صفحه 104 از 191 نخستنخست ... 454949596979899100101102103104105106107108109110111112113114154 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,031 تا 1,040 , از مجموع 1905

موضوع: واکسیناسیون

پیش فرض پاسخ : واکسیناسیون

TEST TB SKIN-PPD
    توی منطقه غرب تهران،
    آزمایشگاه شهرداری منطقه 5، میدون صادقیه، همه روزه انجام میده. نسخه از دکتر هم نخاست و هزینش 5600 تومان بدون نسخه.
    شاید برای بعضی بچه ها ابهام باشه؛ خیلی از دانشگاه ها این تست رو از ایران قبول دارن. اون TB Blood هست که باید امریکا زده بشه.

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط alialiaghagha نمایش پست ها
    TEST TB SKIN-PPD
    توی منطقه غرب تهران،
    آزمایشگاه شهرداری منطقه 5، میدون صادقیه، همه روزه انجام میده. نسخه از دکتر هم نخاست و هزینش 5600 تومان بدون نسخه.
    شاید برای بعضی بچه ها ابهام باشه؛ خیلی از دانشگاه ها این تست رو از ایران قبول دارن. اون TB Blood هست که باید امریکا زده بشه.
    نه دوست عزيز، قضيه كاملا بر عكسه. اون تست سل پوستي هست كه به دليل عدم دقتش بسياري از دانشگاهها قبول ندارن، حتي اگه داخل آمريكا انجام بشه. تست استاندارد خوني رو قبول مي كنن، مشروط به اينكه به روش مورد تاييد انجام بشه. مشكل اينه كه آزمايشگاههاي كمي در ايران هستن كه تست Quantiferon Gold رو انجام بدن. توي خود آمريكا هم همه جا اين روش تست در دسترس نيست و آزمايشگاه بعد از نمونه گيري ممكنه مجبور بشه نمونه خون رو بفرسته يك ايالت ديگه براي بررسي.

ولي نكته خيلي مهم كه دوستان توجه نمي كنن اينه كه بايد از دانشگاهتون بپرسيد آيا اصلا براي شما به عنوان ايراني تست سل رو اجباري مي دونن يا نه. مقررات ايالتها و دانشگاهها يكسان نيست و اينكه در فلان دانشگاه تست سل اجباري هست، بدين معني نيست كه همه دانشگاهها تست سل رو براي ايرانيها اجباري بكنن. يا اگه فلان دانشگاه فلان روش تست رو توصيه مي كنه، نميشه بر مبناي اون حكم صادر كرد براي همه دانشگاهها. اينها رو بايد مورد به مورد از دانشگاه پرسيد يا توي وبسايت دانشگاه نگاه كرد. در صفحات قبلي دوستان در مورد روشهاي مختلف تست و نكات مرتبط با اون توضيح دقيق دادن.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Member jandaghi1987 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی، دانشگاه صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط shaghi نمایش پست ها
    خب پس MMR میزنید. مننژیت هم بزنید. هپاتیت رو توضیح دادم. باید کامل کنید. دوز اول و دوم رو کی زدین؟
    من به پیشنهادتون تیتر هپاتیت دادم.
    4 واحد آنتی بادی دارم
    بزنم دز سوم رو کافیه یا از اول هر سه دوز رو بزنم؟
    دوز سوم رو هم بگم که یک سال پیش باید میزدم که نزدم
    اینجاییم که به هم کمک کنیم.
    رسم تشکر تو این فروم اینه که اضافه به امتیاز کاربر رو در سمت راست هر پست و بعدش اضافه به امتیاز رو بزنین. (اینجوری پست ها کوتاه تر و بازدهی بیشتر میشه)

Junior Member shaghi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Pharmacy Doctorate, Tehran University of Medical Sciences

نقل قول نوشته اصلی توسط jandaghi1987 نمایش پست ها
    من به پیشنهادتون تیتر هپاتیت دادم.
    4 واحد آنتی بادی دارم
    بزنم دز سوم رو کافیه یا از اول هر سه دوز رو بزنم؟
    دوز سوم رو هم بگم که یک سال پیش باید میزدم که نزدم
    تو سایت CDC گفته دوز سوم میتونه 2 تا 17 ماه فاصله داشته باشه. به نظرم میتونید دوز سوم رو بزنید.

خدا بگم اين كارمندان ... پاستور رو چيكار كنه!!!!
    من دو دوز ار واكسن MMR رو قبلاً زده بودم، يكي در يك سالگي و يكي هم سال 82، ولي دوباره منو فرستاد اشرفي اضفهاني (توي اين گرما و ماه رمضون) كه بزنم، بعد كه 27800 دادم و واكسن زدم و دوباره برگشتم پاستور كه وارد كارتم بكنن، خانمه گفت شما لازم نداشتي بزني!!!! واقعاً ميخواستم يه دعوا باهاشون بكنم كه 3نفر نشستن اونجا معلوم نيست چيكار ميكنن!

از بچه های اصفهانی کسی درمانگاهی می شناسه که واکسن MMR بزنه؟ ممنون می شوم اگه راهنمایی کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط uni نمایش پست ها
    خدا بگم اين كارمندان ... پاستور رو چيكار كنه!!!!
    من دو دوز ار واكسن MMR رو قبلاً زده بودم، يكي در يك سالگي و يكي هم سال 82، ولي دوباره منو فرستاد اشرفي اضفهاني (توي اين گرما و ماه رمضون) كه بزنم، بعد كه 27800 دادم و واكسن زدم و دوباره برگشتم پاستور كه وارد كارتم بكنن، خانمه گفت شما لازم نداشتي بزني!!!! واقعاً ميخواستم يه دعوا باهاشون بكنم كه 3نفر نشستن اونجا معلوم نيست چيكار ميكنن!
    من رفتم پاستور کارت واکسن بچگیهامو دادم، کارت سال 82 رو هم دادم بهم گفت لازم نیست دیگه بزنی. البته من خودم ازش پرسیدم که بهم گفت وگرنه فکر کنم به منم نمیگفت

Junior Member

دوستان میدونید پاستور واکسن آنفولانزا میزنه یا نه؟ هلال احمر چطور؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, MSc

نقل قول نوشته اصلی توسط nead61542 نمایش پست ها
    من چند سال پیش که مراجعه کردم اواسط تابستان برای واکسن سرماخوردگی و آنفولانزا نداشتند. گفت که پاییز واکسن وارد میشه.
    حتما قبل از مراجعه حضوری سعی کنید تماس بگیرید.

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nead61542 نمایش پست ها
    علاوه بر پاستور و هلال احمر، مراکز بهداشت هم میزنند

من خودم مرکز بهداشت زدم
    ویرایش توسط smonabav : July 25th, 2013 در ساعت 11:59 PM دلیل: تکمیل ارسال
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)