صفحه 187 از 191 نخستنخست ... 87137177178179180181182183184185186187188189190191 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,861 تا 1,870 , از مجموع 1905

موضوع: واکسیناسیون

ApplyAbroad Veteran
    Alan_90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Washington university in St. Louis/Biomedical Engineering

پیش فرض پاسخ : واکسیناسیون

منم تجربه ی خودم رو در مورد واکسیناسیون بگم:
    من قبل از اینکه واکسنی بزنم اول رفتم مرکز بهداشت شهرمون و اونجا همه ی واکسن هایی رو که سال های قبل زده بودم (واکسن های کودکی و دبیرستان و سربازی) رو توی یه کارت جدید برام نوشتند.
    بعد، رفتم پاستور که برگه ی زرد بگیرم. واقعاً این 99 هزار تومن شوکه م کرد. آخه چی کار می کنن که این همه پول می گیرن؟ اخلاق و اعصاب هم که ماشالا اصلاً ندارن!!!
    بگذریم، کپی پاسپورت و برگه ای که با خودم از شهرستان آورده بودم رو ازم گرفتن و توی برگه زرد وارد کردن.
    بعد بهم گفتن که منژیتی که من برای سربازی زده بودم دو طرفیتی بوده در حالی که برای خروج از کشور باید 4 ظرفیتی بزنم. آدرس جایی که این واکسن رو می زد رو بهم دادن (بالاتر از میدان ونک، جنب بیمارستان خاتم الانبیا، معاونت درمان و توانبخشی جمعیت) و فرداش ساعت 8 رفتم اونجا.
    وقتی وارد مرکز شدم، مسئول واکسیناسیون بهم گفت که باید از قبل ثبت نام می کردم، چون واکسن هایی که اینا می زنند، برای 10 نفری هست که قبلا ثبت نام کردن. اما ازم خواست که منتظر شم شاید یکی از دوستان نیاد و واکسن ایشون رو به بدن به من که خوشبختانه همین اتفاق هم افتاد. برای این واکسن هم 40 تومن ازم گرفتن و یه کارت دیگه بهم دادند. بعد دوباره رفتم پاستور تا واکسن جدیدی که زده بودم رو هم وارد کارت زرد کنند.
    بعد از خروج از پاستور، مستقیم رفتم توی یه رستوران یه ناهار خوردم و سریع خودم رو به ترمینال رسوندم و به شهرم بازگشتم
    پیشاپیش عذر می خوام که نمی تونم در پیغام خصوصی، به سوالاتی که قابلیت مطرح شدن در فروم رو دارند، پاسخ دهم.

Junior Member

سلام به همگی
    ببخشید من چند صفحه رو خوندم، ولی به کلی گیج شدم
    پدر و مادرم برای مصاحبه گرین کارت باید برن دوبی، پدرم 78 سالشه و مادرم 67 سالش، من نفهمیدم که چه واکسنهایی رو باید بزنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ و اینکه با آزمایشی که توی آزمایشگاه معمولی انجام میدیم، مشخص میشه که قبلا چه واکسن هایی رو زدن ؟؟ چون هیچ مدرکی از واکسن هاشون نداریم، ولی خوب قبلا یه سفر به امریکا و کانادا داشتن، ولی یادم نیست که واکسنی زده باشن، یه سفر مکه هم رفته بودن ولی اصلا یادم نیست که چه واکسن هایی رو زده بودند (البته سفر مکه مال 20 سال پیشه)
    چون شهرستان زندگی می کنیم رفتم آمارشو از هلال احمر بگیرم که بازی درآورد و گفتن ما اینجا واکسن نمیزنیم!!!!!!!
    اگر بتونین راهنمایی کنید ممنون میشم

