صفحه 173 از 191 نخستنخست ... 73123163164165166167168169170171172173174175176177178179180181182183 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,721 تا 1,730 , از مجموع 1905

موضوع: واکسیناسیون

پیش فرض پاسخ : واکسیناسیون

دوستان در مورد این واکسنها آیا واقعا لازمه که اینجا بزنیم؟ چون دانشگاه ما گفته که اگر نزنید ما خودمون میزنیم اما در مورد هزینش چیزی نگفته! یعنی اون بیمه ای که کردن هزینه واکسن رو در بر نمی گیره؟
    Doubt Kills More Dreams Than Failure Ever Will

نقل قول نوشته اصلی توسط MehranNZ نمایش پست ها
    دوستان در مورد این واکسنها آیا واقعا لازمه که اینجا بزنیم؟ چون دانشگاه ما گفته که اگر نزنید ما خودمون میزنیم اما در مورد هزینش چیزی نگفته! یعنی اون بیمه ای که کردن هزینه واکسن رو در بر نمی گیره؟
    بهشون ایمیل بزنید ببینید تحت بیمه دانشگاه می زنن یا نه و نهایتا هزینه رو باید بدونید که چقدر میشه. د رصورت داشتن هزینه اینجا بزنید بهتره معمولا. ولی بعضی واکسن ها هستن که باید همونجا بزنید و مدارک مبنی بر زدن واکسن رو از جاهای دیگه قبول ندارن. البته باز هم با دانشگاه در ارتباط باشد راهنماییتون می کنن. و در نهایت اگه قرار شد همین جا بزنید قبلش با پزشک مشورت کنید.

سلام دوستان و عزیزان
    دانشگاه ما گفته که تست سل (Tuberculosis) را باید انجام داد و من رفتم پاستور و آزمایشی که تو ایران عرفه (PPD) رو انجام دادم (همون که تزریق میکنن زیر پوست و 2-3 روز بعد اندازه می گیرن).
    حالا گفتن که باید این تست ها رو انجام بدیم : T-Spot or Quantiferon Gold Blood
    یکی اینکه کجا این ها رو انجام میدن؟ (در تهران)
    و بعد اینکه هزینش چطوریاس؟
    (یه جا ارزون بگین ما بریم!)

ممنونم

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک دانشگاه مریلند کالج پارک

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezajj نمایش پست ها
    سلام دوستان و عزیزان
    دانشگاه ما گفته که تست سل (Tuberculosis) را باید انجام داد و من رفتم پاستور و آزمایشی که تو ایران عرفه (PPD) رو انجام دادم (همون که تزریق میکنن زیر پوست و 2-3 روز بعد اندازه می گیرن).
    حالا گفتن که باید این تست ها رو انجام بدیم : T-Spot or Quantiferon Gold Blood
    یکی اینکه کجا این ها رو انجام میدن؟ (در تهران)
    و بعد اینکه هزینش چطوریاس؟
    (یه جا ارزون بگین ما بریم!)

ممنونم
    سلام دوست عزیز
    زمایشگاه نامدار تو یوسف آباد این تست رو انجام میده و به اسم ایگرا میشناسه که همون
    QuantiFERON GOLD. هزینش 207 تومنه و جوابش هر یکشنبه اخر وقت اماده میشه. از صبح 7 تا 7 شب هم آزمایش می گیره....
    من جای دیگه رو سراغ ندارم که قیمتاش رو مقایسه کنم.
    البته راستش اطلاعات من واسه شش ماه پیشه که خودم این ازمایش را انجام دادم الان نمی دونم گرون تر شده یا نه
    ویرایش توسط zghasemi : July 7th, 2015 در ساعت 11:47 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط zghasemi نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    زمایشگاه نامدار تو یوسف آباد این تست رو انجام میده و به اسم ایگرا میشناسه که همون
    QuantiFERON GOLD. هزینش 207 تومنه و جوابش هر یکشنبه اخر وقت اماده میشه. از صبح 7 تا 7 شب هم آزمایش می گیره....
    من جای دیگه رو سراغ ندارم که قیمتاش رو مقایسه کنم.
    البته راستش اطلاعات من واسه شش ماه پیشه که خودم این ازمایش را انجام دادم الان نمی دونم گرون تر شده یا نه
    ممنونم از پاسخگویی سریع و دقیق
    الان از مسئول دانشگاه پرسیدم، گفت که اونجا 70$ میشه (تقریبا یه قیمت میشن، تازه اگه گرون نکرده باشن!)
    حالا نمیدونم همین جا بزنیم یا اونجا

