صفحه 15 از 191 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 1905

موضوع: واکسیناسیون

Senior Member

پیش فرض پاسخ : واکسیناسیون

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar2008
    سلام بچه ها. من چون هنوز كلير نشدم بايد ديفر كنم. كسي ميدونه اگه اين واكسنها را حالا بزنم تا چهار ماه ديگه معتبره يا بهتره نگه دارم نزديكاي ترم بعد انجام بدم؟
    همشون تقريبا معتبره و مشکلي نيست. فقط اگه هپاتيت رو نزدين از حالا شروع کنين.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdinaser
    سلام به دوستان
    من می خواستم بپرسم که ایا میشه این واکسن ها رو در خود امریکا زد ؟ و همین طور این که این واکسن ها ایا ربطی به ثبت نام کردن و رفتن سرکلاس ها داره یا نه؟ منظورم اینه که یعنی این ها ممکنه بگن ما تورو ثبت نام نمی کنیم تا زمانی که واکسن ها رو بزنی!!
    اخه من شاید نرسم این جا این کار هارو انجام بدم و فکر می کنید چفدر اون ور خرج بیشتری باید بکنم تا اینجور کارهارو اونجا انجام بدم؟
    سلام
    من توي مراحل پذيرش و ثبت نام چيزي در مورد واكسن نبود ولي خودم ايميل زدم به Health Center دانشگاه و پرسيدم . در جواب اونها يه فرم واكسيناسيون فرستادن كه بايد پر بشه، ايميل هم تگ emergency داشت! به نظرم حتماً بپرس!
    در ضمن اوايل همين تاپيك هست كه كاري كه اينجا با كمتر از 10 هزار تومن انجام ميشه اونجا حدود 200 تا 300 دلار هزينه داره!

Junior Member

پيشنهاد براي كسايي كه دارن ميرن
    سلام
    بعضي از دوستان كه بايد طبق نظر دانشگاه مقصد واكسن بزنند
    ولي برا بقيه توصيه ميكنم قبل از رفتن يه دفترچه سربازي بخرند. ارزونه و برند واكسناش را مجاني بزنند. اما يادشون باشه كه چيا را زدند.

Junior Member

با سلام
    لطفا به من بگيد كه آيا موارد زير صحت دارند يا نه:
    1- در مورد كسايي كه ازدواج كردند قبل از عقد واكسن كزاز ديفتري از طريق درمانگاه به اون‌ها زده مي‌شود و اين افراد ديگر نيازي به تزريق مجدد اين واكسن ندارند.
    2- اگر در گذشته به مكه رفته باشيد واكسن مننژيت به شما تزريق شده است و ديگر نيازي به اين واكسن نيست.
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    USA

نقل قول نوشته اصلی توسط nasima
    با سلام
    لطفا به من بگيد كه آيا موارد زير صحت دارند يا نه:
    1- در مورد كسايي كه ازدواج كردند قبل از عقد واكسن كزاز ديفتري از طريق درمانگاه به اون‌ها زده مي‌شود و اين افراد ديگر نيازي به تزريق مجدد اين واكسن ندارند.
    2- اگر در گذشته به مكه رفته باشيد واكسن مننژيت به شما تزريق شده است و ديگر نيازي به اين واكسن نيست.
    ممنون
    مننژیت تا 2 سال اعتبار داره.....
    where ignorance is bliss ....tis fool to be wise

Junior Member

سلام ...من اینجا رو خوندم کلی گیج شدم....این که میگید برین واکسن بزنید کارتشو ببرین پاستور بین المللی کنه ..همین کارت زرده؟؟...من کارتو دارم واسه مننژیت که قبلا زدم ببرم بقیه رم تو همین بزنه دیکه؟؟ کارت دیکه ای که در کار نیست؟؟
    بعد من نفهمیدم آخر ما تو دبیرستان MR زدیم یا MMR ...من کارتشو دارم توش نوشته طرح حذف سرخک سرخچه....پس میشه MR دیگه ولی من اوریون هم گرفتم ماشالا!!!! یعنی اون یکیM رو ندارم بشم MMR ؟؟.....قضیه یه بار و دو بارش چیه؟؟ اگه یه نوبت فایده نداشت پس طرح سراسری واگسناسیون علیه فلان و بهمان یعنی چی ...اگه همون یه نوبت بسه دو نوبت چیه؟؟ محکم کاریه؟؟
    من هپاتیت نزدم .... میدونین اونور چنده؟!!
    مرسی.......

