صفحه 10 از 191 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 1905

موضوع: واکسیناسیون

پیش فرض پاسخ : واکسیناسیون

نقل قول نوشته اصلی توسط Partopala
    davoudi:
    --------------------------------------------------------------------------------
    خیلی از ایرانی ها سل مخفی دارند. همین جا هم می بینید که بعضی ها هم دارند و خودشون خبر نداشته اند. حداقل فایده آمریکا رفتن این است که آدم می فهمه سل داره یا نه. کسی هم که جوابش مثبت بیاد یک دوره دارو مصرف می کنه (شنیده ام که در یک دوره حدود 300 تا قرص باید بخوره)

از کجا گفتید بیشتر ایرانیها سل دارند؟!
    من گفتم خیلی ها، نه بیشتر. هم خودم برخی از کسانی را که قصد مهاجرت داشته اند دیده ام و هم از برخی از پزشکان شنیده ام.

Junior Member

طبق بررسی هایی که من کردم تو ایران واکسن هپاتیت A نمی زنن. اگر کسی به نتیجه دیگه ای رسید لطفا بقیه رو هم در جربان بگذاره

تست TB من 9 ميليمتر بود ولي مسئولش زد منفي و برگه رو مهر كرد. منم برگه رو پست كردم. ما كه نفهميديم اين كي مثبت كي منفيه! تازه در صورتيكه مثبت باشه بايد يك عكس قفسه سينه بگيريد تا قطعي شه. به همين سادگي نميشه گفت مثبته!

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_yazdani
    تست TB من 9 ميليمتر بود ولي مسئولش زد منفي و برگه رو مهر كرد. منم برگه رو پست كردم. ما كه نفهميديم اين كي مثبت كي منفيه! تازه در صورتيكه مثبت باشه بايد يك عكس قفسه سينه بگيريد تا قطعي شه. به همين سادگي نميشه گفت مثبته!
    زیر ۱۰ میلی متر منفیه. ( حداقل دانشگاه من که اینو نوشته)‌.

Member
    رشته و دانشگاه
    مطالعات خاورمیانه- دانشگاه کلمبیا- نیویورک

پیش فرض پاسخ : پاسخ : واکسیناسیون

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1982
    نقل قول نوشته اصلی توسط femiran
    من امروز زنگ زدم به دانشگاهم ( کلمبیا)، چون اونجا هم واکسن MMR میخواد. پرسیدم اگه این واکسن رو بچگی زده باشیم ولی مدرک نداشته باشیم چه کار کنیم. گفت میاید اینجا یه تست خون به نام TITER (اگر درست متوجه شده باشم) ازتون میگیریم و 85 دلار هم باید بابتش بپردازید و یکی دو هفته هم بیشتر طول نمی‌کشه که جوابتون رو بدن. گفتم شاید این اطلاعات به درد بقیه بخوره.
    این تست رو همین جا هم انجام میدن ولی من پاستور که رفتم و گفتم تو دبیرستان زدم بهم گفتن اشتباه میکنی اون یه واکسن دیگه بوده و اون زمان این واکسن رو نمیزدن منم ترجیح دادم همین جا برم 2 نوبتش رو بزنم تا بعدا گرفتار دردسر نشم.
    اگه واقعا زدید برید این تست رو بدید و ببرید بدید پاستور تا تو برگتون مهرش رو بزنه اگرم ندادید ارزش دردسر نداره برید واکسن رو بزنید
    وحید جان مشکل من اینه که ایران نیستم و تو اروپا هم به همون اندازه گرونه و گرفتن یه مدرک انگلیسی خودش کلی دردسر داره واسه همین ترجیح میدم برم همونجا بزنم.
    خوب در اینصورت که بله
    ولی یکی از دوستان من کانادا بود و از اونجا میخواست واسه دکترا بره آمریکا و یه حالتی شبیه شما داشت. برادرش رو فرستاده بود انستیتو پاستور و جریان رو به اونا گفته بود و گفته بود چه واکسنهایی برادرش زده و اونا هم مثل اینکه براش کارت صادر کرده بودن و اونم فرستاد واسه برادرش کانادا. شاید شما هم بتونید همچین کاری کنید. امتحانش ضرری نداره. البته باید ببینید در مجموع میصرفه یا نه
    وحید جان!
    برای این کارت از انستیتو پاستور چی لازمه. اینکه یه نفر بره بگه این مدرک رو میخوام کافیه یا اسم دانشگاه و اسپلینگ اسم بر اساس پاسپورت و اینها هم میخواد. فکر کردم یه ترای کنم ببینم چی میشه.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پاسخ : واکسیناسیون

