صفحه 182 از 191 نخستنخست ... 82132172173174175176177178179180181182183184185186187188189190191 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,811 تا 1,820 , از مجموع 1905

موضوع: واکسیناسیون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : واکسیناسیون

من صفحات قبل رو خوندم ظاهرا شرایط فرق کرده اینو برای دوستانی مینویسم که به تازگی می خوان واکسن بزنند:
    برای من دانشگاه یه فرم گذاشته بود که اگه درمانگاه و هلال احمر تو همون مهر میزدند قبول می کرد من برای محکم کاری رفتم پاستور چون همه گفتند این مهره کاره پاستوره، بعد خیلی جالبه واکسن رو درمانگاه برای من مجانی زد (نمی دونم چرا) ولی پاستور گفت باید 100 هزار تومن بدی تا مهر بزنیم! منم گفتم چرا گفتن اپلای کردی میری دربیاری! آخر سر با یه آقای دکتری صحبت کردم گفت یه فیشی به دروغ پر کردند 30 هزار تومن دادم تا مهر زدند. بدون برگه زرد.
    خب من خیلی اشتباه کردم اگه می خواین فرم دانشگاه رو پر کنید از درمانگاه بخواید اگه میتونن مهر انگلیسی بزنن (کلا خیلی خوش برخوردند) اون برگه هم که میدن رو همونجا به انگلیسی بگبربد ازشون سراغ پاستور نرید. من این صفحه ها رو خوندم که قبلا پاستور چقدر کار راه بنداز بوده تعجب کردم الان حداقل شعبه میدان پاستور خیلی بد بود. تازه الکی برگه های واکسن ام هم ازم گرفت.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط baran_88 نمایش پست ها
    من صفحات قبل رو خوندم ظاهرا شرایط فرق کرده اینو برای دوستانی مینویسم که به تازگی می خوان واکسن بزنند:
    برای من دانشگاه یه فرم گذاشته بود که اگه درمانگاه و هلال احمر تو همون مهر میزدند قبول می کرد من برای محکم کاری رفتم پاستور چون همه گفتند این مهره کاره پاستوره، بعد خیلی جالبه واکسن رو درمانگاه برای من مجانی زد (نمی دونم چرا) ولی پاستور گفت باید 100 هزار تومن بدی تا مهر بزنیم! منم گفتم چرا گفتن اپلای کردی میری دربیاری! آخر سر با یه آقای دکتری صحبت کردم گفت یه فیشی به دروغ پر کردند 30 هزار تومن دادم تا مهر زدند. بدون برگه زرد.
    خب من خیلی اشتباه کردم اگه می خواین فرم دانشگاه رو پر کنید از درمانگاه بخواید اگه میتونن مهر انگلیسی بزنن (کلا خیلی خوش برخوردند) اون برگه هم که میدن رو همونجا به انگلیسی بگبربد ازشون سراغ پاستور نرید. من این صفحه ها رو خوندم که قبلا پاستور چقدر کار راه بنداز بوده تعجب کردم الان حداقل شعبه میدان پاستور خیلی بد بود. تازه الکی برگه های واکسن ام هم ازم گرفت.
    دوست عزیز ممنون از بیان تجربتون. فقط منظورتون از "درمانگاه" دقیقا کجاست؟

رفتم ۱۶ آذر
    م م ر شد ۳۰ تومن و هپاتیت ۱۵ تومن، البته هر مرحله ش. مرحله اولو زدم. خانم دکتر خیلی هم مطلع بود از ماجرا. خیلیم مهربون بود، فقط نمیدونم چرا محکم زد
    وقتی برگشتم خونه دیدم دانشگاه ایمیل زده که واکسن ها کاملا تحت پوشش بیمه ست!!

