صفحه 186 از 191 نخستنخست ... 86136176177178179180181182183184185186187188189190191 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,851 تا 1,860 , از مجموع 1905

موضوع: واکسیناسیون

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : واکسیناسیون

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedshaho1 نمایش پست ها
    دوستان مراکز بهداشت شهرستان ها هم کارت بین المللی واکسیناسیون رو میدن؟
    به هلال احمر محل زندگی خودتون مراجعه کنید. اگر اونجا نمیدادن، بپرسید که زائرین برای واکسن به کجا مراجعه میکنن و شما هم به همانجا مراجعه کنید.
    Where there is a WILL, there is a WAY

لطفا قوانین فروم را مطالعه فرمایید.

Junior Member

سلام
    کسی می دونه نوع واکسن مننژیت که برای سربازی می زنن چیه؟ Menactra یا Menomune یا Menveo؟ توی فرم دانشگاه که می خوام ثبت کنم این 3 تا گزینه رو داره.

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

سلام.
    می گم بعد از آزمایش تیتر mmr، اگر آنتی بادی مثلا سرخک و سرخجه تو بدنمون باشه، اوریون نباشه، در این صورت باید چیکار کرد؟؟؟؟ همون واکسن mmr رو باید زد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mercuryy نمایش پست ها
    سلام
    کسی می دونه نوع واکسن مننژیت که برای سربازی می زنن چیه؟ Menactra یا Menomune یا Menveo؟ توی فرم دانشگاه که می خوام ثبت کنم این 3 تا گزینه رو داره.
    من خودم یه مقدار پرس و جو کردم، فکر کنم Menomune باشه.

سلام . کسی میدونه که آیا تو دبی مرکز واکیناسیون هست یا نه؟‌

ApplyAbroad Veteran
    simani آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Smolarek نمایش پست ها
    سلام . کسی میدونه که آیا تو دبی مرکز واکیناسیون هست یا نه؟‌
    این هست ولی چه کاریه!! هزینه ها رو حتما چک کنید.

ApplyAbroad Veteran
    simani آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rtrt نمایش پست ها
    سلام.
    می گم بعد از آزمایش تیتر mmr، اگر آنتی بادی مثلا سرخک و سرخجه تو بدنمون باشه، اوریون نباشه، در این صورت باید چیکار کرد؟؟؟؟ همون واکسن mmr رو باید زد؟
    بعیده .باید MMR بزنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

سلام دوستان.
    یک سوال داشتم در مورد تست سل. من شیرازم و تست سل رو مرکز بهداشت ازم گرفت و بعد از 48 ساعت که رفتم رو یک برگه نصف a4 که به زبان انگلیسی بود فقط اسمم رو نوشت و اون عرض التهاب پوستی رو که حدود 6 میلیمتر بود رو تو برگه درج کرد. تازه مهر برگه هم کپی شده بود و به یارو گفتم که خب این چه فرقی داره با اینکه خودم مثلا یه برگه چاپ کنم و مشخصاتمو واردش کنم؟؟؟!! گفت که دکتر با مهر انگلیسی فردا میاد.و خلاصه قرار شد برگه اونجا بمونه تا مهر انگلیسی بخوره. حالا سوالم اینه گیریم که یه مهره انگلیسیم بخوره پای این برگه آیا کفاف میده این مدرک به عنوان یک مدرک بین المللی؟! اگر شما وارد برگ زرد بین المللی کردید میتونید بگید به چه صورت ؟ چون من تو برگه زرد فیلدی رو به نام تست سل پیدا نتونستم بکنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط faridtm نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    یک سوال داشتم در مورد تست سل. من شیرازم و تست سل رو مرکز بهداشت ازم گرفت و بعد از 48 ساعت که رفتم رو یک برگه نصف a4 که به زبان انگلیسی بود فقط اسمم رو نوشت و اون عرض التهاب پوستی رو که حدود 6 میلیمتر بود رو تو برگه درج کرد. تازه مهر برگه هم کپی شده بود و به یارو گفتم که خب این چه فرقی داره با اینکه خودم مثلا یه برگه چاپ کنم و مشخصاتمو واردش کنم؟؟؟!! گفت که دکتر با مهر انگلیسی فردا میاد.و خلاصه قرار شد برگه اونجا بمونه تا مهر انگلیسی بخوره. حالا سوالم اینه گیریم که یه مهره انگلیسیم بخوره پای این برگه آیا کفاف میده این مدرک به عنوان یک مدرک بین المللی؟! اگر شما وارد برگ زرد بین المللی کردید میتونید بگید به چه صورت ؟ چون من تو برگه زرد فیلدی رو به نام تست سل پیدا نتونستم بکنم.
    منم شرایط شما رو داشتم که رفتم پاستور برگ زرد رو گرفتم که برای نوشتن تست سل از اون دو قسمت خالی پایین برگه استفاده میکنن
    مثل اینکه مرکز بهداشت استان ها و حتی هلال احمر هم این برگه رو میدن ولی تو پاستور به من گفتن که اونا معتبر نیست و باید بیارینش اینجا ما تائیدش کنیم حالا دیگه راست و دروغش گردن خودشون ولی بخاطر یه برگه ساده 99 هزار تومن پول زور گرفتن

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedshaho1 نمایش پست ها
    منم شرایط شما رو داشتم که رفتم پاستور برگ زرد رو گرفتم که برای نوشتن تست سل از اون دو قسمت خالی پایین برگه استفاده میکنن
    مثل اینکه مرکز بهداشت استان ها و حتی هلال احمر هم این برگه رو میدن ولی تو پاستور به من گفتن که اونا معتبر نیست و باید بیارینش اینجا ما تائیدش کنیم حالا دیگه راست و دروغش گردن خودشون ولی بخاطر یه برگه ساده 99 هزار تومن پول زور گرفتن
    دم پاستور گرم!! این 99 هزارتومن رو برای اثبات معتبر بودنش میگیره حتما حالا که انقدر معتبره لابد اگه شما از محلی که میخواید این مدرک واکسیناسیون رو ارایه بدید بپرسید تو ایران کجا میتونم این مدرک رو تهیه کنم بهتون میگن فقطططط پاستور!!
    واقعا جالبه که یه موسسه بخاطر پول کارت واکسن بین المللی بهداشت شهرستان که زیر نظر دولت هست رو بی اعتبار میدونه. واقعا اعتبار خود پاستور از کجا میاد؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)