صفحه 185 از 191 نخستنخست ... 85135175176177178179180181182183184185186187188189190191 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,841 تا 1,850 , از مجموع 1905

موضوع: واکسیناسیون

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک دانشگاه مریلند کالج پارک

پیش فرض پاسخ : واکسیناسیون

نقل قول نوشته اصلی توسط simani نمایش پست ها
    سلام
    این جواب دانشگاه من برای تست سل هست. پس اینکه دانشگاه تست ایران رو قبول نمیکنه کلی نیس.
    We accept tests from any country. The test results need to translated into English by the clinic doing the testing so that it is an official translation. The TB test needs to be a serum blood test, either Quatniferon or T-SPOT. If you get the test done please include the detailed lab report with your immunization form. If you cannot get the test done where you are you can have it done here.
    منتها مثل اینکه ایران تست پوستیشو فقط داره. حالا تحقیق میکنم ببینم خونیشم هس.

خونیش رو هم داره اما جاهای بسیار محدود و خوب هزینه اش هم به نسبت بالاتره من دو سال پیش برای دانشگاه توی یه ازمایشگاه در یوسف آباد تست دادم. به نظرم اگه دانشگاهتون اصراری نداره بیخیال تست خونیش بشین

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط simani نمایش پست ها
    سلام
    این جواب دانشگاه من برای تست سل هست. پس اینکه دانشگاه تست ایران رو قبول نمیکنه کلی نیس.
    We accept tests from any country. The test results need to translated into English by the clinic doing the testing so that it is an official translation. The TB test needs to be a serum blood test, either Quatniferon or T-SPOT. If you get the test done please include the detailed lab report with your immunization form. If you cannot get the test done where you are you can have it done here.
    منتها مثل اینکه ایران تست پوستیشو فقط داره. حالا تحقیق میکنم ببینم خونیشم هس.
    آره دانشگاه منم قبول می کنه ایرانو ولی گفتن فقط دانشجوهای کشورایی که ریسکی بودن بزنن، که ایران جزوشون نیست.

ApplyAbroad Veteran
    simani آواتار ها

متاسفانه دانشگاه من برای دانشجوهای اینترنشنال این واکسن رو اجباری کرده.
    ویرایش توسط simani : July 2nd, 2016 در ساعت 01:04 AM

سلام دوستان
    تو نامه ای که همراه ای 20 من اومده گفته که دانشجویان زیر 22 سال باید واکسن بزنن
    پس ما دیگه از واکسن زدن معافیم؟

ApplyAbroad Veteran
    simani آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedshaho1 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    تو نامه ای که همراه ای 20 من اومده گفته که دانشجویان زیر 22 سال باید واکسن بزنن
    پس ما دیگه از واکسن زدن معافیم؟
    حتما قسمت health center دانشگاهتونو پیدا کنید و ایمیل بزنید و مطمئن شید که اگه نه کلا هزینه واکسن اونجا بالاتره. من رفتم تویاین بخش یه فرم داشت به نام Immunization Verification Form توی اون توضیح داده بود.

دوستان تست سل رو کجا باید انجام بدیم که بهمون کارت بین المللی هم بدن؟
    ازمایشگاه ها انجام میدن ولی کارت بین المللی نمیدن

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedshaho1 نمایش پست ها
    دوستان تست سل رو کجا باید انجام بدیم که بهمون کارت بین المللی هم بدن؟
    ازمایشگاه ها انجام میدن ولی کارت بین المللی نمیدن
    فک کنم هیچ جایی گواهی بین المللی نمی ده. اگه سیستمش مثه واکسن باشه، باید ببرید پاستور وارد کارت بین المللی کنه. یا اگه شهرستانید هلال احمر.