من امروز زنگ زدم به دانشگاهم ( کلمبیا)، چون اونجا هم واکسن MMR میخواد. پرسیدم اگه این واکسن رو بچگی زده باشیم ولی مدرک نداشته باشیم چه کار کنیم. گفت میاید اینجا یه تست خون به نام TITER (اگر درست متوجه شده باشم) ازتون میگیریم و 85 دلار هم باید بابتش بپردازید و یکی دو هفته هم بیشتر طول نمی‌کشه که جوابتون رو بدن. گفتم شاید این اطلاعات به درد بقیه بخوره.
    این تست رو همین جا هم انجام میدن ولی من پاستور که رفتم و گفتم تو دبیرستان زدم بهم گفتن اشتباه میکنی اون یه واکسن دیگه بوده و اون زمان این واکسن رو نمیزدن منم ترجیح دادم همین جا برم 2 نوبتش رو بزنم تا بعدا گرفتار دردسر نشم.
    اگه واقعا زدید برید این تست رو بدید و ببرید بدید پاستور تا تو برگتون مهرش رو بزنه اگرم ندادید ارزش دردسر نداره برید واکسن رو بزنید
    وحید جان مشکل من اینه که ایران نیستم و تو اروپا هم به همون اندازه گرونه و گرفتن یه مدرک انگلیسی خودش کلی دردسر داره واسه همین ترجیح میدم برم همونجا بزنم.
    خوب در اینصورت که بله
    ولی یکی از دوستان من کانادا بود و از اونجا میخواست واسه دکترا بره آمریکا و یه حالتی شبیه شما داشت. برادرش رو فرستاده بود انستیتو پاستور و جریان رو به اونا گفته بود و گفته بود چه واکسنهایی برادرش زده و اونا هم مثل اینکه براش کارت صادر کرده بودن و اونم فرستاد واسه برادرش کانادا. شاید شما هم بتونید همچین کاری کنید. امتحانش ضرری نداره. البته باید ببینید در مجموع میصرفه یا نه
    وحید جان!
    برای این کارت از انستیتو پاستور چی لازمه. اینکه یه نفر بره بگه این مدرک رو میخوام کافیه یا اسم دانشگاه و اسپلینگ اسم بر اساس پاسپورت و اینها هم میخواد. فکر کردم یه ترای کنم ببینم چی میشه.
    بله پاسپورت رو گویا میخوان ولی من فکر میکنم اگه شما کپی صفحه اولش رو هم بدید به خانوادتون و ببرن قبول کنن. اگه کارت واکسنی هم دست خانوادتون هست بدید ببرن تا اینطوری یه بهانه ای بشه واسه گرفتن کارت و بعدش هم راحت میشه چونه زد واسه بقیه واکسنها
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

to Scheme :

آیا برای همه دانشگاهها زیر 10 میلی متر منفیه . میوشد لطفا لینک این موضوع را قرار دهید.
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

Junior Member

سلام.

ببخشید برای کانادا هم واکسن لازمه یا اینکه فقط برای آمریکاست؟

ممنون.
    اي خداي بزرگ به من کمک کن که هر وقت خواستم درباره راه رفتن ديگري قضاوت کنم، قدري با کفش هاي او راه بروم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Partopala

آto Scheme :

آیا برای همه دانشگاهها زیر 10 میلی متر منفیه . میوشد لطفا لینک این موضوع را قرار دهید.

راستش برای من توی ای میل از health center دانشگاه نوشته بود ولی ۲ تا لینک هم براتون گذاشتم.
    توی لینک اول قسمت classification... نوشته برای اونایی که recent arrival از high prevalence countries هستند ۱۰ میلی متر مثبت تلقی می شه.
    http://en.wikipedia.org/wiki/Mantoux_test

http://www.medicinenet.com/tuberculo...st/article.htm

Junior Member

TO PARTOPALA,

10mm has nothing to do with UNi, it is a scale which all PASTUER branches are using.
    We all smile in the same language

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)