صفحه 106 از 191 نخستنخست ... 65696979899100101102103104105106107108109110111112113114115116156 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,051 تا 1,060 , از مجموع 1905

موضوع: واکسیناسیون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : واکسیناسیون

دوستان، من یه سوال داشتم، من یه تزریق واسه MMR کردم، ولی ممکنه به دومیش نرسم، می خواستم ببینم اگه از مرکز بهداشت شهرمون یه نامه ببرم که سال 82 این تزریق انجام شده، انستیتو پاستور قبول می کنه؟ و اینکه پروسه ی پر کردن فرمها و دادن برگه ی زرد تو اینستیتو پاستور چقدر طول میکشه؟!

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mazdak1365 نمایش پست ها
    دوستان، من یه سوال داشتم، من یه تزریق واسه MMR کردم، ولی ممکنه به دومیش نرسم، می خواستم ببینم اگه از مرکز بهداشت شهرمون یه نامه ببرم که سال 82 این تزریق انجام شده، انستیتو پاستور قبول می کنه؟ و اینکه پروسه ی پر کردن فرمها و دادن برگه ی زرد تو اینستیتو پاستور چقدر طول میکشه؟!
    دوست عزیز
    من موردم دقیقا شبیه به شما بود. بردم و قبول کردند. پس از شما نیز قطعا قبول خواهند کرد.
    مدت زمان این پروسه، حداکثر نیم ساعت طول خواهد کشید. (به تعداد دانشجوهایی بستگی دارد که زودتر از شما هستند و معمولا 5-6 نفری جلوتون هستند)
    موفق باشید

Junior Member

سلام،
    دوستان کسی می تونه من رو راهنمایی کنه: در پروفایل دانشگاه من نوشته:

One of the following may be used as documentation:

• Proof of having two MMR vaccinations at least 28 days apart and at least one of the shots must have been given after 1979.
    • A positive lab test showing immunity to RUBEOLA IgG (Measles = Hard Measles / 10 Day Measles).

من ساکن اصفهان هستم، می شه بگید چیکار باید بکنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHD نمایش پست ها
    سلام،

• Proof of having two MMR vaccinations at least 28 days apart and at least one of the shots must have been given after 1979.
    • A positive lab test showing immunity to RUBEOLA IgG (Measles = Hard Measles / 10 Day Measles).

سلام،

1- باید دو دوز (dose) واکسن MMR بزنید که فاصله ی اولی از دومی 28 روز باشه و باید یکی یا هر دوی این دو دوز بعد از 1979 زده شده باشند.
    2- باید مراجعه کنید به آزمایشگاه های خصوصی و بهشون بگید که ازتون تست میزان مصونیت به Rubella IgG یا Hard Measles/10 Day Measles بگیرن. ازشون بخواید نتیجه را به انگلیسی و با مهر انگلیسی بهتون بدن.

Junior Member shaghi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Pharmacy Doctorate, Tehran University of Medical Sciences

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHD نمایش پست ها
    سلام،

سلام دوست عزیز.
    دقیقا یعنی که فاصله بین دو دوز بیش از 28 روز باشه (حداقل فاصله ای که میشه بین دو دوز سرخک لحاظ کرد 28 روزه) و حداقل یکی از دو دوز پس از سال 1979 باشه.
    یا اینکه میری آزمایشگاه و تیتر آنتی بادی سرخک میدی و با evidence ثابت میکنی که ایمن هستی.
    موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Yasaman68 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دانشگاه برای واکسن ها بهم یه فرم داده.
    من تو تهران نسیتم. این فرم رو کجا ببرم که همه واکسن ها رو بزنه و امضا کنه؟
    این فرم هستفایل پیوست 21628
    هلال احمر اینکارو انجام می ده یا آزمایشگاه ها؟ کجا معتبر هست و دانشگاه قبول می کنه؟
    دوستان می شه کمک کنن و بگن که من که در تهران نیستم این فرم رو کجا ببرم و واکسن ها رو بزنم که برام مهر و امضا کنن و مورد قبول دانشگاه باشه؟
    و اینکه من وقت نمی کنم اونایی رو که چند مرحله ای هستن رو ایران بزنم . می شه مرحله اول رو ایران بزنم و بعدی هارو امریکا؟
    مرسی ...

دوستان می شه کمک کنن و بگن که من که در تهران نیستم این فرم رو کجا ببرم و واکسن ها رو بزنم که برام مهر و امضا کنن و مورد قبول دانشگاه باشه؟
    و اینکه من وقت نمی کنم اونایی رو که چند مرحله ای هستن رو ایران بزنم . می شه مرحله اول رو ایران بزنم و بعدی هارو امریکا؟
    مرسی ...
    بله می شه ولی کاش زود تر اقدام کرده بودید. اونجا هزینه ی واکسن خیلی زیاده در مقایسه با ایران (شاید چیزی در حدود 80 دلار برای هر واکسن).

نقل قول نوشته اصلی توسط ProspectiveStu نمایش پست ها
    بله می شه ولی کاش زود تر اقدام کرده بودید. اونجا هزینه ی واکسن خیلی زیاده در مقایسه با ایران (شاید چیزی در حدود 80 دلار برای هر واکسن).
    مرسی دوست عزیز
    شنیدم خودم. یکی از بچه ها گفت 100 دلار. اگه می دونستم زودتر می زدم.
    فاصله هاشون معمولا چند روز هست؟
    من تا 23August یعنی یه روز قبل پروازم اگه ویزام بیاد وقت دارم.

مرسی ...
    سلام

توی مراکز بهداشت می زنن، البته نه تمام مرکزها، با هلال احمر شهری که توش هستید تماس بگیرید بهتون می گن کجا باید برید

فاصله هاشون معمولا چند روز هست؟
    دقیقا یعنی که فاصله بین دو دوز بیش از 28 روز باشه (حداقل فاصله ای که میشه بین دو دوز سرخک لحاظ کرد 28 روزه)

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamu نمایش پست ها
    سلام

توی مراکز بهداشت می زنن، البته نه تمام مرکزها، با هلال احمر شهری که توش هستید تماس بگیرید بهتون می گن کجا باید برید
    مرسی دوست عزیز
    من فقط 26 روز وقت دارم. پس نمی رسم به دوز بعدی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)