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin_k نمایش پست ها
    سلام به همگی
    ببخشید من چند صفحه رو خوندم، ولی به کلی گیج شدم
    پدر و مادرم برای مصاحبه گرین کارت باید برن دوبی، پدرم 78 سالشه و مادرم 67 سالش، من نفهمیدم که چه واکسنهایی رو باید بزنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ و اینکه با آزمایشی که توی آزمایشگاه معمولی انجام میدیم، مشخص میشه که قبلا چه واکسن هایی رو زدن ؟؟ چون هیچ مدرکی از واکسن هاشون نداریم، ولی خوب قبلا یه سفر به امریکا و کانادا داشتن، ولی یادم نیست که واکسنی زده باشن، یه سفر مکه هم رفته بودن ولی اصلا یادم نیست که چه واکسن هایی رو زده بودند (البته سفر مکه مال 20 سال پیشه)
    چون شهرستان زندگی می کنیم رفتم آمارشو از هلال احمر بگیرم که بازی درآورد و گفتن ما اینجا واکسن نمیزنیم!!!!!!!
    اگر بتونین راهنمایی کنید ممنون میشم
    سلام.
    اول ببینید چه واکسنایی برای گرین کارت نیاز دارن. بعد تست IgG مربوط به اون واکسنارو بدن که مشخص بشه تو بدنشون انتی بادیشو دارن یا نه. هر ازمایشگاهی هم این تستارو انجام می ده.

Junior Member

Unhappy پاسخ : واکسیناسیون

نقل قول نوشته اصلی توسط rtrt نمایش پست ها
    سلام.
    اول ببینید چه واکسنایی برای گرین کارت نیاز دارن. بعد تست IgG مربوط به اون واکسنارو بدن که مشخص بشه تو بدنشون انتی بادیشو دارن یا نه. هر ازمایشگاهی هم این تستارو انجام می ده.

متاسفانه نمیدونم چه واکسنهایی رو باید بزنن، هم سایت سفارت امریکا و هم جاهای دیگه رو خوندم ولی متاسفانه هنوز متوجه نشدم، یا من خیلی گیجم یا توضیحاتشون گیج کننده است

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

متاسفانه نمیدونم چه واکسنهایی رو باید بزنن، هم سایت سفارت امریکا و هم جاهای دیگه رو خوندم ولی متاسفانه هنوز متوجه نشدم، یا من خیلی گیجم یا توضیحاتشون گیج کننده است
    ببینید هلال احمر تجریش برخورد خوبی دارن. حتی به صورت تلفنی پزشکش منو راهنمایی کرد. شاید اونا بدونن دقیقا چیا نیاز دارید. تو این سایتم می تونید تو صفحه های مربوط ب گرین کارت، افرادی که ازین طریق امریکا رفتن رو پیدا کنید.

سلام دوستان براي كودك سه سأله ايا تست سل گرفته مي شود در زمان مديكال يا اينكه خير ؟

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

واکسنهای مورد نیاز برای گرین کارت و توضیحات مربوطه رو اینجا می تونید ببینید

https://www.uscis.gov/news/questions...n-requirements
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران شریف

سلام دوستان
    من امدم امریکا و یادم رفت واکسن هام و بزنم، کسی میدونه اینجا چه قدر هزینه هاش؟ و اینکه من دی ماه برمیگردم بنظرتون نرم اول لازمه بهشون بگم من ندارم ؟

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط mortezayazdi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من امدم امریکا و یادم رفت واکسن هام و بزنم، کسی میدونه اینجا چه قدر هزینه هاش؟ و اینکه من دی ماه برمیگردم بنظرتون نرم اول لازمه بهشون بگم من ندارم ؟
    اگه واکسنهایی در دانشگاه شما اجباری باشه، باید قبل از ثبت نام ترم اول واکسنها رو بزنید تا اجازه ثبت نام بدن. اگه واکسنها در دانشگاهتون اجباری نباشه، مشکلی برای ثبت نام ایجاد نمیشه. قانون دانشگاههای مختلف متفاوته. از مرکز بهداشت دانشگاه می تونید جزییاتش رو بپرسید.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران شریف

والله من ثبت نام که کردم
    همه چیزم ساخته شده
    میگن برای گرفتن بیمه ازت واکسن میخوان که باید اون موقع گویا بزنی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)