صفحه 13 از 191 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 1905

موضوع: واکسیناسیون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : واکسیناسیون

من امروز براي MMR زنگ زدم کلينيک دانشگاه تهران و بهم گفتن بالاي 25 سال اونجا واکسن نمي‌زنن. کسي مي‌تونه يک کلينيک طرفهاي پاسداران معرفي کنه؟ اون کلينيک ميدون قدس ساعتش يه خورده برام نامناسبه. من فقط همين MMR ام مونده و مي‌خواستم فردا بدم پاستور تاييد کنه و فرم دانشگاهو بفرستم.
    در خرابه، زنگ بزنيد

تمام مراکز بهداشت این واکسن را میزنند. کافیه نزدیک ترین را به محلتان پیدا کنید. 118 شماره تمام ممراکزرا دارد. راستی کجای پاسداران به تجریش دوره؟!
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

Junior Member

دانشگاه به من فرم واکسن نداده ... من چه جوری واکسن بزنم و تاییدیه بگیرم ؟
    منپیت کجا می زنن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط k1prime
    من امروز براي MMR زنگ زدم کلينيک دانشگاه تهران و بهم گفتن بالاي 25 سال اونجا واکسن نمي‌زنن. کسي مي‌تونه يک کلينيک طرفهاي پاسداران معرفي کنه؟ اون کلينيک ميدون قدس ساعتش يه خورده برام نامناسبه. من فقط همين MMR ام مونده و مي‌خواستم فردا بدم پاستور تاييد کنه و فرم دانشگاهو بفرستم.
    البته فردا كه پاستور تعطيله.
    Do not mistake coincidence for fate

to shivap:

خود انستیتو پاستور فرم بین المللی می دهد که همه جا قبول دارند. ولی قبلش مطمئن شو که دانشگاه میخواهد و چه چیزهایی را میخواهد.
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

نقل قول نوشته اصلی توسط Partopala
    to shivap:

خود انستیتو پاستور فرم بین المللی می دهد که همه جا قبول دارند. ولی قبلش مطمئن شو که دانشگاه میخواهد و چه چیزهایی را میخواهد.
    ببخشيد. شما از كي پرسيدين؟ آخه من امروز رفتم به من گفتن بايد فرم واكسيناسيون دانشگاه رو ببرم وگرنه ازم تست سل نميگيرن.
    Do not mistake coincidence for fate

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Eliot
    نقل قول نوشته اصلی توسط Partopala
    to shivap:

ببخشيد. شما از كي پرسيدين؟ آخه من امروز رفتم به من گفتن بايد فرم واكسيناسيون دانشگاه رو ببرم وگرنه ازم تست سل نميگيرن.
    همچین چیزی نیست
    من که رفتم هنوز دهنم باز نشده بود منو نشوندن چپ و راست واکسن زدن. بدون اینکه اصلا بگم چه واکسنی. فقط پرسید کجا میخوای بری گفتم آمریکا. دیدم یکی از اونور سل برام زد یکی تو اون دست فکر کنم کزاز و سرخک و این چیزا بود که زد. اصلا هم فرم نخواستن فقط پاسپورت. گویا به شیفتشون بستگی داره که کی باشه. اخلاقاشون فرق میکنه
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Eliot
    نقل قول نوشته اصلی توسط k1prime
    البته فردا كه پاستور تعطيله.
    نه پنج شنبه‌ها تا ساعت 11 بازه.
    در خرابه، زنگ بزنيد

برای من نوشته TD باید در سه نوبت زده شده باشه ! جریانش چیه ؟ باید چکار کنم؟

متنش اینه:

Tetanus/Diphtheria - Students must provide the three dates of the primary series. if the series was not completed within the past ten years, a booster is required. if unable to submit the three primary series dates, two doses of combined (TD) toxoids should be given one month apart, followed by a third dose in six months. if your most recent TD caccine expires while enrolled at the university, re-immunization will be necessary

to shivap:

خوب شما هم به آنها یک چیزی که مربوط به دانشگاه باشه مانند فرم واکشنهای پیشنهادی یا پذیرش یا نمیدونم یک همچین چیزی نشون بده. کمی هم طبیعی با مسائل برخورد کنی حله.
    راستی از کجا میدونی چه واکسنی باید بزنی مگه خود دانشگاه نگفته ؟ خوب همون کاغذ یا متن را ببر.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)