Junior Member akhilous آواتار ها

سلام دوستان
    من دانشگاه و سفارت ازمون واکسیناسیون نخواستن...
    اما خودم محض احتیاط فکر میکنم یکسری ازین واکسن ها رو بزنم بد نباشه!! حالا به نظرتون کدوم ها رو بزنم؟ و اینکه برم همون پاستور دیگه ازشون مشورت هم بگیرم...!؟

Member Seigneur آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management - UNL

نقل قول نوشته اصلی توسط akhilous نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دانشگاه و سفارت ازمون واکسیناسیون نخواستن...
    اما خودم محض احتیاط فکر میکنم یکسری ازین واکسن ها رو بزنم بد نباشه!! حالا به نظرتون کدوم ها رو بزنم؟ و اینکه برم همون پاستور دیگه ازشون مشورت هم بگیرم...!؟
    اگه ویزاتون دانشجویی خواهد بود که نیازی به زدن واکسن برای سفارت ندارین،
    در مورد دانشگاه هم حتما ، اول بخش Heath Center دانشگاهتون رو پیدا کنید، و سپس بهشون ایمیل بزنین که چه چیزایی نیاز هست. به نظرم همین جوری سر خود نرین که واکسن بزنین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Amirkabir University of Technology

سلام دوستان، دانشگاه از من واکسن نخواسته، سفارت هم کلا برایF1, مدیکال نمیخواد. آیا در زمان ورود به امریکا کسی برگه واکسیناسیون رو از ما میخواد؟ ممنون میشم که پاسخ بدید که بدونم واکسن بزنم یا نه! مرسی

Junior Member

سلام
    من از برندگان لاتاری 2016 هستم. لطفا راهنمایی کنید چه واکسنهایی رو باید بزنم؟
    هفته پیش برای واکسیناسیون رفتم پاستور تهران، بخش بین الملل. گفتن هپاتیت الزامی نیست فقط برا زیر 18 سال لازمه. فقط MMR زدم و گفتن 1 ماه دیگه بیام برا دومیش و همچنین واکسن کزاز.
    سوالم اینه که کلاً همیناست؟! آبله مرغون چی؟ یادم رفته بود ازشون بپرسم.
    منژنیت هم باید بزنم؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط miladrk نمایش پست ها
    سلام
    من از برندگان لاتاری 2016 هستم. لطفا راهنمایی کنید چه واکسنهایی رو باید بزنم؟
    هفته پیش برای واکسیناسیون رفتم پاستور تهران، بخش بین الملل. گفتن هپاتیت الزامی نیست فقط برا زیر 18 سال لازمه. فقط MMR زدم و گفتن 1 ماه دیگه بیام برا دومیش و همچنین واکسن کزاز.
    سوالم اینه که کلاً همیناست؟! آبله مرغون چی؟ یادم رفته بود ازشون بپرسم.
    منژنیت هم باید بزنم؟
    هپاتیت بی رو به نظر من بزنید. مبلغی هم نمیشه.
    واکسن آبله مرغون به نظر میرسه تو ایران موجود نباشه. اگرم باشه مطب های خصوصی دارن.
    مننژیت رو هم با توجه به شیوعش در امریکا توصیه میکنم بزنید. کونژوگه اعتبارش 5 ساله و قیمت 95 تومن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)