Junior Member

سلام

من برا پذیرش واکسن MMR رو باید میزدم. رفتم آزمایش دادم و مشخص شده آنتی بادی measles و rubella تو بدنم هست، بچه که بودم هم اوریون گرفتم (برا اطمینان آزمایش هم انجام دادم). آیا نیازه که این واکسن رو بزنم وقتی تو بدنم هست؟ از چند تا پزشک و پاتولوژیست و مرکز بهداشت شهرمون پرسیدم گفتن نیازه نداره بزنی. متخصص عفونی هم بهم نامه داده این آنتی بادی ها تو بدنم هست.
    بچه ها همه بدون اینکه این آزمایش رو بدن میرن و MMR رو میزنن مشکلی پیش نمیاره؟
    ممنون از راهنماییتون.

نقل قول نوشته اصلی توسط baran_88 نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط campbell نمایش پست ها
    دوست عزیز ممنون از بیان تجربتون. فقط منظورتون از "درمانگاه" دقیقا کجاست؟
    درمانگاه فاضل تو بلوار کشاورز

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Cpst نمایش پست ها
    درمانگاه فاضل تو بلوار کشاورز
    من بقیه فرم رو هم حوصله نداشتم برم پاستور تایید بزنه با مهر فارسی بیمارستان گذاشتم دانشگاه قبول کرد(البته یه کوچک انگلیسی توش داشت)

Junior Member

با سلام میخواستم به اطلاع دوستان برسونم برای صدور کارت واکسن بین المللی در مشهد میتونید به مطب دکتر دهقان نیری مراجعه کنید.من سال قبل پیششون رفتم و راضی بودم.ایشون چندین سال دراین رابطه سابقه دارن و کارتشون کاملا معتبره.در ضمن همه ی واکسنهای لازم مثل ‎MMR‎،کزاز دیفتری(تی دی)،هپاتیت،آنفلوانزا و آبله مرغون رو دارن و درصورت نیاز تزریق میکنند...کارتاشون رو هم تمام کلینیکهای ترکیه،دوبی،ایروان و جاهای دیگه قبول میکنن.قیمتش هم با انستیتو پاستور فرقی نمیکنه و خوبی بزرگی که داره اینه که خودشون واکسنها رو هم دارن و کار سریعتر پیش میره.
    آدرس:مشهد-فلکه بیمارستان امام رضا-اول خیابان ابن سینا-ساختمان پزشکان ابن سینا.
    تلفن ‎ ‎051-38597999‎
    امیدوارم کمکتون کرده باشم..

سلام دوستان
    من در حال حاضر امریکا هستم، برای یک دانشگاه پذیرش دارم، ولی مدارک واکسیناسیون دوران کودکی مو از ایران نیاوردم، الان باید بسپرم فرم واکسیناسیون دانشگاهمو تو ایران پرینت بگیرن و همراه کارت های واکسنم ببرن پاستور تا برام پر کنن؟ یا اینکه کارت های واکسن رو تو ایران ترجمه کنن و ترجمه رو بفرستن برای من و من ترجمه هارو تحویل دانشگاه بدم؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    برق

نقل قول نوشته اصلی توسط DanialImanfard نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من در حال حاضر امریکا هستم، برای یک دانشگاه پذیرش دارم، ولی مدارک واکسیناسیون دوران کودکی مو از ایران نیاوردم، الان باید بسپرم فرم واکسیناسیون دانشگاهمو تو ایران پرینت بگیرن و همراه کارت های واکسنم ببرن پاستور تا برام پر کنن؟ یا اینکه کارت های واکسن رو تو ایران ترجمه کنن و ترجمه رو بفرستن برای من و من ترجمه هارو تحویل دانشگاه بدم؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید.
    این چیزی که من چند هفته پیش انجام دادم. 100 هزار تومان + کارت اصل واکسن های بچگی + هپاتیت +mmr میبرن کارت بین المللی صادر میشه و رسمی ، اگر دانشگاه نامه تمپلیت هم داده اونم مهر و امضا میکنن

سلام دوستان. ببخشید از کجا باید بفهمیم چه واکسنی بزنیم و به کجا تحویل بدیم. من پذیرش دارم و تا الان که کارای ویزام رو کردم دانشگاه چیزی نگفته. میشه راهنماییم کنید چه جوری باید بفهمم.
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)