Junior Member sikma آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط DGdriver
    ولي برا بقيه توصيه ميكنم قبل از رفتن يه دفترچه سربازي بخرند. ارزونه و برند واكسناش را مجاني بزنند. اما يادشون باشه كه چيا را زدند.
    دوست عزیز منظورت از دفتچره همونیه که از اداره پست میگیرم ؟ ( اون که نیازی به واکسن نداره ) یا اونو پست کنیم یه دفتچره ی آماده به خدمت میاد که تاریخ اعزام داره و و با اون میشه واکسن زد و بعدشم بخاطر واکسن معافیت تحصیلی پر ر ر ر ر ر ر ر ر ر و ادامه تحصیل باید در پادگان با کله ی کچل و ظرف آش
    پرستویی که به فکر مهاجرت هست، از ویرانی آشیانه نمی هراسد

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط myboy
    سلام ...من اینجا رو خوندم کلی گیج شدم....این که میگید برین واکسن بزنید کارتشو ببرین پاستور بین المللی کنه ..همین کارت زرده؟؟...من کارتو دارم واسه مننژیت که قبلا زدم ببرم بقیه رم تو همین بزنه دیکه؟؟ کارت دیکه ای که در کار نیست؟؟
    بعد من نفهمیدم آخر ما تو دبیرستان MR زدیم یا MMR ...من کارتشو دارم توش نوشته طرح حذف سرخک سرخچه....پس میشه MR دیگه ولی من اوریون هم گرفتم ماشالا!!!! یعنی اون یکیM رو ندارم بشم MMR ؟؟.....قضیه یه بار و دو بارش چیه؟؟ اگه یه نوبت فایده نداشت پس طرح سراسری واگسناسیون علیه فلان و بهمان یعنی چی ...اگه همون یه نوبت بسه دو نوبت چیه؟؟ محکم کاریه؟؟
    مرسی.......
    آره همون کارت زرده کافی هست
    برید پاستور از روی سنتون خودشون میفهمن چی زدید چی نزدید. تو ایران MMR یک نوبت بیشتر نمیزنن ولی تو آمریکا 2 نوبت هست. من گفتم جریان اینطوری هست تو پاستور گفتن خوب پس 1 ماه بعد برو 1 نوبت دیگه هم بزن.
    هپاتیت اونور یکم گرون هست. فکر کنم هر نوبت 100 دلاری باشه (مطمئن نیستم). اگه تا 1 ماه آینده ایران هستید میتونید 2 نوبتش رو اینور بزنید. چون نوبت دوم 1 ماه بعد اولی هست
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Junior Member

to sikma

شما مي ري پست يه دفترچه مي خري بعد هم مي ري بهداري يا بيمارستان با اون دفترچه واكسن ميزني . به هيچي هم گير نيستيد. بعد هم دفترچه را بنداز دور

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط myboy
    مرسی.......
    خوب چون من همین امروز کار واکسنهام تموم شده خیلی up-to-date هستم

1) در مورد کارت واکسن، وقتی واکسن مننژیت را تو هلال احمر میزنید به کارت زرد بهتون میده. وقتی برین پاستور یکی دیگه از همون کارت زردها را هم پاستور میده و در واقع این کارت میشه کارت بین المللی واکسن شما. شما هر جایی که واکسن بزنید گواهیش را میبرین پاستور و اونجا تو کارتی که خودشون میدن براتون مهر و تاریخ میزنن.

2) برای واکسن MMR اگه تو طرح ریشه کنی سرخک و سرخجه شرکت کرده باشین تو پاستور اونا به عنوان نوبت اول MMR براتون تو کارت وارد میکنن نوبت دوم را هم باید یا تو کلینیک 16 آذر ویا تومرکز بهداشت طالقانی بزنین ( بچه ها تو پستهای قبلی آدرس و اطلاعات دقیق گذاشتن) و بعد ببرین پاستور که تو کارتتون وارد کنن.

3) علاوه بر اون کارت زرد که تو پاستور بهتون میدن باید immunization form دانشگاهتونم همراهتون باشه تا واکسنها را اونجا هم وارد کنن. باید ببینید چه واکسنهایی را دانشگاه ازتون خواسته و همونا را بزنید چون واکسنهایی که توی اون کارت زرده خیلی زیاده و لازم نیست همه را بزنید.

4)برای واکسن هپاتیت اکثر دانشگاهها waiver دارن و میتونید اونا امضا کنید که دیگه نیازی به واکسن زدن نباشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)