صفحه 14 از 191 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 1905

موضوع: واکسیناسیون

پیش فرض پاسخ : واکسیناسیون

دوستان گل لطفا موضوع رو روشن کنید که آیا این جریان واکسن دلخواه است یا اجبار. چون من که ندیدم جایی نوشته باشه قبل از ورود باید واکسن بزنی.
    دوما اگه باید بزنی چه واکسنایی رو باید زد .
    از سارای گل که همیشه کمک کرده خواهش می کنم که منو راهنمایی کنه
    مرسی و همه موفق باشید
    قدرتی بالاتر از قدرت خداوند نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad2004
    دوستان گل لطفا موضوع رو روشن کنید که آیا این جریان واکسن دلخواه است یا اجبار. چون من که ندیدم جایی نوشته باشه قبل از ورود باید واکسن بزنی.
    دوما اگه باید بزنی چه واکسنایی رو باید زد .
    از سارای گل که همیشه کمک کرده خواهش می کنم که منو راهنمایی کنه
    مرسی و همه موفق باشید
    سلام

این واکسن ها رو برای پوشش بیمه درمانی دانشگاه مقصدتون نیاز دارین. من تو صفحات قبل یه نمونه فرم رو آپ لود کردم
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

سلام به دوستان
    من می خواستم بپرسم که ایا میشه این واکسن ها رو در خود امریکا زد ؟ و همین طور این که این واکسن ها ایا ربطی به ثبت نام کردن و رفتن سرکلاس ها داره یا نه؟ منظورم اینه که یعنی این ها ممکنه بگن ما تورو ثبت نام نمی کنیم تا زمانی که واکسن ها رو بزنی!!
    اخه من شاید نرسم این جا این کار هارو انجام بدم و فکر می کنید چفدر اون ور خرج بیشتری باید بکنم تا اینجور کارهارو اونجا انجام بدم؟
    اگر علم در ثريا باشد مرداني از پارس آن را به چنگ خواهند آورد.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdinaser
    سلام به دوستان
    من می خواستم بپرسم که ایا میشه این واکسن ها رو در خود امریکا زد ؟ و همین طور این که این واکسن ها ایا ربطی به ثبت نام کردن و رفتن سرکلاس ها داره یا نه؟ منظورم اینه که یعنی این ها ممکنه بگن ما تورو ثبت نام نمی کنیم تا زمانی که واکسن ها رو بزنی!!
    اخه من شاید نرسم این جا این کار هارو انجام بدم و فکر می کنید چفدر اون ور خرج بیشتری باید بکنم تا اینجور کارهارو اونجا انجام بدم؟
    بله، بعضی واکسن ها برای ثبت نام لازمه. مثلا برای دانشگاه ما تا MMR نزنی ثبت نام نمی کنن. تو فرم واکسیناسیون دانشگاه نوشته این چیزا رو.

اگر واسکسنهایی را که میخواهند نزنید باید در آنجا این کار را انجام دهید که لازمه آن صرف وقت و هزینه است. در ضمن ثبت نام شما زمانی ممکن است که این واکسنها زده شده باشد چون شما بعد از ثبت نام تحت پوشش بیمه قرار می گیرید.
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

بستگي به دانشگاه داره. بعضيا ميگن گواهي مبني بر تزريق واكسنهاي مورد نياز رو تا مثلا پايان ترم اول ارائه بديد. پس همه دانشگاه ها مانع ثبت نام نميشن. همونطور كه قبلا گفته شده اين بستگي به نوع قرار داد دانشگاه با بيمه داره. شما بايد از خود دانشگاه بپرسيد.
    Do not mistake coincidence for fate

مرسی از راهنماییتون. یک سوال دیگه من شنیدم که بین بعضی از واکسن ها باید فاصله زمانی باشه؟ خوب حالا اگر ما بخواییم که واکسن ها رو اونور بزنیم و حالا فرض کنیم که دانشگاه میگه شما باید قبل از ثبت نام این کار هارو انجام بدید در این صورت ما باید این فاصله زمانی رو اونور هم رعایت کنیم یعنی 2 هفته نتونیم بریم سر کلاس؟ این بنظر درست در نمیاد؟ البته اگر ایران بود طبیعتا" می گفتن باید سلسله مراتب طی بشه؟
    اگر علم در ثريا باشد مرداني از پارس آن را به چنگ خواهند آورد.

اگه دانشگاه فرم واكسيناسيون بهتون نداده باشه شايد يعني براي ثبت نام نميخوان.
    اين چيزيه كه تو سايت دانشگاهتون نوشته و بايد به اون مراجعه كنيد. نميشه يه حكم كلي داد.
    Do not mistake coincidence for fate

Junior Member

سلام بچه ها. من چون هنوز كلير نشدم بايد ديفر كنم. كسي ميدونه اگه اين واكسنها را حالا بزنم تا چهار ماه ديگه معتبره يا بهتره نگه دارم نزديكاي ترم بعد انجام بدم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar2008
    سلام بچه ها. من چون هنوز كلير نشدم بايد ديفر كنم. كسي ميدونه اگه اين واكسنها را حالا بزنم تا چهار ماه ديگه معتبره يا بهتره نگه دارم نزديكاي ترم بعد انجام بدم؟
    اگه دیفر کردین که دیگه عجله ای نیست. هر چند اگر الان هم اقدام کنید تا 4 ماه دیگه معتبره
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)