ApplyAbroad Guardian
    imanprs آواتار ها

دانشگاه من فقط MMR رو اجباری داره.
    من توی مدارک کودکی و مدرسه‌ام چیزی از MMR ثبت نشده. جداگانه سرخک دوبار بوده (یکی نه ماهگی و بعدی یک سال و سه ماه). قسمت توأم بزرگسالش هم خالیه.
    در دوران دبیرستان این‌ها ولی نه تنها ثبت شده چیزی نیست که در خاطره‌ی کسی هم نیست که آیا زدم یا نه.

از اون جایی که توضیح فرم دانشگاه اینه:
    Proof of TWO MMR – Measles, Mumps and Rubella vaccinations. The first vaccination is given at or after 1 year of age and the second is commonly given at or after 4-6 years of age. If your records do not reflect this immunization schedule, the two MMR vaccinations must be at least 28 days apart from each administrated date. Note: The first MMR must be at or after 1 year of age.
    OR
    Proof of a POSITIVE titer test that shows immunity to RUBEOLA or MMR.

و من الان تا تاریخ رفتنم کمتر از ۲۸ روز باقی مونده.
    پیشنهادتون چیه؟ آیا با یک بار واکسن برای من کارت رو صادر می‌کنن تحت عنوان این که قاعدتاً باید زده بوده باشم.
    یک بار اینجا بزنم یک بار دانشگاه؟
    فرآیند گرفتن وقت سفارت آمریکا (۲۰۱۶)

از این که با احترام گذاشتن به خودتون و دیگران،
    سؤالات پاسخ‌ داده شده و قابل طرح در انجمن رو به طور شخصی نمی‌پرسید ممنونم.

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط imanprs نمایش پست ها
    دانشگاه من فقط MMR رو اجباری داره.
    من توی مدارک کودکی و مدرسه‌ام چیزی از MMR ثبت نشده. جداگانه سرخک دوبار بوده (یکی نه ماهگی و بعدی یک سال و سه ماه). قسمت توأم بزرگسالش هم خالیه.
    در دوران دبیرستان این‌ها ولی نه تنها ثبت شده چیزی نیست که در خاطره‌ی کسی هم نیست که آیا زدم یا نه.

از اون جایی که توضیح فرم دانشگاه اینه:
    Proof of TWO MMR – Measles, Mumps and Rubella vaccinations. The first vaccination is given at or after 1 year of age and the second is commonly given at or after 4-6 years of age. If your records do not reflect this immunization schedule, the two MMR vaccinations must be at least 28 days apart from each administrated date. Note: The first MMR must be at or after 1 year of age.
    OR
    Proof of a POSITIVE titer test that shows immunity to RUBEOLA or MMR.

و من الان تا تاریخ رفتنم کمتر از ۲۸ روز باقی مونده.
    پیشنهادتون چیه؟ آیا با یک بار واکسن برای من کارت رو صادر می‌کنن تحت عنوان این که قاعدتاً باید زده بوده باشم.
    یک بار اینجا بزنم یک بار دانشگاه؟
    اگه سال 82 دانش اموز بودید به احتمال زیاد زدید. منم کارت همکلاسیه قدیمیمو دیدم(عکسشو برام فرستاد)، واسه خودم نیست. سال 79 هم توام بزرگسالان رو زده بودن تو مدرسه.
    پزشک پاستور تجریش گفت بیا یه دز میزنم، توی فرم جفتشو برات پر می کنم. ولی هنوز نرفتم. البته کارت دوستمو بعدا دیدم و مطمئنم باهم زدیم اون سری واکسنو تو مدرسه(اونم سرخک و سرخجه بود فقط). حالا می خوام ببرم ببینم چی می گن.
    به هر حال شما یه دز رو بچگی مطمئنا زدید. و فک کنم با یه دز کارتون راه بیفته.
    می تونید تست هم بدید ببینید آنتی بادیش تو بدنتون هست یا نه. به هرحال اول برید همون پاستور ویزیت شید تا بعد مسیر مشخص شه.

دوستان مراکز بهداشت شهرستان ها هم کارت بین المللی واکسیناسیون رو میدن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)