صفحه 105 از 191 نخستنخست ... 5559596979899100101102103104105106107108109110111112113114115155 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,041 تا 1,050 , از مجموع 1905

موضوع: واکسیناسیون

پیش فرض پاسخ : واکسیناسیون

نقل قول نوشته اصلی توسط nead61542 نمایش پست ها
    من رفتم پاستور کارت واکسن بچگیهامو دادم، کارت سال 82 رو هم دادم بهم گفت لازم نیست دیگه بزنی. البته من خودم ازش پرسیدم که بهم گفت وگرنه فکر کنم به منم نمیگفت
    ميتونم بپرسم شما چه سالي واكسن MMR بچگيتون رو زديد؟
    چون تاجايي كه مادر من يادشونه دهه 60 اصلاً واكسن سرخجه اي دركار نبوده كه ما زده باشيم! و گويا فقط سرخك زديم. تو كارت منم نوشته 15ماهگي MMR‌ بعد روش خط زده. كارمنداي پاستور هم كه اصلاً توجه نميكنن كه روي اون كارت بچگي اصلاً اسم واكسن سرخجه هم نيست! بعد ما چجوري زديمش!!!!؟
    حتي روي كارت نوشته كه كودكان خود را عليه بيماريهاي ديفتري، كزاز، سياه سرفه، سرخك، سل، فلج اطفال واكسينه كنيد

يه سوالي داشتم:
    اينجا از متولدين دهه 60 كسي هست كه تو بچگي غير از سرخك، سرخجه (MMR) هم زده باشه؟

Junior Member shaghi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Pharmacy Doctorate, Tehran University of Medical Sciences

نقل قول نوشته اصلی توسط uni نمایش پست ها
    چون تاجايي كه مادر من يادشونه دهه 60 اصلاً واكسن سرخجه اي دركار نبوده كه ما زده باشيم! و گويا فقط سرخك زديم. تو كارت منم نوشته 15ماهگي MMR‌ بعد روش خط زده. كارمنداي پاستور هم كه اصلاً توجه نميكنن كه روي اون كارت بچگي اصلاً اسم واكسن سرخجه هم نيست! بعد ما چجوري زديمش!!!!؟
    حتي روي كارت نوشته كه كودكان خود را عليه بيماريهاي ديفتري، كزاز، سياه سرفه، سرخك، سل، فلج اطفال واكسينه كنيد
    دقیقا درست میگید. من از خود پاستورم پرسیدم. اون واکسن فقط سرخکه. من کارت بچگی م رو هم دارم. نوشته سرخک.
    یه نکته ای هم هست. میزان آنتی بادی علیه سرخکه که معمولا میاد پایین (نسبت به سرخجه)
    بعدم یک تا دو دوز بزرگسال کافیه دیگه (طبق CDC). اجتمال ایمنی زایی هست.

Junior Member shaghi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Pharmacy Doctorate, Tehran University of Medical Sciences

خدا بگم اين كارمندان ... پاستور رو چيكار كنه!!!!
    من دو دوز ار واكسن MMR رو قبلاً زده بودم، يكي در يك سالگي و يكي هم سال 82، ولي دوباره منو فرستاد اشرفي اضفهاني (توي اين گرما و ماه رمضون) كه بزنم، بعد كه 27800 دادم و واكسن زدم و دوباره برگشتم پاستور كه وارد كارتم بكنن، خانمه گفت شما لازم نداشتي بزني!!!! واقعاً ميخواستم يه دعوا باهاشون بكنم كه 3نفر نشستن اونجا معلوم نيست چيكار ميكنن!
    خیلــــــــی اخلاقشون بده. من از داخل پاستور، منشی استادم پرسیدم که آیا اینها چون ماه رمضونه این شکلین؟ گفت نه؛ اینها همیشه همینن. با من که دیگه همکارشون محسوب میشم داشت دعوا میکرد که ما خودمون هر چیو صلاح بدونیم وارد کارت میکنیم. آخر سر اینهمه واکسن فلج اطفالو وارد نکرد. با وجود کارت واکسیناسیون اطفال که برده بودم. کلا حوصله هیشکیو ندارن! در حالی که من خودم شغلم خدماتیه. جای شلوغم کار کردم. نباید که بد رفتار کرد!!!
    در ضمن بازم میگم واکسن دوم که زدید مشکل نداره. چون اون اولیه فقط سرخکه. نگران نباشید.

Junior Member

تو کارت واکسن من دقیقا نوشته سرخجه و مربوط به سال 72 هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط nead61542 نمایش پست ها
    تو کارت واکسن من دقیقا نوشته سرخجه و مربوط به سال 72 هست.
    احتمالاً از سال 71 به بعد سرخجه رو ميزنن
    چون خواهر من كه 69 و دوستم كه 70 هست، حتي توي كارت بچگيشون اسمي از واكسن سرخجه نيست، چه برسه به MMR!

سلام دوستان
    دانشگاه برای واکسن ها بهم یه فرم داده.
    من تو تهران نسیتم. این فرم رو کجا ببرم که همه واکسن ها رو بزنه و امضا کنه؟
    این فرم هست101-011 nsip form Mar2013.pdf
    هلال احمر اینکارو انجام می ده یا آزمایشگاه ها؟ کجا معتبر هست و دانشگاه قبول می کنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alialiaghagha نمایش پست ها
    ne helal ahmar, na azmayeshgah.
    daneshgahe shoma pastor ro ghabool dare
    نه دوست من اینطور نیست. هم پاستور و هم حلال احمر هر دو یک برگه ی زرد رنگ می دن بهتون که توش واکسن هایی که زدید را می نویسند و مهر می کنند. هر دو هم فرم دانشگاه را پر می کنند. دانشگاه ها همین براششون مهمه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط smonabav نمایش پست ها
    علاوه بر پاستور و هلال احمر، مراکز بهداشت هم میزنند

من خودم مرکز بهداشت زدم
    من هلال احمر رفتم گفتن الان نداریم. پاستور هم هرچی زنگ میزنم جواب نمیدن. شما اخیرا زدین؟ فکر کنم الان که تابستونه جایی آنفولانزا نداشته باشه. دوستان اگر کسی اخیرا واکسن آنفلانزا زده لطفا به من بگه
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط ProspectiveStu نمایش پست ها
    نه دوست من اینطور نیست. هم پاستور و هم حلال احمر هر دو یک برگه ی زرد رنگ می دن بهتون که توش واکسن هایی که زدید را می نویسند و مهر می کنند. هر دو هم فرم دانشگاه را پر می کنند. دانشگاه ها همین براششون مهمه.
    آخرش من چیکار کنم؟
    من برام مهم این هست که جایی که برام مهر و امضا می کنه فرمم رو مورد قبول دانشگاه باشه.
    تهران هم فقط 2 3 روز قبل پروازم هستم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)