صفحه 139 از 191 نخستنخست ... 3989129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148149189 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,381 تا 1,390 , از مجموع 1905

موضوع: واکسیناسیون

Senior Member mokhteh آواتار ها

پیش فرض پاسخ : واکسیناسیون

دوستان من امروز رفتم درمانگاه شهرمون و گفتن واکسن MMR رو فقط یه مرحله میزنن و کلا برا همه همین یه مرحله است مگر اینکه برا بچه زیر یکسال باشه....الان این چه جوریاس....دوستان که میگن دو مرحله ای باید زده بشه. تو نامه دانشگام دو مرحله گفته....ممنون میشم راهنمایی کنید....
    تاریخ این ایام را هر کس که خواهد خواند، جز این سخن از ما نخواهد راند:
    این نسل سردرگم، بر توسن اندیشه هاشان لنگ
    ، فرسنگ در فرسنگ، جز سوی ترکستان نمی رانند؛
    تاریخ پیش از خویش را باری نمی خوانند.

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    سلام
    این بحث واکسن برای آمریکا فقط مختص دانشجو هست که اونم دانشگاه ملزم میکنه . شما دانشجویی؟ ازتون مدرک واکسن خواسته دانشگاه؟
    شادزی
    سلام
    نه کیس ما خانوادگی هست و می خواهیم بدونیم باید اینجا باز واکسنی بزنیم یا نه

نقل قول نوشته اصلی توسط mokhteh نمایش پست ها
    دوستان من امروز رفتم درمانگاه شهرمون و گفتن واکسن MMR رو فقط یه مرحله میزنن و کلا برا همه همین یه مرحله است مگر اینکه برا بچه زیر یکسال باشه....الان این چه جوریاس....دوستان که میگن دو مرحله ای باید زده بشه. تو نامه دانشگام دو مرحله گفته....ممنون میشم راهنمایی کنید....
    سلام

تا اونجا که من این فروم رو خوندم برای همه دانشگاه ها دو مرحله رو می خوان و اجباری هست. شما واکسن MMR رو نزدید اما مسلما تک تک اجزای اون رو زدید. چون برای ثبت نام توی مدرسه حتما از شما می خواستن. حالا شما یا باید برین لای پرونده دوران مدرسه تون رو بگردید یا برین خانه بهداشت شهرتون و توی بایگانی اونا بگردید تا گواهی واکسن رو پیدا کنید. اگر پیدا نکردید می تونین برین آزمایش بدین واسه تک تک شون (اینکار هزینه بر هست 100-150) و نتیجه اون رو ببرین استیتو پاستور شاید اگر نتیجه آزمایش ببرین یکم گیر بدن اما در هر صورت براتون MMRرو وارد می کنن هم توی کارت واکسیناسیون هم توی فرم دانشگاه (به جای تک تکشون). البته اگر بخواین واکسنش رو بزنین باید یکم سمج باشین تا هر دو مرحله رو بزنن (توی همین فرم خیلی ها بودن که زدن هر دو مرحله رو)

پ.ن1: شما می تونین مرحله اول رو بزنین همون شهرتون برای مرحله دوم هم 3-4 هفته وقت دارین جایی رو پیدا کنید که مرحله دوم رو بزنن.
    پ.ن2: من در مورد دوز هر مرحله این واکسن اطلاع ندارم از یک دکتر بپرسید اگر هر دو مرحله واکسناش یکی هست می تونین اولیه رو همینجا بزنین و دومی رو بعد 2-3 هفته برین جای دیگه یا همون شهر تون (اگر شما رو یادشون نیست) بزنین (لازم هم نیست بگین مرحله دوم هست و دوباره همون مرحله اول رو بزنین).

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alikhounsary نمایش پست ها
    سلام
    نه کیس ما خانوادگی هست و می خواهیم بدونیم باید اینجا باز واکسنی بزنیم یا نه
    سلام
    من از کیس های توریستی اطلاع دقیقی ندارم. تو قسمت توریستی بپرسید. این دوستان عمدتا دانشجو هستند و یا به اجبار دانشگاه دارند یک سری تزریقات رو انجام میدن یا به خواست خودشون که ایمنی بدنشون قبل رفتن بالا بره. هیچکدوم مدارکشون هم در مرز یا سفارت چک نمیشه و فقط برای ثبت نام در دانشگاه کارت واکسن لازم دارند.
    شادزی
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mokhteh نمایش پست ها
    سلام
    حتما از جای دیگه بپرسید . طرح همگانی حدود سالهای 80-83 بوده که تزریق شده برای کسانی که رفتند و شاید اون رو یک دوره در نظر میگیرند . حتی اگر اون هم باشه فاصله ی حداکثر بین دو مرحله نباید از 5 سال بیشتر باشه وگرنه ایمن سازی شکل نمیگیره.
    شادزی

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

سلام ببخشید با توجه به این لینک من باید چه واکسنایی بزنم؟
    خیلی ممنون

http://shs.osu.edu/blog/do-i-have-to...end-ohio-state

سلام
    حتما از جای دیگه بپرسید . طرح همگانی حدود سالهای 80-83 بوده که تزریق شده برای کسانی که رفتند و شاید اون رو یک دوره در نظر میگیرند . حتی اگر اون هم باشه فاصله ی حداکثر بین دو مرحله نباید از 5 سال بیشتر باشه وگرنه ایمن سازی شکل نمیگیره.
    شادزی
    اون طرح همگانی MR بوده. من از همه جا اینو پرسیدم به MMR ربطی نداره
    Fall seven times, stand up eight. – Japanese proverb
    No act of kindness, no matter how small, is ever wasted. – Aesop

سلام
    من از کیس های توریستی اطلاع دقیقی ندارم. تو قسمت توریستی بپرسید. این دوستان عمدتا دانشجو هستند و یا به اجبار دانشگاه دارند یک سری تزریقات رو انجام میدن یا به خواست خودشون که ایمنی بدنشون قبل رفتن بالا بره. هیچکدوم مدارکشون هم در مرز یا سفارت چک نمیشه و فقط برای ثبت نام در دانشگاه کارت واکسن لازم دارند.
    شادزی
    دوست عزیز توریستی هم نیست. میشه لینکشو بدید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط atefe12345 نمایش پست ها
    سلام ببخشید با توجه به این لینک من باید چه واکسنایی بزنم؟
    خیلی ممنون

http://shs.osu.edu/blog/do-i-have-to...end-ohio-state
    اجباری نیست براتون اما بزنید خیال خودتون و اونا رو راحت کنید: اینم واکسناتون:
    Vaccines to consider protect against Tdap (includes whooping cough), Hepatitis B, HPV (wart virus), and meningitis

.
    Fall seven times, stand up eight. – Japanese proverb
    No act of kindness, no matter how small, is ever wasted. – Aesop

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alikhounsary نمایش پست ها
    دوست عزیز توریستی هم نیست. میشه لینکشو بدید؟
    سلام
    مورد شما توریستی نیست پس باید ببینید نوع ویزاتون چیه و مطابق اون تحقیق کنید اصلا واکسن نیاز دارید یا خیر. از مرجعی که دارید براش اقدام میکنید بپرسید و طبق نوع ویزا سوالتون رو مطرح کنید.
    شادزی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)