شکر موش نخورده بودش، کارت واکسن جدید برام صادر کرد. کارت رو بردم انستیتو پاستور و اونها فرم دانشگاه رو بدون هیچ مشکلی برام پر کردند و مهر زدند.

موفق باشید.
    قاصد روزان ابری، داروک ... کی‌ می‌رسد باران ؟

Junior Member

آقا رضا خیلی‌ ممنون از پاسخت. آره. باید قبلان این کارو می‌کردم که خوب متاسفانه نشد. حالا شاید هیلث کنترل خود دانشگاه بتونه کاری کنه؛ نمیدونم. البته توی پکیجی که برای من فرستادن هیچ فرم مخصوص واکسن نیست. ولی‌ خوب روی وب سایت دانشگاه هست و تاکید کرده که ضروری هست. حالا بچه‌های که رفتن و این فرم رو نبردن؛ نمیدونم روزهای اول درگیره این قضیه میشند یا اینکه ازشون ثبت نم می‌کنن تا نم نم کارا درست بشه. بعد من نمیدونم از نظر پزشکی‌ اگه هلس کنترول دانشگاه بگه ما وسعت می‌زنیم آیا من باید قبول کنم یا اینکه باید اونا یه جوری بی‌خیال باشند. تنکس.،/

Junior Member

سلام
    اگه نظرمن رو میخوای این ماجرا رو جدی بگیر! ممکنه شوخی شوخی یه ترم الاف بشی!
    اگر کسی تو ایران میتونه واسط پیگیری کنه خیلی راحت تر کارات پیش میره ولی اگه خودت میخوای اونجا اقدام کنی باید همه واکسنهای <لازم> رو دوباره بزنی
    قاصد روزان ابری، داروک ... کی‌ می‌رسد باران ؟

من رفتم مركز بهداشت دانشگاه تهران، خيابون 16 آذر.
    اونجا گفتم هر واكسني كه لازمه مي زنم، چند تاشون رو هم مجاني مي زنن! در ضمن واسه هپاتيت يكماه بين دو واكسن وقت مي خاد، پس بايد زودتر اقدام كرد. بعد از اين مرحله به شما گواهي مي دن ببرين انيستيتو پاستور تا گواهي بين المللي واسه واكسن هاتون بگيريد. من شنيدم امريكا هم مي شه واكسن ها رو زد ولي خيلي گرون مي شه.

Junior Member

Post واکسیناسیون

سلام
    دانشگاهی که به من پذیرش داده هیچ فرمی برای واکسیناسیون نفرستاده و بچه های ایرانی هم که الان اونجا هستند گفتند که مسئله ای براشون به وجود نیومده. حالا سوال من اینه که 1- آیا از بچه ها کسی هست که به مورد مشابهی برخورد کرده باشه؟ 2- واکسیناسیون توی فرودگاه چک میشه؟ 3- میشه یه مدرکی از ایران گرفت دال بر این که من واکسیناسیون رو انجام دادم؟

پیروز باشید

حامد

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : واکسیناسیون

دانشگاه من هم هیچ مدرکی از من برای واکسیناسیون نخواست. و بعید می‌دونم که در فرودگاه چک بشه. حداقل هیچ کسی از من در فرودگاه چنین مدرکی نخواست. ضمن این که فکر می‌کنم واکسیناسیون بیشتر برای گرفتن بیمه است و چون دانشگاه برای دانشجوها بیمه می‌گیره، بسته به شرکت بیمه طرف قرارداد ممکنه به واکسیناسیون احتیاج باشه یا نباشه. البته این فقط حدسه منه که واکسیناسیون برای گرفتن بیمه است.

من از يكي از دوستام كه دانشگاه آستين رفته پرسيدم، گفت واسه بيمه مي خواستن و مثل اينكه يك واكسن با يك تست سل واسش 100 دلار هزينه برداشته. به من توصيه كرد ايران بزنم. در ضمن كلينيك دانشگاه تهران انجام مي ده. بيشتر واكسن ها هم مجاني است. تاييد كلينيك رو ببري انيستيتو پاستور، مدرك بين المللي واست صادر مي كنه.

!F
    Guest

معاينات پزشكي كه دانشگاه مي خواد رو كجا بايد انجام بديم؟هر دكتري كه انجام بده قبول دارن يا اينكه بايد جاي خاصي ببريم؟

من تا اونجايي كه ميدونم از شما هيچ جا براي ورود واكسيناسيون نمي خوان
    فقط چون اونجا خيلي خرجه واكسيناسيون بالاست اينجا بزنيد 200-300 هزار تومن واكسن رو فقط با 5 - 6 هزار تومن ميزنيد!
    متن زيرو از تو اينترنت پيدا كردم ولي يادم نيست از كدوم سايت بود وگر نه لينكشو ميذاشتم
    خيلي راهنمايي هاش كامله. خدا خيرش بده
    فقط يه چيزو نگفته كه اونم اينه كه انستيتو پاستور 5 شنبه ها هم تا ظهر واكسن هپاتيت B رو ميزنه

تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    بهترين سايت مدارات الكترونيك<br />http://www.discovercircuits.com/list.htm

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)