صفحه 12 از 191 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 1905

موضوع: واکسیناسیون

پیش فرض پاسخ : واکسیناسیون

یکی از بچه ها امروز در پاستور میگفت 4 شنبه ها .

اما اگر خواستی میتوانید برید مرکز بهداشت در بالای شریعتی نرسیده به تجریش- دیوار به دیوار داروخانه طالقانی روز شنبه و دوشنبه ساعت 1 و پنجشنبه ساعت 12 . از من 5000 تومن گرفت. تلفنش را الان ندارم ولی خیلی راحت میتوانید با گفتن "مرکز بهداشت" پیدا کنید.
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, University of Calgary

نقل قول نوشته اصلی توسط Partopala
    اما اگر خواستی میتوانید برید مرکز بهداشت در بالای شریعتی نرسیده به تجریش- دیوار به دیوار داروخانه طالقانی روز شنبه و دوشنبه ساعت 1 و پنجشنبه ساعت 12 .
    منظورتون تا ساعت 1 و تا ساعت 12 است یا همون ساعت 1 و 12 ؟
    لطفاً در صورتیکه از طریق پیغام خصوصی یا ایمیل با من (یا سایر دوستان خارج از کشور) تماس می گیرید سوال و جواب را بر روی فروم هم قرار دهید تا هم برای سایر اعضای فروم قابل استفاده باشد و هم وقت ما صرف پاسخ دادن به سوالات تکراری نشود.

از ساعت 12 و از ساعت 1. من هفته پیش واکسن زدم.
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shima
    کسی می دونه واکسن mmr رو کلینیک 16 آذر دانشگاه تهران چند شنبه ها می زنه؟ چه ساعتی؟ چند هست؟
    4شنبه قبل 10 صبح 3500 تومان
    Johnie B

Junior Member

دانشگاه من بعضي واکسن هاي کودکي رو هم مي خواد اما تو پاستور چندتا زن بيسواد کم... نشستن ميگن ما تاييد نمي کنيم (چون بايد زحمت مي کشيدن تاريخ شمسي رو به ميلادي تبديل مي کردن که البته من خودم اين کار رو کردم اما قبول نکردن) و گفتن برو ترجمه رسمي ترجمه کن بعد بيا اين جا ما تاييد کنيم:
    اما من پنجشنبه باز رفتم يه خانم ديگه بود و همه رو برام تاييد کرد حتا يه مورد که تو ايران نبود رو گفت بري اوجا خيلي گرونه براي همين مرامي برام تاييدش کرد
    تازه واکسن آنفلانزا که نزده بودم هم برام تاييد کرد
    خيلي آدم گلي بود خدا خيرش بده اگر شما هم با تاييد پاستور مشکل داريد پنجشنبه رو امتحان کنيد شايد خانم خوش اخلاقه باشه ;D

Junior Member

شاید یکی از مزایای شهرستانی بودن اینه که مثل من ظرف نیم ساعت در شبکه بهداشت و درمان شهرستان واکسنهای مننژیت و mmr و هپاتیتb و تست سل انجام میشه. اونم مجانی ;D

Junior Member

البته امیدوارم کارتی که به من دادن (که مهر خورده و ظاهرا معتبره) پاستور قبول بکنه

بله هر کارتی که توسط دکتر مهر شده است را پاستور قبول دارد.

Junior Member

سلام. دوستانی که در کودکی آبله مرغان یا Hepatitis A گرفته اند، می توانند برای نشان دادن وجود آنتی بادی در بدن آزمایش ایمنی بدهند. آزمایشگاه نور (واقع در بلوار کشاورز، بین کارگر و جمالزاده، شماره 111) بیشتر آزمایشهای immunity را انجام می دهد. البته باید از یک پزشک بخوااهید یک نسخه آزمایش برایتان بنویسد. در هنگام گرفتن نتیجه آزمایش نیز درخواست کنید نامتان را انگلیسی بنویسند.

یکی از دکترهای پاستور به من گفت که چون ایران واکسن آبله مرغان را ندارد اصلا قبول نمیکنند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)